Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 11:02



Вчера ми се случи следното:бях втора смяна и за да не кисна сам в къщи останах до към 20,30 в кабинета.Тръгвам си,а отвън ръми отвратно,тъмно,абе още повече ми се вкисна настроението.Заставам на светофара да пресичам,междувременно се чудя дали да не пия едно малко в кварталната кръчма,и пред мен спира кола.Млада и добре изглеждаща жена ме пита:"Къде е ....?".Тъкмо да отговоря и тя прихва да се смее,ама чак се залива от смях.

Бре,поглеждам да не съм забравил да съблека престилката или слушалките да са ми на врата...А тя:"Данчо,не ме ли позна?"Поглеждам,мое бивше гадже,с което се разделихме преди 15-тина години,защото тя замина за Италия."Как си,що си и т.н. както когато се виждат хора след дълга раздяла."Абе,искаш ли да хапнем някъде?"Спонтанен въпрос,обаче зададен едновременно!!Отидохме в една кръчма,седнахме и....5часа не спряхме да си говорим!!??Почти не ядохме,за пиенето не помня,просто си говорехме и говорехме.Към 2ч. на персонала му писна и ни помоли най-учтиво да си ходим.Ако искате ми вярвайте-не разбрах кога мина това време!След което седнахме в колата уж за по цигара и ....пак в приказки откарахме до 5часа.!?Не е имало намеци или физическа близост или каквото и да е.Беше ми безкрайно приятно и се чуствах много,ама много добре.Сега обаче започват въпросите-ами от тук какво да правя?Звънна ми преди 15-тина мин. за да му чуе и евентуално да пием по кафе."Това добре,но аз съм с малкия днес и утре."На което тя ми отговори:"Какъв е проблема.Той ти е син,и ако прецениш че може,бих искала да се видим вечерта и да вечеряме тримата някъде!!!"Не е омъжвана,няма деца.А го каза така спонтанно,че онемях.Никоя от бившите ми приятелки не е искала да се запознае с децата ми,или да излезе заедно с нас.
Офффф,просто не знам какво да мисля и правя!!!!Извинявайте ако е объркано,ама ако знаете на мен колко ми е объркано и сбъркано!!??

много сме,луди сме!

Тема Абе, Данчо, да - да!!!нови [re: Дokи]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано25.11.06 11:25



Какво има да се двуумиш - хващай момата и отивайте тримата на вечеря! Просто се остави на течението, стига мисли! Ей, интелигентните хора затова прекарват по-голямата част от битието си, мечтаейки за Живота, защото много разсъждават върху аспектите "Да имам ли секс със някоя жена, или първо да й подаря цветя, ама какъв пък цвят точно, жълтите не говореха ли за несериозност...!" А по-неграмотните се любят наляво и надясно и си живеят живота чудесно, първосигнално и без угризения. Давай смело, остави си главата в къщи и просто се любувай на прекрасната възможност, която ти сервира Живота! Успехи





Извинявам се, грешка. Постинга беше редактиран и след това възстановен в първоначалното си съдържание. Причина - недоспал модератор

Редактирано от Moan на 25.11.06 16:17.



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано25.11.06 11:28



Докторее


18 и половина годин бях женен
верен на семейство и деца и прочие
преди две се разведох
от нам колко време лееко се движа с мома, дето се знаем от преди моята женитба,
неженена, нераждала, обиколила кълбото, зубрила като шашава камара езици, говорими и не говорими, научна работничка демек, като мене


като мръднем някъде първата й дума е обади ли се на щерката


БАСИ МААТА



не бях влизал в тва клубче от камара време и баш на теб да се натреса със старата ти дружка


сега по същество

леко, нежно, внимателската
Деди си знае работата

за оня Деди говоря, дето седи и се хили на идиотийте ни



Тема Бря! Удивително съвпадение на историитенови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:32



И нас ни изгониха към 2 часа посред нощ. Миналата година беше. Седнахме в 18:30...

Блазе ти!

Успех!





Тема Аси,ти поне ще ме разбереш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 11:41



Шашнат съм,защото мацето изглежда умопомрачително!!!!

Като влязохме в кръчмата,(квартална в Лозенец)настана мъртва тишина за 4-5 сек.Чак се стреснах!!?7 години е по-малка от мен,до нея с тия бели коси.....А тя просто ми предложи да излезем тримата.Най-невинно,спонтанно и непресторено!?!

много сме,луди сме!

