Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема За обратите на съдбата и евентуалните последствия  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 11:02



Вчера ми се случи следното:бях втора смяна и за да не кисна сам в къщи останах до към 20,30 в кабинета.Тръгвам си,а отвън ръми отвратно,тъмно,абе още повече ми се вкисна настроението.Заставам на светофара да пресичам,междувременно се чудя дали да не пия едно малко в кварталната кръчма,и пред мен спира кола.Млада и добре изглеждаща жена ме пита:"Къде е ....?".Тъкмо да отговоря и тя прихва да се смее,ама чак се залива от смях.

Бре,поглеждам да не съм забравил да съблека престилката или слушалките да са ми на врата...А тя:"Данчо,не ме ли позна?"Поглеждам,мое бивше гадже,с което се разделихме преди 15-тина години,защото тя замина за Италия."Как си,що си и т.н. както когато се виждат хора след дълга раздяла."Абе,искаш ли да хапнем някъде?"Спонтанен въпрос,обаче зададен едновременно!!Отидохме в една кръчма,седнахме и....5часа не спряхме да си говорим!!??Почти не ядохме,за пиенето не помня,просто си говорехме и говорехме.Към 2ч. на персонала му писна и ни помоли най-учтиво да си ходим.Ако искате ми вярвайте-не разбрах кога мина това време!След което седнахме в колата уж за по цигара и ....пак в приказки откарахме до 5часа.!?Не е имало намеци или физическа близост или каквото и да е.Беше ми безкрайно приятно и се чуствах много,ама много добре.Сега обаче започват въпросите-ами от тук какво да правя?Звънна ми преди 15-тина мин. за да му чуе и евентуално да пием по кафе."Това добре,но аз съм с малкия днес и утре."На което тя ми отговори:"Какъв е проблема.Той ти е син,и ако прецениш че може,бих искала да се видим вечерта и да вечеряме тримата някъде!!!"Не е омъжвана,няма деца.А го каза така спонтанно,че онемях.Никоя от бившите ми приятелки не е искала да се запознае с децата ми,или да излезе заедно с нас.
Офффф,просто не знам какво да мисля и правя!!!!Извинявайте ако е объркано,ама ако знаете на мен колко ми е объркано и сбъркано!!??

много сме,луди сме!

Тема Абе, Данчо, да - да!!!нови [re: Дokи]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано25.11.06 11:25



Какво има да се двуумиш - хващай момата и отивайте тримата на вечеря! Просто се остави на течението, стига мисли! Ей, интелигентните хора затова прекарват по-голямата част от битието си, мечтаейки за Живота, защото много разсъждават върху аспектите "Да имам ли секс със някоя жена, или първо да й подаря цветя, ама какъв пък цвят точно, жълтите не говореха ли за несериозност...!" А по-неграмотните се любят наляво и надясно и си живеят живота чудесно, първосигнално и без угризения. Давай смело, остави си главата в къщи и просто се любувай на прекрасната възможност, която ти сервира Живота! Успехи





Извинявам се, грешка. Постинга беше редактиран и след това възстановен в първоначалното си съдържание. Причина - недоспал модератор

Редактирано от Moan на 25.11.06 16:17.



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор orcad (регистриран)
Публикувано25.11.06 11:28



Докторее


18 и половина годин бях женен
верен на семейство и деца и прочие
преди две се разведох
от нам колко време лееко се движа с мома, дето се знаем от преди моята женитба,
неженена, нераждала, обиколила кълбото, зубрила като шашава камара езици, говорими и не говорими, научна работничка демек, като мене


като мръднем някъде първата й дума е обади ли се на щерката


БАСИ МААТА



не бях влизал в тва клубче от камара време и баш на теб да се натреса със старата ти дружка


сега по същество

леко, нежно, внимателската
Деди си знае работата

за оня Деди говоря, дето седи и се хили на идиотийте ни



Тема Бря! Удивително съвпадение на историитенови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:32



И нас ни изгониха към 2 часа посред нощ. Миналата година беше. Седнахме в 18:30...

Блазе ти!

Успех!





Тема Аси,ти поне ще ме разбереш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 11:41



Шашнат съм,защото мацето изглежда умопомрачително!!!!

Като влязохме в кръчмата,(квартална в Лозенец)настана мъртва тишина за 4-5 сек.Чак се стреснах!!?7 години е по-малка от мен,до нея с тия бели коси.....А тя просто ми предложи да излезем тримата.Най-невинно,спонтанно и непресторено!?!

много сме,луди сме!

Тема Да, бре, човек! "Искам да видя сина ти" минови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:48



рече. Любопитно й било как изглеждало момчето.

Хм! Като си погледнах часовника в ресторанта и видях, че е станало посред нощ... Опулих се, огледах се. Баси! Голям ресторант, ама празен. Усетих се, че музика не съм чувал вече два часа. Хората я спрели, ама не сме усетили...

Недей да мислиш много-много. Толкова години мислихме, мислихме... И к'во измислихме???



