Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови  
Автор CAMOTEH (непознат )
Публикувано22.11.06 15:29



Със жена ми съм от 7г, от както се роди сина ни преди 2 г., последва тотален срив в нашите отношения, живеем като съквартиранти - аз заради детето, тя заради парите.Всички дребнави неща я побъркват не си сготвил както трябва, не си измил чиниите като хората, не си преоблакъл детето с подходящите дрехи ит.н.Аз мисля ,че съм им осигури добър стандарт, цялата заплата си я оставям в къщи/ 2500лв. / и се чувствам като пълен глупак и ужасно самотен



Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: CAMOTEH]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 15:37



Ти сега бъзикаш ли ни нещо или аз още не мога да изляза от образ след последната "сапунка"?!

"Не си измил чиниите, не си сготвил както трябва, не си..."? Оставен си без секс за две години? Млад, прав, гол до печката с черпак в ръка? Ох, извинявай, ама нещо не ми се вързва, не разбирам и прочие...



Тема Готвиш, миеш чинии, преобличаш детето,нови [re: CAMOTEH]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано22.11.06 15:37



секс няма...

Ще взема да ти повярвам. Добре, де! Ами жена ти какво върши? Какво прави по цял ден и по цяла вечер?



Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: CAMOTEH]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 15:40



ей са дамите ще те оправят





Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: шyт]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 15:42



Ми то такива като него са кът- що да не го оправим?


Ако много се наложи...



Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: CAMOTEH]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 15:42



Ако всичко това е вярно -
жена ти вероятно има някакъв
проблем и май без специалист няма
да минете





Тема Чакай, ся! Защо проблемът да е в жена му?нови [re: ........]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано22.11.06 15:47



Никакъв проблем няма жената! Какво й е? Проблема е в главата на това момче. По-скоро това ще да е момиче, което си пробва писателския талант, ама много хляб има да изяде, докато издокара някаква правдива сапунка.



Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: ........]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 15:48



Аз пък си мисля, че евентуално той има някакъв проблем, без да се наемам да го дефинирам. Не ми хрумва разумна причина, поради която е възможно един мъж да бъде оставен на пост и молитва, особено при положение, че се грижи за дете, готви, носи приличен доход и... ,какво беше другото, забравих.б Даже толкова невероятно ми звучи този " апел" за помощ, че все още си мисля, че зад някои постинги не стоят реални проблеми, случки и герои, а желанието на някои да разчупят сивотата на делника и скуката си и да се позабавляват, гледайки ни как разчепкваме някаква измислена тема... Много е възможно и да греша, разбира се. Поради което хей, Самотен, да не се обидиш сега!





Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 15:53



Откъде да знам -
като го прочетох -
това си помислих -
да се оправят
или да го оправят


Принципно може
жена му да няма желание -
което си е за специалист



Тема Хич не грешиш!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано22.11.06 15:56



Пише си момичето, забавлява се, няма какво да прави, ама основни понятия й куцат.

Защо "момиче". Защото същество от мъжки пол никога няма да разкаже точно така проблема си. Това е 14 - 16 годишно девойче.

Виж й профила. Това й е 4 мнение, ама останалите три ги няма никакви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.