Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема женените мъженови  
Авторcимoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:55



Знам, че сигурно ще предизвикам бурна реакция точно в този клуб, но смятам че съвета който ще получа енай-достоверен.
От близо година имам връзка с женен мъж. Всичко беше прекрасно, той ми казваше че ме обича, че не получава от съпругата си това, което аз му давам и т.н. Коментирали сме възможности за "нещо повече". В един момент тя - съпругата му (не знам как) разбра. Оттогава (може и да съм мнителна), но контактите ни постепенно се разредиха. Нещата уж са същите, но не са. Приятелите ми казват, че женените мъже не се развеждат и няма какво да очаквам. Прави ли са? Възможно ли е счупеното в семейството да се възстанови? Аз съм млада, искам семейство, деца... чувствам, че времето си минава, а аз съм сама и не знам на какво да разчитам втази ситуация.



Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Авторsofi (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:58



Ne raz4itaj vyob6te,a bjagaj po-dale4 i vednaga!!!
Jenen myj trudno se razvejda zaradi druga. I za kakyv djavol ti e s vsi4kite mu problemi.
Svobodni myje -dal gospod.



Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано23.11.06 18:03



тъй като съм от другата страна ти отговарям, че не знам дали счупеното семейство може да се възстанови, но съм готова да опитам и да дам още колкото трябва шансове за това. В случая с женените мъже, в по-голямата част, а не като цяло, наистина не искат да се развеждат. В повечето случаи те не искат други деца, не им се минава отново през памперсите и след родилните депресии на жените, а това е неизбежно...



Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано23.11.06 18:08



По добре си намери някой ерген,щом искаш семейство.Жененият мъж дори да се разведе,той има деца,които не са твои,бивша съпруга,с която не може да не се вижда и чува, най малкото заради децата.Както всяка жена това ще те дразни и разстройва.Освен това винаги ще съществува страха,дали някоя друга няма да го разведе с теб,както ти си го развела със жена му.
Така ,че си намери някой свободен.Такива дал господ,все още.





Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано23.11.06 18:55



И, ако женените мъже не се развеждат, то кои тогава го правят, ергените ли?!

Извинявай, но щом си млада и искаш семейство, що не си намериш някое нормално, младо, неженено момче и да го направиш?!
Или....този тип мъже не те вълнуват, или ти - тях?

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.11.06 19:14



В тази ситуация можеш само да си поревеш, че си била нечия играчка. В случая се отърваваш евтино, защото има такива като твоя случаи, които продължават по 15-20 години и ни деца, ни семейство, ни дявол.
Един приятелски съвет - не се опитвай да отмъкнеш ничий мъж а си намери някой свободен. Свободни мъже бол.
И нарочно използвам думата отмъкнеш за да те жегна. Повечето хора няма да се интересуват от чувствата ти а само от фактите и от това коя е била първа. Също няма да се интересуват дали той те е омайвал а ще те питат какво си правила при женен мъж.
Та да се върна на темата.
Ако си готова да си създадеш един мъж от нулата хващай някой, който има потенциал според теб и започвай да градиш, но ако не ти се занимава със системно полагане на усилия за нещо можеш просто да забравиш и да си стоиш сама още дълго време.
Извинявай за грубото отношение. Просто искам да те накарам да преоцениш начина си на действие за в бъдеще.

Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...


Тема Re: женените мъженови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.11.06 19:17



Една немалка част от жените искат изграден мъж. Не им се занимава да градят сами. Това е жалко.



Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...

Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано23.11.06 19:54



Най- добре не си губи времето и не разчитай на нищо! Женените мъже с любовници са най- големите циници и конформисти, а като стане напечено- и най- големите лицемери. Не отричам вероятността за съпрузи(мъже имам предвид), които наистина да имат тежки семейни проблеми, които да им изглеждат напълно неразрешими, да живеят в постоянно напрежение и липса на всякаква семейна хармония по ред причини и да са се влюбили наистина в някоя жена, в която да виждат всичко онова, което ужасно много им липсва у дома, но като цяло това е умряла работа. Не разчитай- ще бъдеш тежко разочарована!



Тема Re: женените мъженови [re: cимoнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано23.11.06 20:27



За съжаление и аз се присъединявам към мнението на останалите - на нищо не можеш да разчиташ. Ако жена му не се разведе с него, той няма да се разведе с нея. Напротив - сега ще е мил и внимателен съпруг, поне докато утихне бурята. И известно време ще си стои на д-то. Ще те жертва барабар с голямата ви любов и няма да му мигне окото - ти не натежаваш на везната повече от спокойствието му вкъщи и мира в семейството му.
Не е луд, който изяжда зелника, луд е който му го дава...
Така - въоръжи се с търпение, докато ти премине емоционалната криза и се огледай за някой, който ще ти пасва на изискванията и намеренията за семейство и деца...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Представи си, че ти си съпругата му,нови [re: cимoнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано23.11.06 22:57



и ще си отговориш много лесно на много от въпросите ти... НЕ мисля, че една свободна и млада жена трябва да ходи със женен мъж, но това е моето мнение. Нали не искаш с теб да постъпят по същия начин? Т.е., един ден, когато това ти се случи, спомни си този случай с този мъж и неговата жена. Защото, ти НЕ си НЕГОВАТА жена. Той е казал публично ДА на друга. Абе, толкова ли нямат значение вече ценностите???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.