Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Синдромът "петък вечер"  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано24.11.06 12:53



Любимото време в седмицата, в месеца, в годината. Толкова любимо, че в петък на обяд започвам да се чувствам леко празнично.
И започвам да градя варианти - от пълен мързел и отпускане пред ТВ до вълнуваща вечер някъде- си с някой - си.
Но понеже в сегашния ми живот твърдо определен "някой-си" не съществува, започвам като скъперник да преценявам дали еди кой-си заслужава да му дам малко от богатството си ( изстрадано през поредната дива седмица).
И понеже никой не заслужава си оставам пред ТВ в пълно отричане на правила за подреденост, здравословност и т.н.
Направо си мисля че развивам синдрома "стара мома":)
А не съм де....



Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: TePe3a]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано24.11.06 13:03



Ти оплакваш ли се, или се хвалиш?



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор woland (messire)
Публикувано24.11.06 13:07



Може би по малко и от двете?



Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано24.11.06 13:13



Чакай сега, нали уж за синдрома" Петък вечер" щяхме да си говорим, а то какво излезе- че те мъчи синдромът "стара мома".

Ако обаче се поддадеш по- спонтанно и не толкова рационално на синдрома "Петък вечер", със сигурност синдромът "Стара мома", който може да доведе до различни нарушения в психичното здраве, разтройства на емоционалността и неусетно, нездравословно адаптиране към един скучен и безперспективен житейски стереотип, ще бъде бавно, но сигурно преодолян.
И до 17ч. да си разпитала къде е купонът ,ей!



Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: woland]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано24.11.06 13:15



Извън контекста, споменах ли вече, че котаракът ти е изключително красив? Руска синя или норвежка горска порода?





Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано24.11.06 13:16



Мацка, мерси за "момата", па макар и "стара", ам' нИ съм аз таз душа.....


Тцъ-тцъ!!!

Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: TePe3a]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано24.11.06 13:20



Замислих се, че започвам да се превръщам в гадната шефка дето все в петък не се сеща да си тръгне...



Петък вечер беше любимото ми време преди детето, обожавах този миг от седмицата. След това забравих изобщо за него, а и май за всички останали дни от седмицата като такива. Изведнъж петък вечер се върна като омразен ден, защото съпругът под формата на задължителна среща с колеги започна връзката си и всеки петък вечер беше някъде. Сега петък вечер ми е край на работната седмица и се опитвам да довърша всичко изостанало да сложа край и да се прибера да сложа детенце в леглото и блаженно да се изпъна и заспя пред телевизора или с някоя книга. Предвкусвам удоволствието да поспя и да се поизлежавам събота сутринта... Дааа, вече хлапенце спи спокойно през нощта и се буди чак към 8-9, при това става и се облича сам, а закуската му е предвидена от вечерта и може да си я окомплектова сам... ммм истинска наслада.
Все пак още не съм спряла да мразя петък вечер!



Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано24.11.06 13:20



Пардон, не се усетих. Понеже трудно се разделям с твоите постинги, и виж каква стана- не налучках адресата! Ама тя, "момата", сигурно ще ме прочете.
Пък ти не се докачай, де, как' Сийке!





Тема Re: Синдромът "петък вечер"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано24.11.06 13:25



Аааа...аз съм си тънкообидчива, ша знайш



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Констатирамнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано24.11.06 13:26



Нали е разрешено?
Не е необходимо всичко да е в модела "хвалене" или "оплакване".:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.