Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ха-ханови [re: koм]  
Автор valls ()
Публикувано23.11.06 11:38



не си много приказлив
останах с впечатление, че имаш
желание да ми кажеш нещо за
препинателните знаци



Тема Re: Спри и паритенови [re: CAMOTEH]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано23.11.06 11:44



..., стига се жалва и самосъжалява! Тук доста хора съвсем добронамерено ти анализираха случая. Стигнаха и до предположението, че жена ти може да страда и от следродилна депресия. Такова чудо има и, колкото и да не ми се вярваше, че в твоя случай може да е това, си заслужава да превъзмогнеш малко себеокайването си и да се замислиш по- сериозно по този въпрос. Нищо не пишеш за това, никаква реакцияот твоя страна. Хубаво,че искаш малко нежност, но човекът до теб може и да има сериозен проблем. Изключително малко и повърхноста информация ни даваш.
При трайно занижено настроение, понижена работоспособност, нежелание за секс ( друг е, разбира се, случаят, ако просто не желае секс с теб), понякога са налице и някои чисто физиологични симптоми (нарушение на съня, безапетитие, сърцебиене и т.н.), случаят може и да е много по- различен и сериозен от Синдрома на разглезената жена. Дъщеря на близки на моето семейство се самоуби в резултат от следродилна депресия. ТАКОВА ЖИВОТНО ИМА!
Тъй че помисли сериозно по въпроса.



Тема Re: ааа, не всички са второ издание))нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано23.11.06 11:49



А, не, тя каза, че и разни "бракувани" пишели, та аз заподозрях, че ще ни отлюспват, та извих гласец



Времето е единственият критик без амбиции

Тема За трети път те питам: Какво прави жена ти презнови [re: CAMOTEH]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 11:51



деня?



Тема Стига с тия следродилни депресии,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 12:00



дето ви държат години наред! Има психиатри, има добри антидепресанти, има всичко! Пробвал съм - не е страшно, има ефект.

Самоубила се някоя си, щото била в следродилна треска???

Като й е толкова акъла - да се самоубива, ама не е ли по-лесно и безобидно да отиде при личния си лекар?



Тема Re: Стига с тия следродилни депресии,нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано23.11.06 12:10



Асасине, приказваш големи глупости по тема, която въобще не ти е ясна. Защо изпадаш в заблуда да мислиш, че си компетентен във всяка една област, не знам.
Моля те, прояви мъничко добронамереност, а не любов към спора на всяка цена.



Тема Re: И след като роди една жена - мъжа й трябва цялнови [re: ASSASSlN]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано23.11.06 12:12



Гледай сега, много си готин, обаче не ми ги разправяй тези, колко си наясно с някои неща. Не си наясно, не ти е дадено, просто си роден с пишка и различна структура на мозъка. Няма да го разбереш, не се опитвай и не твърди, че го разбираш.
Както по-горе казах, а и както, смятам, е проличало от редките ми постинги тук, доста често съм склонна да оценявам женските лиготии като лиготии и да оправдавам мъжете.
Но пък изпадането в крайности ме дразни. Да, родила ти е син и да - трябва да я уважаваш за това цял живот, независимо от всичко друго странично.
Пак ти казвам - да се беше напънал да си родиш сам, щеше да си спестиш натякванията.

“Да бъдем равни с другите европейски народи зависи от нашите собствени задружни сили”
Васил Левски


Тема Да, де! С пишка съм се родил и с различен мозъкнови [re: Petkana_Divata]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 12:18



Нали точно това приказвам!

"Няма да го разбереш, не се опитвай и не твърди, че го разбираш. "

А, стига, деее! Къде съм твърдял, че разбирам? Покажи ми да видя?

И стига с тая ехидност: "Пак ти казвам - да се беше напънал да си родиш сам, щеше да си спестиш натякванията."



Много пъти съм казвал в този клуб, хайде - още един път.

Ако можех да раждам - щях да имам поне три деца!



Тема Re: Да, де! С пишка съм се родил и с различен мозъкнови [re: ASSASSlN]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано23.11.06 12:22



Пределно ми е ясно какво е физическа болка. Знам мнооого добре! Ясно ми е какво е "майчина любов".

Това не го написах аз.
И няма ехидност в постинга ми. По-скоро призив да не бъдеш ехиден ти.

“Да бъдем равни с другите европейски народи зависи от нашите собствени задружни сили”
Васил Левски


Тема Стига с твоите простотии!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 12:27



"Защо изпадаш в заблуда да мислиш, че си компетентен във всяка една област..."

Къде съм казал, че съм компетентен??? Мислел съм бил... Ти ми четеш мислите???

Ясно написах, че има психиатри, има антидепресанти, има личен лекар...

Каква моя "компетентност" виждаш? Трябва ли човек да е свръхкомпетентен с пет висши образования, че да отиде при личния си лекар? Или е по-лесно да се самоубие?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.