Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.11.06 16:39



стар изтъркан класически подход - Мъжът разказва как сменя памперси, как преоблича детето, как се опитва да готви и да мие чинии, всички тези прозаични неща от ежедневието на една жена и майка. Следва оплакването от жената, как му се е скарала за нещо, как му се цупи за нещо, как иска още нещо или да си вее задника някъде, а той горкия и на работа ходи и пари добри докарва и т.н. Слушателките му се възхищават и въздишат по него, събуждат се инстинктите им за обгрижване на слабия и наранения, заложени във всяка една душа и т.н. и т.н. се стига до даряването на нежностите, които още от самото начало търси...

Извод - Деца или слабоинтелигентен индивид са пуснали темата, за да се позабавляват пък може и нещо да излезе знае ли се... Къде по-добро място от клуб на разведените, та нали общото мнение се свежда до това, че разведените жени си търсят някой да им утолява плътските желания...

Резултат - Бля! /няколко пъти за по-сигурно/



Тема Re: Хич не грешиш!нови [re: CAMOTEH]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 16:40



Това, което ти се случва е част от много сериозен проблем и ако може да прозвучи успокоително, доста често срещано явление.

След раждането настъпват драстични промени в психичните нагласи и поведенческите модели при жените. Много сериозна роля изиграва физическата умора натрупана от нощното ставане, кърмене, възстановяването след раждане, НО най-вече хормоналния дисбаланс, който често се получава след бременността и на който жените не обръщат внимание и не изследват. А това води до сериозни изменeния в "нормалното" отношение на човека към света и околните. Позволявам си да насоча вниманието ти в тази посока, защото факта, че са те оставили без секс за 2 години ми подсказва, че проблема излиза леко от традиционните рамки. Много често менталните прояви имат своята физиологична обусловеност.
Освен ако не споменеш нещо за идвънбрачна връзка на съпругата ти - тогава ща си ревизирам мнението моментално и нещата ще се опростят до степен на премливост!

Признаците на раздразненост от елементарни неща ми говорят, че имате много сериозно разминаване в очакванията си един от друг! Като цяло, ако жената не е доволна от "нещо" тя пренася недоволството си принципно към мъжа, независимо дали ти считаш, че изпълняваш семейните си задължения. Не правенето на секс също може да е демонстрация на недоволство.
Въпросът е - какво е то и има ли основание за такова обостряне на отношенията или проблема е преекспониран в нейната глава и просто иска да я гушнеш повече!

Бих могла да ти попиша още по темата, но ми трябва конструктивно ИНФО, а в този момента забелязвам, че главното за което ни пишеш са емоции.
Каквото и да решиш да споделиш, знай че имаш подкрепата ни, пък дори и само заради това, че готвиш! Respect!





Тема Re: ааа, не всички са второ издание))нови [re: summery]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.11.06 16:41



Има и трето и т.н. Има и такива дето са си женени/омъжени, ама пак си пишат тук...защото професионалният дух остава))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: Finch!]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 16:42



Хубаво, де, ама това е само (вероятно) общото, напълно неоснователно мнение, защото не виждам какво толкова ги спира разведените да си утоляват плътските желания , ако толкова им напират.





Тема Re: виж сега, да ти обсъдим проблема става...нови [re: summery]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 16:44



Трябваше да напишеш " второ (респективно трето, четвърто и т.н.) ПОДОБРЕНО издание!





Тема Re: Пипи, явно наблюденията са ти ...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.11.06 16:46



...доста повърхностни)) Слушай старото...ех, хайде че се размечтах...ама съм казала, няма да се развеждам повече аз...ако се разведат с мен, приемам!)))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Тема ОК![usmihvam se]нови [re: makeover]  
Автор summery ()
Публикувано22.11.06 16:48



Приемам поправките. Ама причините САМОТЕН да потърси тук остават!


Горкият!
Следващият му въпрос може би ще бъде:"Хайде да вървем у вас!"

Поздрави и повече професионален дух ))))))



Тема Re: Пипи, явно наблюденията са ти ...нови [re: makeover]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано22.11.06 16:48



Хубуу, няма да спорим за наблюденията. Ама не съм съгласна с теб, да знайш.





Тема То трябваше много неща да напишанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор summery ()
Публикувано22.11.06 16:52



освен това, но .....



Поздрави!



Тема Re: Чакай, ся! Защо проблемът да е в жена му?нови [re: ASSASSlN]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 16:54



Здравейте.

Знаеш ли възможно е да не са писателски таланти. Аз познавам такова семейство. Мъжът наистина прави всичко изброено, но с малката разлика че пие... и то доста. Отрязва се така безпаметно че забравя и дете, и готвене, и чистене. След което се съвзема и така до следващия път.
Исках само да кажа че това е абсолютно възможно да е истински случай, но нещата да не са толкова черно-бели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.