Тема Хиии! Преди малко се заприказвахме на тема рускинови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 11:52



език и се разнежихме. Един се сети за "Буревестник" на Лермонтов. Ето го в съвременен въриант.



Над седой равниной моря ветер тучи собирает.
Между тучами и морем,гордо реет Чебурашка, сбился с курса, пень ушастый.
То уссавшись от испуга, то обкакавшись со страха, он кричит,
И - тучи слышат в этом крике "Где, млядь, база?"
В этом крике - жажда смерти!
Гене, злой зеленой гниде, что диспетчером сегодня, слышат тучи в этом крике.
Чайки стонут окуевши, - стонут, мечутся над морем
И никак понять не могут, что за чмо ушами машет.

И гагары тоже стонут, - им, гагарам, недоступно наслажденье алфавитом:
"Чебурашку" не читали.
Глупый пингвин робко прячет тело жирное в утесах...
И мечтательно втыкает в бреющего Чебурашку!
Мысль - "Где б взять такие уши?" в нем засела очень сильно.
Все мрачней и ниже тучи опускаются над морем,
Все сильнее Чебурашке хочется попасть на базу.

Гром грохочет. В пене гнева стонут волны, с ветром споря.
Вот куево Чебурашке. И локатор, млять, сломался,
И Геннадий, злая сука, на запрос не отвечает.
Чебурашка с криком реет, черной мыше, мля, подобный,
Как стрела пронзает тучи, волны пенит, Бэтмен куев.
Вот он носится, как демон, - гордый, черный куй с ушами, и смеется, и рыдает...
Крышей съехал от испуга!

В гневе грома он почуял, что пипец совсем уж скоро и давай махать ушами!
Ветер воет... Гром грохочет... Синим пламенем пылают стаи туч над бездной моря.
"Ну прям гордый Буревестник!" вскрикнула одна гагара.
"Да, в натуре Буревестник!" вторят чайки над волнами.
- База! Вызываю базу!
Это злая Чебурашка гордо реет между молний над ревущим гневно морем;
То кричит пророк победы:
- Млять, вернусь, порву всех накуй!



Тема Re: Аси,ти поне ще ме разбереш!нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 11:57



Добре,де,наистина ни въздейстава това как изглежда една жена и дали е секси.Ти си се привличай от нея,но не позволявай това да те замъглява прекалено и да е първостепено.А и ако е ,ще те прави "по-лесен",ясен,прозрачен.
Когато аз се чувствам така,се бунтувам на свойта зависимост в тая посока,защото ми изкривява точната представа.Ако щеш,има нещо и малко несправедливо в това.
И моля те,стига с тоя комлекс за побелелите коси-караш ме да се заглеждам в своите.ако се присъединят към теб и плешивите, тя ще стане една...Както виждаш ,жената не се е вторачила в косите ти,а търси компанията на ТЕБ.Ти не си едни коси.Чувствай се спокойно и по-самоуврено.Нямай свръхочаквания.Подходи с уважение ,проявявай разбиране и съпричастност.Всичко ще е наред.Важно е какво търсите-ти и тя.Ако е едно и също ,може и да го намерите.Дано да е хубаво!Успех!



Тема Re: Аси,ти поне ще ме разбереш!нови [re: Дokи]  
Автор _legend_ (непознат )
Публикувано25.11.06 12:19



Стига да не решиш обаче, че в един момент си развил комплекс на непълноценност до нея...защото и такива неща се случват...В началото ще се радваш, ама в момента, в който решиш, че искаш нещо повече от среднощни запивки и разговори за доброто старо време, може и умопомрачителния и вид да започне да те комплексира и да решиш, че всъщност нещо по-семпло би ти свършило по-добра работа....



Тема Фотоне,Фотоне!нови [re: Фoтoн]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:20



Човече,чуствам се несигурен,защото като я гледам,ако щракне с пръсти,всеки мъж може и ще бъде нейн!

Защо налетя на мен и ме обърка тотално!???А и само за мен да беше,добре!Ами ако отидем и малкия я хареса???

много сме,луди сме!

Тема Re: Фотоне,Фотоне!нови [re: Дokи]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 12:31



Рядко се обаждам тук, но не можап да се стърпя този път. Действай, забавлявай се. Изкарай си поне една вече по-различна от ежедневието. Дори и нищо да не стане, защо да нямаш няколко приятни вечери, в приятна компания, ... Малкия ако я хареса... Колко е малък? И какво - една добра позната. Не е казано, че малкия трябва да очаква повече, при условие, че баща му не знае какво още да очаква.


На доктор ли точно трябва да обяснявам преходността на живота и че каквото и да правиш, рано или късно стигаш до аутопсионната маса. Поне да го направиш така, че да ти е гот.

Извини ме за приказките, но беше спонтанна реакция.



Тема Доки, Докиии! Тя няма да щрака с пръсти на всекинови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 12:35



срещнат. На всичко отгоре повечето мъже сме с точно такъв комплекс, като твоя:

"Тази жена е страхотна, не би ме пожелала".

