Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Da si go kazha...;-нови  
Автор3S (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:07



Дали мога да споделя нещо? Не че някой, най-малко ти, искаш тъпата патка (с У) да му споделя нещо, но не мога да се сдържаJ
И така – бих искала да те помоля поне веднъж да се замислите за чуждото достойнство, не само за твоето. Много търпях, и гордост смачках, и достойнство изгубих, но поне в редките пъти на виждания нека само ние си знаем, че си ме смачкал и потъпкал и че сичко е било изнасилване и пиянски изцепки и мъжка нерешителност и правене на циркове и ... Знам, че не го очакваш, знам, че се надяваше всичко да се е разминало по мирен и тих начин (умен, разбираш ли!), но аз никога не съм била умна. Иначе щях да те чуя. Но не, аз не чувах, не слушах, не виждах, не вярвах.... Е, за ебане съм, ко да праиш.
Свиркай си: забавлявай се и се ебавай с каки и лели, но поне ми запази шибаното достойнство пред тях и пред мен.
Не желая да ме обсъждаш, не желая да ме предизвикваш с липса на отношение, приятелско, разбира се. Макар вече да не ти е забавно или интересно, поне в човешки план се погрижи да не ме обиждаш. Така, както аз за първи и последен път ти се гневя толкова грубо писмено. Не го приемай за обида, приеми го за изразяване на мнение.



Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: 3S]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:18



СПОКО! Никоя жена не заслужава отношение, което си загатнала. Какво има да се оясняваш на такъв мъж? Бягай бързо и не мисли...
Живота е хубав!



Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: 3S]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 19:06



Това филм ли ще е или сериал, за да зная да се подготвя психически - дали видях края, или тепърва ще се окаже, че совите не са това, което са.....

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.11.06 19:09



Аз пък моля да се яви и главния герой, че монолозите ми дойдоха в повече.... и сядам до теб с плетката



Carpe diem! Volente deo!

Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 19:19



Може ли и аз до вас- ако може обаче без плетка и без гоблен, че хич ме няма по тез' работи, как' Сийке- , щото съм силно обързадачена.





Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: mirror_]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 19:19



Мдам...ама...мисля, че по-надолу се моткаше таз изгубена душа.....дали ще намине насам, знам ли, ние ще обуем цялата натовска армия с терлици, докато се разплете интригата тук



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 19:22



Мацки, зае*авам Рич и Брук тая вечер, ща чакам тук вуждулкунсум или там, к'ъвто беше, щото имам подозрения, че той е нашият герой.
Ей на - събра се публиката.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 19:23



Толкоз' време ги обувахме онез' ашлаци от Варшавския договор- що да не обуем и камарадите от НАТО- то?





Тема Re: Da si go kazha...;-нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.11.06 19:25



Сядай..... сега ще го оправим този непрокопсаник....само да събере смелост да влезе



Carpe diem! Volente deo!

Тема Re: Абе,нови [re: mirror_]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 19:26



кат' се замисля, к'во ги чакаме тия, ми не вземем да си разкажем историята сами.
Баси - аз искам да съм любовница лелка, имаше загатнат такъв персонаж.
Заплювам си го.
В моя харакер са допустими истерии, алкохол, двама бивши съпрузи и як бой, на който нося.
Потенциална отровителак съм и май съм бременна от главния герой, но се колебая дали да му го кажа или първо да уведомя съпругата.
А детето може да се окаже брат близнак на премиера на републиката, от друга майка, ам от същия баща.За бащата се колебая кой е, в хода на действието ще стане ясно.

Времето е единственият критик без амбиции



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.