Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 15:45



Гледай на южен склон да е, ако искаш да береш повече китки!





Тема Re: Приеми, че подскачамнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 15:48



Не съм лоша. Само ме е хванало лекомислието по следобедно време.





Тема Re:нови [re: ******]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 15:49



Аз не казах, че трябва да се разведеш - много са причините да запазиш един брак, аз много, много добре зная това.Казах само, че нямаш семейни проблеми, защото нямаш семейство.Бракът не значи семейство - фактът, че съпругът ти не е твой мъж, говори, че ако допуснем назоваването "семейство" , то при вас е на нещо като роднинска основа.
Светът е шарен.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Е те тук не си точнанови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 15:51



Те това вече си е цяла тема, достойна за задълбочено анализиране и обсъждане. Съжалявам, че не съм в състояние да и обърна сериозно и подобаващо внимание сега.



Тема Re: Приеми, че подскачамнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 15:52



Аха....ясно ми стана...следобедна закачливост те е полазила.
А мене нещо ме тресе...пак ще се разболявам.Де да бях като теб



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано21.11.06 15:58



Жените, както и мъжете са способни на много неща. Всичко допира до ценностната система, не до пол.
Мъжете също са доста изобретателни когато се допре до това да запазят статуквото такова каквото им харесва. Не че те са по-морални, може би просто въображението им не работи с такава сила.
А за друго замисли ли се. Адижиба тоя „съпруг” какво прави при подобна жена. Или може би той й е обещал някакви неща и тя просто иска нещата да се задвижат по-бързо. Не защитавам подобни действия, твърдя, че нещата не могат да се разделят по полов признак, а единствено до това какъв човек си, какви са моралните ти устои.



Тема Re: Е те тук не си точнанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 15:59



Всъщност, наистина е сериозна, макар че е поднесена с ненужна безотговорност, но въпросът ми е точен.Що ли не ми отговори мъжът?!
Аз, пък си мисля, че колкото по-малко зная по някои въпроси, колкото по-малко би ми се "обяснявало" защо ми се изневерява и какво липсва, за да се случва тоз резил, толкова по-добре би ми било и толкова по-лесно бих си кроткала в един брак.Обратното може и да ме стимулира да се променя, ама хич няма да ме вдъхнови да стана "идеалната" партньорка на точно този човек, щото...утре пак ще цъфне "да си споделяме", че някоя носи по-къса пола от моята и...някак си трябва като добра съпруга да схвана, че това много яко му липсва и просто няма как да я подмине.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Приеми, че подскачамнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 16:00



Един силен чай, изцеден лимон с малко мед и премерена доза "следобедна закачливост" в комплект вършат понякога чудеса в борбата с досадните вируси!





Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: Дapeнa:-)]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 16:03



Абе, много говорихме по темата.Обобщенията понякога се налагат.
А това какво прави един мъж с такава жена, изобщо не беше тема на коментара.Моите лични наблюдения ме доведоха до тези изводи, които звучат обобщено, но далеч нямат претенцията да са верни, общоприети и т.н.
Ако някой мисли друго -казва си го



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re:нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано21.11.06 16:05



Да не би според теб „семейство” да е тъждествено равно на „той спи само и единствено с мен”.
Семейство значи много неща, то може да включва и горното, но не е задължително.

Извинявай, ама се изкушавам да те пита - на теб ли са се случвали подобни неща ... като тези, които описа. Защото ако е така, това би обяснило и позицията ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.