Е, те това е! Много такива страхотни жени са стари моми. Умни, интелигентни, красиви, силни... И точно заради това мъжете НЕ им се натискат.



Тема Малкия е на ...нови [re: Oщe eднa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:40



11г,но никога не сме излизали заедно с друга жена,освен със сестра му!

Все гледах да не го натоварвам,да не се чуства излишен и т.н ит.н.А за другото си права,вероятно драматизирам повече от необходимото!Но наистина съм объркан,несигурен в решението,което трябва да взема!А дали пък не му е дошло времето!

много сме,луди сме!

Тема Абе лесно ти е....нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:46



щото не ти е до главата!

А аз сутринта се гледах бая дълго в огледалото,помислих си дори за нова прическа и дали да не тръгна малко на фитнес.Абе май ,а??!Изгърмях ли?!!

много сме,луди сме!

Тема Доки, приятелю, наскоронови [re: Дokи]  
Автор summery ()
Публикувано25.11.06 12:49



ми дадоха един съвет: "Живей сега, защото вчера няма да се върне, а може да не дойде!"

Мислиш ли, че ще ти помогне?! На мен успя.



Поздрави!



Тема Re: Малкия е на ...нови [re: Дokи]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 12:54



Ами първо не е толкова малък. После, с или без нея, него в скоро време така ще го разтресе пубертета (сигурно знаеш),....
Пък аз съм на принципа, че ако едно нещо има да става, то ще стане... затова не се притеснявай толкова много.
Само като жена да кажа - ако искаш да бъдеш с тази жена, трябва да й покажеш, че можеш да се справяш сам с живота, но без излишни демонстрации.
Всъщност, защо се втелявам, няма тъпи доктори, сигурна съм. Що ти обяснявам,

има просто един малко уплашен доктор , на който му трябва кураж.
Смело напред!
Стискам палци.



Тема Недей да откачаш...нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.11.06 13:01



Не е време за кардинални промени във външността, наблегни на вътрешната хубост.

Много ще е смешно да се появиш прясно подстриган (откъде си сигурен, че няма да те изцентрят с прическата баш сега, хм?), наконтен и лъснат като медно джезве за греяна ракия. На един мъж му стига да е чист, спретнат, добре избръснат и да излъчва самочувствие и стабилност.
На фитнес и да тръгнеш, ефектът не е мигновен. Е, в дългосрочен план не е лоша идея...Главното - поуспокой се малко и пълен напред!



Тема Дааа! Изгърмяло ти е някое бушонче!нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:04



Що се гледаш в огледалото, бре? Не си ли се виждал досега? Дамата щом те вижда, ти какво имаш да си гледаш?



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:06



Док, стига се страска от мечтания ами си изжевей сега веднага каквото има
тя просто ми предложи да излезем тримата.Най-невинно,спонтанно и непресторено!?!
.... ами да, ако мацето просто и невинно изобщо няма тия мисли дети ти ги мислиш? питай ме мен колко съм невинна и спонтанна и никога престорена......сметките да ги правят другите.
грижата за детето пак си е твоя. що просто не го питаш може ли да съвместите срщеите все пак е страааара приятелка невиждана от години.....децата ако от малки свикнат че харесване не е притежаване ....

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Ами ако вземе да си боядиса косата???нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:08



Лелиии! Много жалки са такива мъже - с боядисани коси. А, още по-жалки са тия с перуки...

Обещавам ти, че като се срещнем, ще съм чист, спретнат, избръснат. Но дали ще излъчвам самочувствие и стабилност??? Това не знам как се прави.





Тема Re: Абе лесно ти е....нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 13:23



Дай го малко по-лежерно,де!Нещо малко от сорта на "който не ме харесва -няма вкус".Не се вторачвай в огледалото,а погледни на себе си като самоценен,защото е така-всеки човек е самоценен и уникален.Ти също ,особено за себе си.Заслужаваш това,което получаваш в живота.Ето,някога сте били заедно.Едва ли е било заради по-тъмните ти тогава коси.Имало е и други мъже с тъмни,нали?
Сега ,да не си направиш някоя тражма от фитнес.Правил съм тая грешка от суетно бързане в тъсене на бърз резултат.:)
Детето ,не е пречка,зависи как би погледнало,как би възприело тази жена,няма ли да ви притеснява и отчасти разделя в разговора,но какво пък,в негово присъствие може би ще ти е по-лесно,ще покажеш себе си и като баща.



Тема Ми знам ли?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:24



Може пък да има нещо,дето съм пропуснал?



много сме,луди сме!

Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последстнови [re: Дokи]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано25.11.06 13:24



Е, жената не иска да те хвърля в кревата си, или поне не ти го е казала.)))
А просто да се видите и да излезете със сина ти, не е толкова страшно. Понякога хората от предразсъдъци и мислейки си какви ли не щуротии се отказват от приятно прекарване с друг човек.)
Отиди се виж с това бившо гадже и със сигурност ще прекараш отново чудесно. Човек не трябва да се отказва от малките удоволствия, които животът му предлага понякога.)



