Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови  
Авторпaдaщ kaмъk (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 17:58



Добре де,тая тема е толкова търкана тука във форумите и никога не се е стигало до крайно мнение.
Аз лично винаги съм бил на мнение че такова приятелство е невъзможно-все някога инстиктите надделяват!
Но, от месеци се срещам с жена.
Чисто приятелски.
Просто една изключително красива,интелигентна и .......най-важното,много весела дама с невероятно допадащо ми чувство за хумор.
Просто си сядаме понякога за по бира,приказваме си за това-онова,смях до спукване,по още едно и чао.....до следващия път!
Нито дори и най малкия намек за интимни близости разни.
И двамата сме семейни.
Но..........
От тук се почват разни интриги.
Съпругът и,моята съпруга.............разни проверки на мейли,на кю-та,не ми се ще да вярвам и че ни дебнат докато си пиеме бирата.
Стотици ненужни обяснения, клетви че нямаме нищо интимно по м/у ни за пред половинките.
После интриги и създаване на клюки в кръчмите в които се отбиваме.............некви шушукания и не дай си боже злословия!
Та.....в един момент започнах да се чувствам едва ли не престъпник,защото се налага да се крия да пия и кафе(понякога)с това момиче за да не би някой да ни види и...........
Та......
Как кажете ми да е възможно приятелството между нас?
Поне знам че тука сте изстрадали хора и със сигурност сте се сблъсквали с подобни аварии за това се обръщам към вас.
Ако е било малко объркано,простете.



Тема Само уточнение:нови [re: пaдaщ kaмъk]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано19.11.06 18:15



какво му е лошото на едно изчукване по приятелски ?


Работата е там че дефинициите на подобни отношения са различни. Инак отношенията са си възможни и ги има (за пример колегиални).



Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: пaдaщ kaмъk]  
Автор ha! (член)
Публикувано19.11.06 19:13



предполагам имаш приятел от мъжки пол който е изключително красив, интелигентен ... чувството му за хумор ще го оценя сама...на по бира...на по кафе ... добро начало

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Хе-хенови [re: пaдaщ kaмъk]  
Автор koм (непознат )
Публикувано19.11.06 19:29



Абе - то приятелството си е напълно възможно, обаче като те слушам - май ти е трудно да се само-убедиш, че само приятелство искаш. Как пък всички около вас така и не разбраха, че сте само приятели?
Абе - имам една идея - следващия път - като си пиете бирата и кафето - ти покани жена си, а пък тя да покани мъжа си.

Впрочем - сега като се замисля и аз съм пил кафе с приятелки, ама не си спомням да е имало нужда да обяснявам. Та се чудя защо на теб ти се налага?

Иначе се надявам, че подобно питане е отправено точно в клуба на разведените просто по случайност





Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: пaдaщ kaмъk]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 19:34



Проблемът не е в това приятелство, и вашите половинки сигурно го осъзнават. Понякога физическата изневяра е много по-лесна за преглъщане. Комуникация му е майката... Ако я има все още ...



Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: ha!]  
Авторпaдaщ kaмъk (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 19:50



И с изглед към брега,нали!!!
Съвсем сериозен съм !



Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: пaдaщ kaмъk]  
Автор ha! (член)
Публикувано19.11.06 20:10



сега абсолютно сериозно
колко от приятелите си мъже гледаш с такова одобрение? за колко от тях изобщо си забелязал как изглеждат? колко от мъжете около теб са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО КРАСИВи? колко от приятелитети са много интелигентни? с колко от тях се смееш до захлас?
ма си мисля че и сега няма да поемеш да мислиш

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: пaдaщ kaмъk]  
АвторCлaвka (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 20:14



Гледай на нея като на приятел, това е всичко. Ако сте истински приятели, ще запазите нещата, така че да удовлетворяват всички
За мейлите си има пароли, струва ми се, личната кореспонденция е неприкосновена
За ха - няма ли сайтове за запознанства


За джейми - има публични домове



Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: Cлaвka]  
Автор ha! (член)
Публикувано19.11.06 20:21



ти си учителката ми по руски от пети клас! признай си!

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: приятелство м/у мъж и жена-невъзможнонови [re: пaдaщ kaмъk]  
Автор KatrinKa (член)
Публикувано19.11.06 20:25



Хехе, всичко хубаво, но..))))
"Просто една изключително красива,интелигентна и ......." това и с многоточие какво беше.)))) И ти самият си мислиш, че изпитваш само приятелски чувства ли.))) И да ги изпитваш, след още няколко срещи вече ще си мислиш друго.))) Щом обясняваш колко изключително красива е и т.н.))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.