Тема Да, бре, човек! "Искам да видя сина ти" ми [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:48



рече. Любопитно й било как изглеждало момчето.

Хм! Като си погледнах часовника в ресторанта и видях, че е станало посред нощ... Опулих се, огледах се. Баси! Голям ресторант, ама празен. Усетих се, че музика не съм чувал вече два часа. Хората я спрели, ама не сме усетили...

Недей да мислиш много-много. Толкова години мислихме, мислихме... И к'во измислихме???



Тема Хиии! Преди малко се заприказвахме на тема руски [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:52



език и се разнежихме. Един се сети за "Буревестник" на Лермонтов. Ето го в съвременен въриант.



Над седой равниной моря ветер тучи собирает.
Между тучами и морем,гордо реет Чебурашка, сбился с курса, пень ушастый.
То уссавшись от испуга, то обкакавшись со страха, он кричит,
И - тучи слышат в этом крике "Где, млядь, база?"
В этом крике - жажда смерти!
Гене, злой зеленой гниде, что диспетчером сегодня, слышат тучи в этом крике.
Чайки стонут окуевши, - стонут, мечутся над морем
И никак понять не могут, что за чмо ушами машет.

И гагары тоже стонут, - им, гагарам, недоступно наслажденье алфавитом:
"Чебурашку" не читали.
Глупый пингвин робко прячет тело жирное в утесах...
И мечтательно втыкает в бреющего Чебурашку!
Мысль - "Где б взять такие уши?" в нем засела очень сильно.
Все мрачней и ниже тучи опускаются над морем,
Все сильнее Чебурашке хочется попасть на базу.

Гром грохочет. В пене гнева стонут волны, с ветром споря.
Вот куево Чебурашке. И локатор, млять, сломался,
И Геннадий, злая сука, на запрос не отвечает.
Чебурашка с криком реет, черной мыше, мля, подобный,
Как стрела пронзает тучи, волны пенит, Бэтмен куев.
Вот он носится, как демон, - гордый, черный куй с ушами, и смеется, и рыдает...
Крышей съехал от испуга!

В гневе грома он почуял, что пипец совсем уж скоро и давай махать ушами!
Ветер воет... Гром грохочет... Синим пламенем пылают стаи туч над бездной моря.
"Ну прям гордый Буревестник!" вскрикнула одна гагара.
"Да, в натуре Буревестник!" вторят чайки над волнами.
- База! Вызываю базу!
Это злая Чебурашка гордо реет между молний над ревущим гневно морем;
То кричит пророк победы:
- Млять, вернусь, порву всех накуй!



Тема Re: Аси,ти поне ще ме разбереш! [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 11:57



Добре,де,наистина ни въздейстава това как изглежда една жена и дали е секси.Ти си се привличай от нея,но не позволявай това да те замъглява прекалено и да е първостепено.А и ако е ,ще те прави "по-лесен",ясен,прозрачен.
Когато аз се чувствам така,се бунтувам на свойта зависимост в тая посока,защото ми изкривява точната представа.Ако щеш,има нещо и малко несправедливо в това.
И моля те,стига с тоя комлекс за побелелите коси-караш ме да се заглеждам в своите.ако се присъединят към теб и плешивите, тя ще стане една...Както виждаш ,жената не се е вторачила в косите ти,а търси компанията на ТЕБ.Ти не си едни коси.Чувствай се спокойно и по-самоуврено.Нямай свръхочаквания.Подходи с уважение ,проявявай разбиране и съпричастност.Всичко ще е наред.Важно е какво търсите-ти и тя.Ако е едно и също ,може и да го намерите.Дано да е хубаво!Успех!



Тема Re: Аси,ти поне ще ме разбереш! [re: Дokи]  
Автор _legend_ (непознат )
Публикувано25.11.06 12:19



Стига да не решиш обаче, че в един момент си развил комплекс на непълноценност до нея...защото и такива неща се случват...В началото ще се радваш, ама в момента, в който решиш, че искаш нещо повече от среднощни запивки и разговори за доброто старо време, може и умопомрачителния и вид да започне да те комплексира и да решиш, че всъщност нещо по-семпло би ти свършило по-добра работа....



Тема Фотоне,Фотоне! [re: Фoтoн]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:20



Човече,чуствам се несигурен,защото като я гледам,ако щракне с пръсти,всеки мъж може и ще бъде нейн!

Защо налетя на мен и ме обърка тотално!???А и само за мен да беше,добре!Ами ако отидем и малкия я хареса???

много сме,луди сме!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.