Тема Мисля,че ....нови [re: Фoтoн]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:29



изглеждам добре,но малко стягане,прибиране на коремче...?

Не би ми навредило!Малкия е много отворен,та се надявам там да няма проблем,но....

много сме,луди сме!

Тема Стискайте ми палци!нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:36



Отивам да взема малкия и после каквото сабя покаже!

Ще се излиза,а останалото в понеделник!

много сме,луди сме!

Тема Re: Мисля,че ....нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 13:37



Бе, Доки,не си ли забелязъл,че ние мъжете по-често си мерим оная работа,в смисъл се респектираме и впечатляваме повече от културизма от жените.

Знам за какво говориш.И аз си викам,ей ,а едно време ми се брояха плочките на корема,пък сега...:( И на ме ми казват ,добре си,а мен ме възтриса суетата и проявявам лакомия дори понякога,да го чувам и да ми опровергават хленча.Така някак,друго си е да го чуваме.То си е позитивна хетеросугестия.Говорех за себе си...
Хайде,действай и да знаеш,каквото и да се случи,ще е хубаво,сигурен съм.Достатъчно е ,че те е уважила важна за теб жена и е проявила инетрес.Дори да остане само така, е доста !

Редактирано от Фoтoн на 25.11.06 13:38.



Тема Доки!нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.11.06 13:41



Т.е. Данчо,


престани да се притесняваш дали добре изглеждаш, защото няма никакъв смисъл. Една жена, ако наистина те хареса, изобщо няма да забележи дали си (това по принцип, не за теб конкретно) дебел, понаправил корем, подстриган не по последен писък на модата, какви са ти ушите и пр. Просто това за нея няма да е важно! Ама че сте интересни, мъже, какво да ги правиш!



Тема Re: Стискайте ми палци!нови [re: Дokи]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.11.06 13:41



Стискаме палци и ръцете и на краката!!!!Успех!!!!





Тема Успех!нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:53



Ай, споко! Блазе ти. В подобни случаи се чувствам като влюбен гимназист. Много е вълнуващо.



Тема Re: Доки!нови [re: wasted_youth]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 13:59



а, само мъжете... всички сме такива


И жените искаме да ни се казва, че независимо от малкото (или много) целулит по дупетата пак ни харесват.

Едва ли е приоритет на пол, по-скоро идва един момент, в който не си вярваме сами на себе си, и проблем със самочуствието и .... май е нормална човешка реакция.



Тема Re: Успех!нови [re: ASSASSlN]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано25.11.06 14:06



Доки, желая ти късмет, давай смело напред.
Най-малко ще останеш с приятен спомен, бъдещето - никой не си го знае!



Тема Докторе,нови [re: Дokи]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано25.11.06 18:00



ЗАБРАВИ че си доктор, бъди си просто човек (и баща на сина си). Гледай на нея по същия начин - ако ще София Лорен да е. Дано си ме разбрал ... и успех !



Тема Re: Доки,всичко е в твоите ръценови [re: Дokи]  
АвторПpaдa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 18:14



"Шашнат съм,защото мацето изглежда умопомрачително!!!!"
Защо мислиш,че не заслужаваш такова маце.Ти също изглеждаш умопомрачително в нейните очи и е предпочела теб пред другите.
Няма нищо случайно на този свят,разбери.Рано или късно всеи си получава заслуженото.Твоята награда може да е тя,не се страхувай от нищо,вземи я.
Помня старите ти теми,макар и да не съм взимала отношение.Помня колко беше объркан и отчаян.Но точно когато човек изгуби и последната надежда за светлина в тунела,точно тогава му се случват най-хубавите неща.Казвам го,защото съм го изживяла.Бъди по уверенв себе си и не позволявай страха да ти диктува.Смело и отговорно към щастието.Желая ти успех!!!





Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 20:05



А ти защо правиш сравнения с приятелки/гаджета? Защо веднага се вглеждаш в това, че няма семейство, деца? Защо изобщо поставяш нещата в тази плоскост? Толкова ли е невъзможно да сте просто познати? Това, че сте се срещнали може да е пръст на съдбата и да е ново начало за двама ви. Но може и да не е. Защо бързаш пред събитията? Или нещо не съм разбрала?



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: orcad]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 20:11



Евала и на твойта мома. За пореден път се убеждавам, че човек може да си напасне с другарчето така, че фактори като деца да не са проблем, а дори напротив.
Виртуални целувки на двама ви


И на щерката де, ама на нея по-върви да е от мойто ергенче



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор HAMELEON_M (непознат )
Публикувано25.11.06 21:11



:))) Позната история :) Не се тормози толкова ! И сега се виждам с нея - ученическата ми любов от техникума- разминахме се тогава от инат ли или от прекалена гордост или глупост ! :)))))Сега вече е преуспяла жена ! Омъжена щастлива с малката си дъщеря.....:))) Но това не й пречи почти винаги да се обажда да пием по питие когато се върне от столицата - с или без дъщеря си :))) Знае че отдавна съм разведен ,че живея сам , но никога не е имало намеци или нещо подобно за секс . Ние сме просто приятели които могат да споделят всичко и да им бъде приятно да са заедно !!!!



