Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе лесно ти е....нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 13:23



Дай го малко по-лежерно,де!Нещо малко от сорта на "който не ме харесва -няма вкус".Не се вторачвай в огледалото,а погледни на себе си като самоценен,защото е така-всеки човек е самоценен и уникален.Ти също ,особено за себе си.Заслужаваш това,което получаваш в живота.Ето,някога сте били заедно.Едва ли е било заради по-тъмните ти тогава коси.Имало е и други мъже с тъмни,нали?
Сега ,да не си направиш някоя тражма от фитнес.Правил съм тая грешка от суетно бързане в тъсене на бърз резултат.:)
Детето ,не е пречка,зависи как би погледнало,как би възприело тази жена,няма ли да ви притеснява и отчасти разделя в разговора,но какво пък,в негово присъствие може би ще ти е по-лесно,ще покажеш себе си и като баща.



Тема Ми знам ли?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:24



Може пък да има нещо,дето съм пропуснал?



много сме,луди сме!

Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последстнови [re: Дokи]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано25.11.06 13:24



Е, жената не иска да те хвърля в кревата си, или поне не ти го е казала.)))
А просто да се видите и да излезете със сина ти, не е толкова страшно. Понякога хората от предразсъдъци и мислейки си какви ли не щуротии се отказват от приятно прекарване с друг човек.)
Отиди се виж с това бившо гадже и със сигурност ще прекараш отново чудесно. Човек не трябва да се отказва от малките удоволствия, които животът му предлага понякога.)



Тема Мисля,че ....нови [re: Фoтoн]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:29



изглеждам добре,но малко стягане,прибиране на коремче...?

Не би ми навредило!Малкия е много отворен,та се надявам там да няма проблем,но....

много сме,луди сме!

Тема Стискайте ми палци!нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 13:36



Отивам да взема малкия и после каквото сабя покаже!

Ще се излиза,а останалото в понеделник!

много сме,луди сме!

Тема Re: Мисля,че .... [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.11.06 13:37



Бе, Доки,не си ли забелязъл,че ние мъжете по-често си мерим оная работа,в смисъл се респектираме и впечатляваме повече от културизма от жените.

Знам за какво говориш.И аз си викам,ей ,а едно време ми се брояха плочките на корема,пък сега...:( И на ме ми казват ,добре си,а мен ме възтриса суетата и проявявам лакомия дори понякога,да го чувам и да ми опровергават хленча.Така някак,друго си е да го чуваме.То си е позитивна хетеросугестия.Говорех за себе си...
Хайде,действай и да знаеш,каквото и да се случи,ще е хубаво,сигурен съм.Достатъчно е ,че те е уважила важна за теб жена и е проявила инетрес.Дори да остане само така, е доста !

Редактирано от Фoтoн на 25.11.06 13:38.



Тема Доки! [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.11.06 13:41



Т.е. Данчо,


престани да се притесняваш дали добре изглеждаш, защото няма никакъв смисъл. Една жена, ако наистина те хареса, изобщо няма да забележи дали си (това по принцип, не за теб конкретно) дебел, понаправил корем, подстриган не по последен писък на модата, какви са ти ушите и пр. Просто това за нея няма да е важно! Ама че сте интересни, мъже, какво да ги правиш!



Тема Re: Стискайте ми палци! [re: Дokи]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.11.06 13:41



Стискаме палци и ръцете и на краката!!!!Успех!!!!





Тема Успех! [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:53



Ай, споко! Блазе ти. В подобни случаи се чувствам като влюбен гимназист. Много е вълнуващо.



Тема Re: Доки! [re: wasted_youth]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 13:59



а, само мъжете... всички сме такива


И жените искаме да ни се казва, че независимо от малкото (или много) целулит по дупетата пак ни харесват.

Едва ли е приоритет на пол, по-скоро идва един момент, в който не си вярваме сами на себе си, и проблем със самочуствието и .... май е нормална човешка реакция.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.