Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Иии, пак - чела, недочела, разбрала, недоразбрнови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано27.11.06 12:24



Не е това женя ли се/ раждам ли/ не раждам ли темата в случая! и, определено, ако тръгна да "ръся мозък", ще е на по - благодатна почва - за тскива като теб няма надежда!
Ами, да си призная пак в този клуб, че съм подлагал на насилие половинката си един път. Страхотен удар й нанесох, залепих я на стената. Защо стана така??? това може би също не съм го разбрала?...Или имаш нещо да добавиш? Още няколко подобни случая?...
Защо така стана?!? Колко нагъл трябва да е някой, за да зададе такъв въпрос?
"Вземи се овладей" - добро пожелание - казваш ли си го, преди да удариш жена си, или за теб това някак си не важи?...
Не, не ръся мозък, хубаво е, че пишеш, че хората те четат...че си правят заключенията за средностатистическия българин НАГЛЕДНО!
Сигурно ти иде и мен да залепиш на стената?Така ли правиш винаги, когато си безпомощен словестно? Когато те вбесява неспособността да отговориш адекватно? С мъже пак ли така правиш, или само с жени, че е по - лесно?...



Тема Re: Имаме консенсус! 100%нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано27.11.06 12:27



Оооо и аз тебе

.. само да не се стига да се бориме за ред на опашка



Тема Знаех си, че има някакво обяснение.нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 12:35



За кой ли път откривам топлата вода? "Енергийно насилие" бил термина. Ахааа!

"жената действа и тормозци енергийно съпруга си- има множество намчини, включително и с умишлено угаждане, включително и чрез секс, към който се включва и изневярата уж..изобщо с всичко, з акоето може да се сети човек, и така енергийно изтормозения мъж, ако "зареди" с алкохол, който е наиситна огромен енергиен източник, тогава се опитва да прекъсне физически това, което му причинява съпругата. Но, друго е важно- физическото насилие прекъсва с отстраняване на единия участник...но енергийното продължава, всеки път когато жената започне да се "жалва" от съпруга си, или пък да привлече привърженици в изпращанвето на негативни чувства към съпруга си, неговото положение се влошава, а нейното се подобрява..защото просто си взима енергията."

Източник:





Тема Re: Знаех си, че има някакво обяснение.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано27.11.06 12:41



Тия всичките обяснения могат да отидат еди къде си ако родителите не се постараят да дадат нормално възпитание на децата си и ги понаучат на малко ценности. Не с думи, а със собственото си поведение. То е моделът, който наследниците ни следват и за да не си задават един ден същите въпроси вие сте тези, които трябва да го направите още сега. Взаимоотношенията между двамата партньори обуславят по-нататъшните търсения и на момичетата и на момчетата...



Тема Пак за кокошката и яйцето ли ще спорим?нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 12:46



Родителите трябва да възпитават децата си, децата после стават родители... Омагьосан кръг.



Тема каква кокошка и какво яйце... за прогресия...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано27.11.06 14:04



Да, но ако ти се осъзнаеш и се постараеш с твоето дете, то ще има друг поглед и ще го заложи на своето и т.н. бавно и славно може и да се стигне до един по-добър свят без насилие

Много идеалистично звучи, нали? Защо пък не! Надявам се да съм доволна един ден от себе си, когато си отивам, а да не съжалявам за начина по който изживявам живота си и това, което ще оставя след себе си...



Тема Въпрос на възпитание енови [re: ASSASSlN]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.11.06 16:08



Мисля, че при следващите поколения този проблем няма да съществува или поне ще се стеснят границите. Ако имаш предвид зле възпитаните жени, които те изнервят, никой не те кара да живееш с такова чудо, но нямаш право да го удряш.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Ами, аз живея с човекнови [re: ASSASSlN]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.11.06 16:12



който признава, че също веднъж е ударил жена си. Мен не ме е удрял, макар че никак не съм кротка. Просто съм го предупредила, че първият удар ще е последен.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Въпрос на възпитание енови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано27.11.06 17:50




Мисля, че при следващите поколения този проблем няма да съществува или поне ще се стеснят границите. Ако имаш предвид зле възпитаните жени, които те изнервят, никой не те кара да живееш с такова чудо, но нямаш право да го удряш.
- както се казва, от твойта уста в Божийте уши!
подписвам се под това, което си написала!



Тема Re: Абе, някоя насилвана жена няма ли да се обади?нови [re: ASSASSlN]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 23:35



На мен веднъж един мъж, с когото се срещнах ми удари няколко шамара. Толкова успя, преди да избягам. След това продължи да ме преследва. Бяха трудни времена за мен. Минало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.