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 21:52



В интелигентната непринуденост и спонтанност на една жена има много чар, който може тотално да те омае. Пожелавам ти го и дано нещата между вас имат приятно развитие. Дали ще бъдете приятели или приятелските вечери , гарнирани с топлосърдечни и задушевни разговори ще прераснат в нещо по- интимно, кой знае. И в двата случая изглежда, че дамата си заслужава да и бъде обърнато внимание. А щом е така естествена непринудена в общуването, най- вероятно е широко- скроен и приятен човек, който би намерил начин да се сприятели и съм сина ти- ако не точно сега, то по- късно.





Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.11.06 23:23



Доки, може още "жълто" да имам около устата, но само едно бих ти казал - ако една жена иска да направи нещо добро и хубаво за теб, остави я да го направи, не се опъвай и не я спирай...

успех.

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема вие па...нови [re: Дokи]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано26.11.06 03:12



..мъжете сте ебати паниките!


Това е прекрасно, което ти се е случило!Не всеки ден се случват такива "целувки на съдбата"
И к'во? Ще седнеш да претакаш, премисляш, претегляш, защо, къде и как и децата и жената и...аааааааа
Офффф,просто не знам какво да мисля и правя!!!!
Не, че ти знам живота и семейното положение, но знам, че в някои моменти прекаленото мислене е напълно противопоказно!...
Не го мисли толкоз, бе!
Ето, първият проблем е решен!
Какво да правиш - ами, като ти се обади следващия път и ти предложи нещо, отговори й това, което ти идва, което ти се иска на момента. Нищо повече!
Ето и вторият проблем е решен!
Трети има ли?



Тема А честито!нови [re: Дokи]  
Автор XeйЖивoт! (новак)
Публикувано26.11.06 09:19



Докиии! Много се радвам за теб, шъ знайш!

Видя ли сега.... направо са неведоми пътищата господни и за това си помислих - как нещата са те водили може би точно към тая среща. Надявам се всичко да е минало добре! Стискам палци!
Само да ти кажа нещо на ушенце - по въпроса за хубавите жени... знаеш ли колко често ми се случва мъжете да ме харесват и да НЕ вярват, че са достойни за мен и че и аз мога да ги харесам. И по тая причина оставят нещата в мои ръце - и решението също трябва да е мое - т.е. - очакват аз да се обадя, аз да ги ръчкам, аз да ги ухажвам, аз да им показвам, че ми харесват. Да не вземеш да направиш тая грешка! Щото при това положение аз си мисля в две посоки: 1) ми той сигурно не ме харесва, може би не трябва да му досаждам; и 2) ми той като не вярва, че го харесвам точно аз, дали ще повярва някога в някоя връзка между нас двамата?... И не се обаждам, щото и аз искам да ме ухажват, изненадват и радват... не да се питат дали са достатъчно отличници точно за мен. Това ме натъжава...
Та тъй Остави го тъпия въпрос за външността и се радвай на душата й.
Още веднъж - стискам ти палци и късмет!



Тема Re: А честито!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 11:18



едно към едно положението ми е като твоето. мисля, че е ужасно несправедливо...и са доста глупави тия тънки сметки. защото точно пък хубавите жени сме доста над външния вид на мъжете. поне аз. но ми е ужасно обидно като
пасивничат спрямо мен и се правят на госпойци - и ние сме жени и имаме нужда от ухажване и да проявяват интерес към нас. изобщо- явно природата го е измислила-красивите със смелите

и как пък никога идиотите не се притесняват и не се замислят дали са "достойни", а все умните чувствителни и прочее мъже.



Тема Re: А честито!нови [re: xм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.11.06 11:24



явно природата го е измислила-красивите със смелите и как пък никога идиотите не се притесняват и не се замислят дали са "достойни", а все умните чувствителни и прочее мъже.




Carpe diem! Volente deo!

Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последстнови [re: Дokи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 11:25



първо:това, че те е поканила, не означава, че ще се жените, а ,че й е приятна твоята компания.
второ-: това, че е хубава, не значи , че не е жена/човек като всички останали и не виждам защо трябва да страда само защото те е шубе.
трето- за фитнеса и другите глупости- аи много си е важно да се спортува за настроение и здраве, ама за жената надали това й е от първостепенно значение.
и мъже престанете да си правите тънки сметки и да оценявате кой за кого достоен, защото е ужасно обидно- и спрямо вас и спрямо жената. не сте на пазара . по-смело:)



Тема Re: Доки!нови [re: Oщe eднa]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано26.11.06 11:25



Вярно, права си! Въпреки че отдавна съм се освободила от комплекси и съм решила веднъж завинаги, че съм много умна и умерено красива

, все пак ми е приятно хората да ме харесват. И да ми го казват...
Никой не е с перфектна външност (и добре че не е така - би било голяма скука). Трябва да се работи по въпроса - оттук, оттам, по малко, но редовно.



