Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Прощавай, много те харесвам, но не си регистрирананови [re: XXL]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 08:28



и ще трябва публично да ти кажа да вземеш да си оправиш пунктуацията. Тоест - точките и запетайките да ги слагаш ВЕДНАГА след думата и тогава - шпация. Справка - всеки вестник. Дори и жълт.

Нищо лично, здрава и весела!



А, пред-пост-родилните трескавици, дрискавици и глупотевини - заеби ги тия женски измислени оправдаваници. Мамини дъщерички и истерички. Многострадални Геновевки. Бля-бля! Дрън-дрън!

"Вижте ме, хорааа, каква героиня съм!"

Всичко добро!



Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: CAMOTEH]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано23.11.06 09:23



Това шега ли е?





Тема Re: Спри и паритенови [re: jamie]  
Автор CAMOTEH (непознат)
Публикувано23.11.06 09:38



Не се мисля за положителен герой, имам си много кусури.Гледам да изкарвам пари и лошото е че никой не го оценява, някак си дребните неща от живота / знам че са важни и както се казва малките камъни обръщат каруцата / не са от такава важност за мен, както за съпругата ми



Тема Re: Преди 20 години да ми беше казал това,нови [re: ASSASSlN]  
Автор woland (непознат)
Публикувано23.11.06 09:55



Само година, но здрави колебания ... така или инак, това беше край на една връзка от 13 години, от които последните 3 - брак. За съжаление - и в двата смисъла на думата. Нямаше как да се продължи, опитвах какво ли не. Като видях, че няма шанс ... а просто е трябвало по-рано да си дам сметка, че няма какво да търся с тази жена и толкова. Сега ме е яд за загубеното време, чувства, депресии и т.н. ги преживях вече.



Тема Re: ааа, не всички са второ издание))нови [re: makeover]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано23.11.06 10:39



Че що пък омъжените да не пишат, а?!
НЕк'ви дискриминационни уклони усещам аз тук....хъм



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Семеен 34г.оставен без секс от 2г.нови [re: CAMOTEH]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 10:49



Виж сега, не прочетох нито едно мнение, но ти пробва ли да говориш с нея? Казваш ли какво те дразни. Какво искаш. Какво те притеснява. Заедно сте от доста време, предполагам, че си говорите достатъчно откровено. По някога ние жените така се увличаме по децата, че забравяме всичко останало. Факт е, че двата пола разсъждават различно. По някага не се усещаме, че може би нараняваме другия. Смятам, че двама възрасни хора могат да се разберат стига да го искат.



Тема Re: Прощавай, много те харесвам, но не си регистрирананови [re: ASSASSlN]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано23.11.06 10:55



Асасине, хайде, батка, да се напънеш един пък да родиш, пък после може и да уважавам специално последното ти мнение.
Не че одобрявам лиготии и оправдания с бременността, жена съм, раждала съм и зная прекрасно, кое какво е.
Обаче пък мъж да ми се изказва по въпроса - смешно е най-малкото, да не употребя друга дума.

“Да бъдем равни с другите европейски народи зависи от нашите собствени задружни сили”
Васил Левски


Тема Re: ааа, не всички са второ издание))нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано23.11.06 11:10



Не бе, Невъзможна- второ издание би трябвало да се тълкува като " с втори брак" да речем. Амчи това си е повод за самочувствие-ти знаеш ли, че има жени, които няма кой и веднъж да ги поиска, дет' се казва?





Тема Re: Спри и паритенови [re: CAMOTEH]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано23.11.06 11:19



Интересно,че се изказваш едва след като някой ти дава съвети да и спреш авоарите на съпругата. По- горе доста хора са се хабили ( очевидно) да ти дават съвети, пънали са се даже най- сериозно да разсъждават по твоя казус, но ти- ни дума. Имам чувството, че не е лошо да се понапънеш и ти, пък да се поразровиш в мозъка и душата си( не че между тях има голяма разлика), пък да седнеш и да поприказваш "мъжки" с твоята жена и да си изясните ( и обезателно да си изясниш) кой какъв е, закъде се е запътил и за какво се бори. И после може би ще напишеш нещо доста по- смислено и реалистично по темата.





Тема И след като роди една жена - мъжа й трябва цялнови [re: Petkana_Divata]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано23.11.06 11:37



живот да й целува подметките, така ли?

Що ме предизвикваш да приказвам интимни неща? Кви са тия ражданици, кво е туй чудо!

Пределно ми е ясно какво е физическа болка. Знам мнооого добре! Ясно ми е какво е "майчина любов". Ама да се преиграват нещата и то - преднамерено. Е, говоря само за моя случай.

Уф! Добре, де! Майката на сина ми родила. Е, ама дълги години да ми натрапва едно и също... Родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син, родих ти син...



Освен да се чувствам виновен - какво друго ми остава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.