Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Виж сега как стоят...нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.11.06 17:10



Доки, ама как да си купи нежност та той е счетоводител при това главен и тези разходи не са предвидени в бюджета





Тема Аааа-ма ти...нови [re: CAMOTEH]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.11.06 17:10



съвсем я обърка!И то обърка любовта със секса,а те нямат нищо общо!До тука рива кът магари,че няма сех,ся-любов!Ми хайде избери нещо де!

много сме,луди сме!



Тема Re: ОК![usmihvam se]нови [re: woland]  
Автор summery ()
Публикувано22.11.06 17:12



И за така съм чувала!



Поздрави!



Тема Напротив!Точно..нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.11.06 17:14



като счетоводител,и то главен,би трябвало да си направи сметката,че така ще му излезе по-евтино!50 кинта и задоволен отвсякъде!А иначе-палта,бельо,вечери,таксита!Абе пълно разорение!

много сме,луди сме!



Тема Re: Аз съм "ЗА"!нови [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.11.06 17:17



Да се разведе и да остави жената на мира! И нека да заяви в съда , че жената , луднала с детето невръстно и не прави секс с него, че и е нервна на всичкото отгоре, щото ежедневието ни е супер спокойно и толерантно!! За това се развежда!Нека да е по вина на жената - ТАКАВА ВИНА!
Цял живот ще му е благодарна!

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!



Тема Браво на теб! Ама това що не ми го казанови [re: woland]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано22.11.06 17:19



преди 20 години, а?





Тема Re: Правилно искаш нежност! Всеки иска нежностнови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.11.06 17:21



И като я изгониш,намери си друга!Ама няма да й казваш че взимаш 2500,ами 1250.То че пак ще слугуваш,ясно.Но поне да си на далавера.

много сме,луди сме!



Тема Re: Браво на теб! Ама това що не ми го казанови [re: ASSASSlN]  
Автор woland (непознат)
Публикувано22.11.06 17:25



Кое преди 20 години? Моят развод приключи тази есен. Неизбежно беше, сега като гледам. Но се колебах много, преди да стигна до там, повече от година. Сега ми се струват напразни колебания, но тогава ...



Тема Теб пак са те наскачали карастанчооларите!нови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано22.11.06 17:27



Що не си пиеш редовно хапчетата? Уж си медицинско лице и ги знаеш тия работи, пък не ги спазваш.





Тема Re: Напротив!Точно..нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.11.06 17:29



Как по-евтино ще излезе?! Та мадамата, на която ще плаща не може да я заведе в къщи, т.е. поне 50 лв за хотел или преди това трябва да се е развел, а това са още повече необосновани разходи... Я помисли колко по-удобно е една разведена жена при това подходяща както се изразява - Той е женен не става у тях, значи при нея, тя все пак живее някъде и защото е подходяща е в самостоятелно жилище. Също така е подходяща, т.е. има си професия и се издържа добре и себе си и децата си (примерно). Винаги минава номера с цветята, а още повече с една роза... т.е. сметката е около 10 лв макс!!! Подходящата е и разбрана и няма да изисква неговото постоянно присъствие, а само когато му се прииска ще се освободи достатъчно бързо и навременно, за да е с него и да го утешава от ненормалната му и свадлива жена....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.