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор Дapeнa :-) (непознат)
Публикувано26.11.06 17:20



Доки, късмет!

И умната ... да не разочароваш момата





Тема 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.11.06 09:18



След като ви тормозих в събота сутринта,нещата се развиха шеметно,главоломно и според мен неудържимо.Но някак от само себе си.


Тъй:вземам малкия в събота,пазаруваме за предстоящия неделен риболов и се прибираме в къщи.Споделям му,че вечерта с него моя приятелка отиваме на ресторант,разбира се ако той няма нищо против.Направи муцунка,но се съгласи.Вземаме Х. към 19ч. с такси и в китайски(това беше единственото условие на малкия)ресторант.Сядаме,обяснявам на малкия откога се познаваме и не сме се виждали,че сме приятели ит.н и т.н.Е,сигурно и бая глупости и ненужни неща съм казал,ама малко треперех и сърцето ми беше в гърлото.Тръгва някакъв разговор,ама нещата натегнати!Х. се опитва да говори с него,а нашия:"мама така,мама онака.Моята майка....Мама така го прави...."Бре,гледам и се питам познавам ли си детето??Нашия си се заяжда и я тормози!!Опитвам се да балансирам,но усещам че не става.Вечеряхме,поседяхме,и си тръгваме.Било е някъде след 22.30.Вървиме тримата към такситата,обаче малкия вижда пицария"Трол"."Тате,помниш ли че тука правят много хубав крем(Брюле)Айде да влезем!??".Влизаме,сядаме и чакам терора да продължи.Поръчваме,неловко мълчание и по едно време пускат някаква салса .Х. прави някакъв коментар за начина на танцуване,при което малкия се обръща и :"Че ти може ли да танцуваш?"(Тренира спортни танци нашия и ербап!??!),ама не знае че Х. е по-луда и от мен!!"Кой не може?Аз ли?Я ставай да ти покажа!!"След което изпраскаха една салса на центъра на заведението,втора-за видеоклип на телефоните им,овесиха се на носа на трола(има такава фигурка от дърво на човешки ръст),почнаха снимки смях-с две думи вдигнаха заведението на главите си.По едно време малкия изчезна!Тъкмо да го търся и той идва,като в ръката държи роза!!Отиде до Х.,целуна я по бузата:"Това е за теб.Извинявай!"А аз под масата!!
Тръгваме си към 12 или малко по-късно(трябва да ставаме рано)и я изпращаме с такси.Показах и къде живея,оставихме я и се прибрахме.Забравих-като се нормализираха нещата говорехме за риболова и че тръгваме в 6.30,а на въпроса дали Х.иска да дойде с нас(малкия я попита!),тя отказа че имала работа.
Сутринта слизаме пред къщи в 6,30 -ДВЕ коли.Едната с приятелите,другата на Х."Прецених,че мога да си почина един ден и искам,ако може с вас!""Аз се качвам при Х.,а ти си пътувай при другите!!"Думи на сина ми!!Целия ден докато бяхме там не се отделиха един от друг,учи я как се лови,хванаха 5-6 пастърви,смяха се,гониха се,браха папури.Чак се почуствах изоставен!Късното се прибираме,Х.ни изчака да се оправим и да го закараме.Преди да слезем от колата,нашия седна между двете седалки,прегърна ни през раменете и :"А вие защо още не се целувате?"И слезе.Изпратих го,а краката ми меки,меки!!
Е,това беше за тия 48ч.Още не мога да осъзная всичко.За това и е може би малко объркано.Лек ден на всички!

много сме,луди сме!

Тема Иии, пак си поразително точна!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:23



Ми, да! Да, да, да! И аз те харесвам, и аз не смея да ти го кажа, не смея и да си помислям, че те заслужавам, че мога на нещо да се надявам спрямо теб.



Хм, една дама си я бях харесал навремето, ама по едно време смело и решително ми заяви, че не била достойна за мен, че съм бил такъв-онакъв хубавец и умник, че съм заслужавал по-добра компания... Заряза ме в неведение. Избяга.

Дали беше вярно или просто ме излъга???

Редактирано от ASSASSlN на 27.11.06 09:41.



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано27.11.06 09:26



Поеми си дълбоко дъх и се приготви за нови шеметни неща

Или по добре недей, да не се плашиш. Но гледай поне течението да не те отнесе...много

П.С. А вие целунахте ли се?

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Добре, де! От днес нататък ставам нахален инови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:27



смел. Зарязвам чувствата, щом ми пречат на достойнството.

Каня те на среща!

Обичам те!





Тема Влюбен гимназист!нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:38



Блазе ти!



