Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фотоне,Фотоне!нови [re: Дokи]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 12:31



Рядко се обаждам тук, но не можап да се стърпя този път. Действай, забавлявай се. Изкарай си поне една вече по-различна от ежедневието. Дори и нищо да не стане, защо да нямаш няколко приятни вечери, в приятна компания, ... Малкия ако я хареса... Колко е малък? И какво - една добра позната. Не е казано, че малкия трябва да очаква повече, при условие, че баща му не знае какво още да очаква.


На доктор ли точно трябва да обяснявам преходността на живота и че каквото и да правиш, рано или късно стигаш до аутопсионната маса. Поне да го направиш така, че да ти е гот.

Извини ме за приказките, но беше спонтанна реакция.



Тема Доки, Докиии! Тя няма да щрака с пръсти на всекинови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 12:35



срещнат. На всичко отгоре повечето мъже сме с точно такъв комплекс, като твоя:

"Тази жена е страхотна, не би ме пожелала".

Е, те това е! Много такива страхотни жени са стари моми. Умни, интелигентни, красиви, силни... И точно заради това мъжете НЕ им се натискат.



Тема Малкия е на ...нови [re: Oщe eднa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:40



11г,но никога не сме излизали заедно с друга жена,освен със сестра му!

Все гледах да не го натоварвам,да не се чуства излишен и т.н ит.н.А за другото си права,вероятно драматизирам повече от необходимото!Но наистина съм объркан,несигурен в решението,което трябва да взема!А дали пък не му е дошло времето!

много сме,луди сме!

Тема Абе лесно ти е....нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано25.11.06 12:46



щото не ти е до главата!

А аз сутринта се гледах бая дълго в огледалото,помислих си дори за нова прическа и дали да не тръгна малко на фитнес.Абе май ,а??!Изгърмях ли?!!

много сме,луди сме!

Тема Доки, приятелю, наскоронови [re: Дokи]  
Автор summery ()
Публикувано25.11.06 12:49



ми дадоха един съвет: "Живей сега, защото вчера няма да се върне, а може да не дойде!"

Мислиш ли, че ще ти помогне?! На мен успя.



Поздрави!



Тема Re: Малкия е на ... [re: Дokи]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 12:54



Ами първо не е толкова малък. После, с или без нея, него в скоро време така ще го разтресе пубертета (сигурно знаеш),....
Пък аз съм на принципа, че ако едно нещо има да става, то ще стане... затова не се притеснявай толкова много.
Само като жена да кажа - ако искаш да бъдеш с тази жена, трябва да й покажеш, че можеш да се справяш сам с живота, но без излишни демонстрации.
Всъщност, защо се втелявам, няма тъпи доктори, сигурна съм. Що ти обяснявам,

има просто един малко уплашен доктор , на който му трябва кураж.
Смело напред!
Стискам палци.



Тема Недей да откачаш... [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.11.06 13:01



Не е време за кардинални промени във външността, наблегни на вътрешната хубост.

Много ще е смешно да се появиш прясно подстриган (откъде си сигурен, че няма да те изцентрят с прическата баш сега, хм?), наконтен и лъснат като медно джезве за греяна ракия. На един мъж му стига да е чист, спретнат, добре избръснат и да излъчва самочувствие и стабилност.
На фитнес и да тръгнеш, ефектът не е мигновен. Е, в дългосрочен план не е лоша идея...Главното - поуспокой се малко и пълен напред!



Тема Дааа! Изгърмяло ти е някое бушонче! [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:04



Що се гледаш в огледалото, бре? Не си ли се виждал досега? Дамата щом те вижда, ти какво имаш да си гледаш?



Тема Re: За обратите на съдбата и евентуалните последствия [re: Дokи]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:06



Док, стига се страска от мечтания ами си изжевей сега веднага каквото има
тя просто ми предложи да излезем тримата.Най-невинно,спонтанно и непресторено!?!
.... ами да, ако мацето просто и невинно изобщо няма тия мисли дети ти ги мислиш? питай ме мен колко съм невинна и спонтанна и никога престорена......сметките да ги правят другите.
грижата за детето пак си е твоя. що просто не го питаш може ли да съвместите срщеите все пак е страааара приятелка невиждана от години.....децата ако от малки свикнат че харесване не е притежаване ....

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Ами ако вземе да си боядиса косата??? [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.11.06 13:08



Лелиии! Много жалки са такива мъже - с боядисани коси. А, още по-жалки са тия с перуки...

Обещавам ти, че като се срещнем, ще съм чист, спретнат, избръснат. Но дали ще излъчвам самочувствие и стабилност??? Това не знам как се прави.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.