Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: А честито!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 11:18



едно към едно положението ми е като твоето. мисля, че е ужасно несправедливо...и са доста глупави тия тънки сметки. защото точно пък хубавите жени сме доста над външния вид на мъжете. поне аз. но ми е ужасно обидно като
пасивничат спрямо мен и се правят на госпойци - и ние сме жени и имаме нужда от ухажване и да проявяват интерес към нас. изобщо- явно природата го е измислила-красивите със смелите

и как пък никога идиотите не се притесняват и не се замислят дали са "достойни", а все умните чувствителни и прочее мъже.



Тема Re: А честито!нови [re: xм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.11.06 11:24



явно природата го е измислила-красивите със смелите и как пък никога идиотите не се притесняват и не се замислят дали са "достойни", а все умните чувствителни и прочее мъже.




Carpe diem! Volente deo!

Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последстнови [re: Дokи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 11:25



първо:това, че те е поканила, не означава, че ще се жените, а ,че й е приятна твоята компания.
второ-: това, че е хубава, не значи , че не е жена/човек като всички останали и не виждам защо трябва да страда само защото те е шубе.
трето- за фитнеса и другите глупости- аи много си е важно да се спортува за настроение и здраве, ама за жената надали това й е от първостепенно значение.
и мъже престанете да си правите тънки сметки и да оценявате кой за кого достоен, защото е ужасно обидно- и спрямо вас и спрямо жената. не сте на пазара . по-смело:)



Тема Re: Доки!нови [re: Oщe eднa]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано26.11.06 11:25



Вярно, права си! Въпреки че отдавна съм се освободила от комплекси и съм решила веднъж завинаги, че съм много умна и умерено красива

, все пак ми е приятно хората да ме харесват. И да ми го казват...
Никой не е с перфектна външност (и добре че не е така - би било голяма скука). Трябва да се работи по въпроса - оттук, оттам, по малко, но редовно.



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствиянови [re: Дokи]  
Автор Дapeнa :-) (непознат)
Публикувано26.11.06 17:20



Доки, късмет!

И умната ... да не разочароваш момата





Тема 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.11.06 09:18



След като ви тормозих в събота сутринта,нещата се развиха шеметно,главоломно и според мен неудържимо.Но някак от само себе си.


Тъй:вземам малкия в събота,пазаруваме за предстоящия неделен риболов и се прибираме в къщи.Споделям му,че вечерта с него моя приятелка отиваме на ресторант,разбира се ако той няма нищо против.Направи муцунка,но се съгласи.Вземаме Х. към 19ч. с такси и в китайски(това беше единственото условие на малкия)ресторант.Сядаме,обяснявам на малкия откога се познаваме и не сме се виждали,че сме приятели ит.н и т.н.Е,сигурно и бая глупости и ненужни неща съм казал,ама малко треперех и сърцето ми беше в гърлото.Тръгва някакъв разговор,ама нещата натегнати!Х. се опитва да говори с него,а нашия:"мама така,мама онака.Моята майка....Мама така го прави...."Бре,гледам и се питам познавам ли си детето??Нашия си се заяжда и я тормози!!Опитвам се да балансирам,но усещам че не става.Вечеряхме,поседяхме,и си тръгваме.Било е някъде след 22.30.Вървиме тримата към такситата,обаче малкия вижда пицария"Трол"."Тате,помниш ли че тука правят много хубав крем(Брюле)Айде да влезем!??".Влизаме,сядаме и чакам терора да продължи.Поръчваме,неловко мълчание и по едно време пускат някаква салса .Х. прави някакъв коментар за начина на танцуване,при което малкия се обръща и :"Че ти може ли да танцуваш?"(Тренира спортни танци нашия и ербап!??!),ама не знае че Х. е по-луда и от мен!!"Кой не може?Аз ли?Я ставай да ти покажа!!"След което изпраскаха една салса на центъра на заведението,втора-за видеоклип на телефоните им,овесиха се на носа на трола(има такава фигурка от дърво на човешки ръст),почнаха снимки смях-с две думи вдигнаха заведението на главите си.По едно време малкия изчезна!Тъкмо да го търся и той идва,като в ръката държи роза!!Отиде до Х.,целуна я по бузата:"Това е за теб.Извинявай!"А аз под масата!!
Тръгваме си към 12 или малко по-късно(трябва да ставаме рано)и я изпращаме с такси.Показах и къде живея,оставихме я и се прибрахме.Забравих-като се нормализираха нещата говорехме за риболова и че тръгваме в 6.30,а на въпроса дали Х.иска да дойде с нас(малкия я попита!),тя отказа че имала работа.
Сутринта слизаме пред къщи в 6,30 -ДВЕ коли.Едната с приятелите,другата на Х."Прецених,че мога да си почина един ден и искам,ако може с вас!""Аз се качвам при Х.,а ти си пътувай при другите!!"Думи на сина ми!!Целия ден докато бяхме там не се отделиха един от друг,учи я как се лови,хванаха 5-6 пастърви,смяха се,гониха се,браха папури.Чак се почуствах изоставен!Късното се прибираме,Х.ни изчака да се оправим и да го закараме.Преди да слезем от колата,нашия седна между двете седалки,прегърна ни през раменете и :"А вие защо още не се целувате?"И слезе.Изпратих го,а краката ми меки,меки!!
Е,това беше за тия 48ч.Още не мога да осъзная всичко.За това и е може би малко объркано.Лек ден на всички!

много сме,луди сме!

Тема Иии, пак си поразително точна!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:23



Ми, да! Да, да, да! И аз те харесвам, и аз не смея да ти го кажа, не смея и да си помислям, че те заслужавам, че мога на нещо да се надявам спрямо теб.



Хм, една дама си я бях харесал навремето, ама по едно време смело и решително ми заяви, че не била достойна за мен, че съм бил такъв-онакъв хубавец и умник, че съм заслужавал по-добра компания... Заряза ме в неведение. Избяга.

Дали беше вярно или просто ме излъга???

Редактирано от ASSASSlN на 27.11.06 09:41.



Тема Re: 48 часа с включено турбо.нови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано27.11.06 09:26



Поеми си дълбоко дъх и се приготви за нови шеметни неща

Или по добре недей, да не се плашиш. Но гледай поне течението да не те отнесе...много

П.С. А вие целунахте ли се?

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Добре, де! От днес нататък ставам нахален инови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:27



смел. Зарязвам чувствата, щом ми пречат на достойнството.

Каня те на среща!

Обичам те!





Тема Влюбен гимназист!нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано27.11.06 09:38



Блазе ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.