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 09:55



Четейки те имах чувството, че това е сценарий на американски филм за домакини





Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: ani]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 09:58



твоят какъв е



Тема А, ти осъзна ли се вече?нови [re: влaдo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 10:09



Едно "Извинявай" можеше да ми кажеш. Стават грешки по този свят, няма лошо, умрели няма в този случай, ама тоя, който греши не трябва ли да има поне малко достойнство и да се извини???



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано27.11.06 11:23



Много ти се кефя, знаеш ли...Пу-пу!
Нека, мамка му, що пък да няма и хубави неща, а?!
Дано ти е кеф и дано се развива по кефещ те начин!

.....

...само, да не ти развалям кефа, ама съм длъжен да попитам, щото т'ва би си било проблем голям и то съществен...пие бира, нали?



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор Дapeнa :-) (непознат)
Публикувано27.11.06 11:54



Доки, бравосссс на вас. Много сте готини!

Развесели ме от сърце.
Желая ви и за в бъдеще така да се забавлявате .... кис кис ... а, защо не ... хммм ... и нещо по-сериозно



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано27.11.06 12:18



Ей такива истории повече да се четат тук, че напоследък нещо мрачно ми се вижда клубчето. Много са хубави тези първи трепети, дай боже всекиму!





Тема За П.С-тонови [re: EvaB.]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.11.06 12:25



Не.

И двамата бяхме толкова втрещени и препълнени с емоции,че пак откарахме до 2 ч. в приказки и коментари.Е,има уговорка за довечера,само двамата.......

много сме,луди сме!

Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 12:30



Твоята турбо- история направо ме размечта!

Страхотно дете имаш и май си срещнал наистина страхотна жена! Късмет, и дано събереш материал за още такива шеметни турбо- истории.



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано27.11.06 12:34



Доки, не го изключвай турбото, спри да мислиш, наслаждавай се и никакви очаквания!!! Както се казва сляпата когато дойде и каквато стане

... ако пак се замислиш толкова много обещавам тържествено да те подсиля с един зад врата



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
АвторKRlZlA (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 13:49



Много мило и естествено,когато не насилваш нещата те се случват най-неочаквано, в това е чара на живота.

Никога не се знае от коя трънка ще изкочи заек.



Тема Браво!нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано27.11.06 15:58



Супер! Много добре! Да не вземеш да се притесняваш пак за глупости? Нищо ти няма, чудесен си!
Почувствах се адски добре, като четох сутрешната ти сводка за протеклите събития.

Ето, има хубави неща в живота, който също е хубав!
Поздравления и помни - вярваме и разчитаме на теб...



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано27.11.06 16:24



Пу-пу-пу-пу... Много да ви наплюя аз, а за вас само хубави неща.


Бре, големи дяволи са тия дечурлига, ей!
Ох, така ми стана хубаво като те чета. Да ти е живо и здраво хлапенцето, а с дамата, квото е писано, ако има да става, ще стане.

Благодаря ти за споделеното преживяване. Стопли ми сърцето. Много, много, много най-най /тук виртуални целувки на всички ви, щото Дир-а още няма такава муцка/

Обичам да обичам!


Тема Re: Доки, слънце, е така стават готините неща))нови [re: Дokи]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано27.11.06 17:18



По Коледа стават чудеса! Мнооо обичам така!))) Видя ли че няма нищо случайно....Закон на Мърфи: "Онова дето трябва да стане, ТО ще стане!"....аре бегай и да разказваш....ейййй говори ми!


Доки, и сега тя К'вооо?

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Редактирано от makeover на 27.11.06 17:21.



Тема Док,нови [re: Дokи]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано27.11.06 17:51



не я подкарвай с пуста риба че пак ще преебеш нещата.
И може да питаш малкия за туй-онуй, гледам по-се усеща от тебе.



Тема Re: По Коледа стават чудесанови [re: makeover]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано27.11.06 17:58



Доки, искрено се радвам за вас. Стискам ти палци, желая ти късмет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: чета и се радвам за теб,нови [re: Дokи]  
Автор anbra (аз)
Публикувано27.11.06 19:13



но не смея да се обадя, да не се развали магията...


Стискам ти палци, ти, който толкова добро си сторил, заслужаваш щастието...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Аз пък ставам красива !!!нови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.11.06 10:57



Приемам поканата за среща



Carpe diem! Volente deo!

Тема Не я подкарвам...нови [re: jamie]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано28.11.06 17:29



тя сама си го реши.

А мисля че й хареса риболова,а оказа се че обича и прясна пастърва!!Вече с малкия имат уговорка,ако времето е хубаво,в неделя пак за риба.И никой не ме пита моля ви се.Нашия й звъннал и СЕ РАЗБРАЛИ!!!!А аз къде съм бе!!!

много сме,луди сме!

Тема Винаги съм се ...нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано28.11.06 17:34



чудил какво значат тези думи в Библията:"Блаженни гладните,че ще бъдат нахранени,блаженни плачещите,че ще бъдат възнаградени и т.н и т.н!!??"Винаги съм мислел,че са някакво глупаво успокоение за страдащите и оправдание,че Той не им е помогнал или не им помага.Да ми прости,но сега разбрах!Успокоението и щастието е неповторимо и неописуемо.!!

Желая щастие и късмет и на вас!

много сме,луди сме!

Тема Re: Винаги съм се ...нови [re: Дokи]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 17:46



Докато четях темата ти ми потекоха сълзите от "стана ми мило" и много ми се прииска да ти кажа (тихичко, да не чуе дявола) - искрено ти желая да изживееш приказката, коята ти се случва!



Тема Re: Винаги съм се ...нови [re: Дokи]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано28.11.06 21:17



Наистина е прекрасно, че точно малко преди Коледа си провокиран да сигнеш до такова прозрение!


Бъди щастлив!



Тема Re: Винаги съм се ...нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано29.11.06 00:49



Предстоящите празници и думите ти ми дадоха повод да ги потърся и да си ги припомня:

Матей 5:3 блажени бедните духом, защото тяхно е царството небесно.

Матей 5:4 Блажени плачещите, защото те ще се утешат.

Матей 5:5 Блажени кротките, защото те ще наследят земята.

Матей 5:6 Блажени гладните и жадните за правда, защото те ще се наситят.

Матей 5:7 Блажени милостивите, защото те ще бъдат помилувани.

Матей 5:8 Блажени чистите по сърце, защото те ще видят Бога.

Матей 5:9 Блажени миротворците, защото те ще се нарекат синове Божии.

Матей 5:10 Блажени изгонените заради правда, защото тяхно е царството небесно.

Матей 5:11 Блажени сте вие, когато ви похулят и изгонят, и кажат против вас лъжовно каква и да е лоша дума заради Мене.



Тема Остави тинови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано29.11.06 07:30



Библията, кажи за целуването



Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Их пък ти!!!нови [re: EvaB.]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.11.06 12:17



Не знаеш ли че сега са коледни пости??



много сме,луди сме!

Тема Re: Их пък ти!!!нови [re: Дokи]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 12:25



Доки, чета темата с развитието на нещата и ти завиждам благородно!!! Нямаш си представа, колко се радвам за всички вас, въпреки, че не ви познавам!

Аз съм в същото положение, както вас с малкия в началото на първата среща. В чудо съм се видял... Мама така, мама онака... и това повече от 2 години... да не забравя да кажа, че щерката е "дърта магарица" на 20 г., учи в чужбина и живее с приятел... Като се връща тук категорично отказва да престъпи прага на апартамента. Не сме имали тежки раправии с развода, всичко беше мирно, тихо и културно. Пълна трагедия, почнах да се отчайвам вече. Някой да има идея за решаване на този проблем, че става тягостно вече..



Тема Много трудна работа!нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.11.06 12:32



Не ми се иска да те отчайвам,но са две жени и не зная как ще се разберат!

Пък нали се сещаш,че дъщерите малко или много копират или подражават на майките си.

много сме,луди сме!

Тема Аз съм езичник,нови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано29.11.06 12:32



при нас сега са Големите Дионисиеви празници, замо ядене, любов и купон


Всички тук се радваме за теб. Не усещаш ли, че някак си четеейки те нещо ни кара да продължим поне още малко да вярваме...в какво, всеки сам си знае. Така че от името на всички нас, които не можем (или не искаме) да се влюбим, бъди щастлив и за нас
А на онези, които го бяха забравили, чудеса винаги стават, не само по Коледа

П.С. Ама ти все пак кажи за целуването

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Ся недей с...нови [re: EvaB.]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.11.06 12:37



тия декларации,че под "езичник" разбирам разни други неща!

Да не ти налетя!!

много сме,луди сме!

Тема Re: Аз съм езичник,нови [re: EvaB.]  
Автор valls ()
Публикувано29.11.06 12:47



не ви харесва нито комплимент нито грубост.
наи ви харесва да давате съвети. топ ъф да топ
е има ли значение за вас че позицията ви не е неразбиваема.
защото ако и това няма значение не виждам каква теза защитавате



Тема :)нови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано29.11.06 12:50



Ти налети на когото трябва, мен ме остави


Обичам да гледам влюбени хора, карат ме да се усмихвам Благодаря

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Извинявай,нови [re: valls]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано29.11.06 12:54



почесох се 2 пъти по главата, но така и не разбрах на мен ли и за какво говориш?

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.


Тема Re: Много трудна работа!нови [re: Дokи]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 13:10



Сигурно си прав... Въпреки, че бяхме доста близки, макар и живеещи на разтояние. То ще си покаже с времето.

Да не разваляме твоята прекрасна тема с моите (нашите) проблеми!
Искрено ти желая късмет!
На каква стръв хвана девойка, която да споделя хобито ти?!? Да знаеш, това е голяма рядкост. Както и това, че се разбира с детенце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.