Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Възможно ли е някой да постави подобни условия?  
Автор _legend_ (непознат )
Публикувано17.11.06 19:30



Кажете ми, ако някой, който твърди, че ви обича и че иска да направи семейство с вас ви постави условието да смените професията си, защото тази, с която се занимавате в момента (доста престижна) ви задържа до по-късни часове, свързана е с много контакти и то основно с мъже, ако настоява така да организирате живота си, че жива-умряла в 18.00 да ставате от работното си място и да посвещавате цялото си време от там нататък на него, ако ви постави условието да оставите детето си (което според него е достатъчно голямо на 20 години да се гледа само и смейство не му трябва) в настоящето си (собствено) жилище и да излезете с въпросния човек на квартира - не особено луксозна, защото толкова са му финансовите възможности, да ви постави условите, че новата ви работа трябва да е достатъчно добре платена, защото трябва сигурност и от моя страна в потока финанси за семейството, вие какво ще направите?

Кажете ми, това нормално ли е? Защото за мен не е, и се страхувам да не би аз да съм егоистката, моля ви, имам нужда и от други мнения!!!!



Тема Re: Постинга няма нужда от мнения))нови [re: _legend_]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано17.11.06 19:41



Обаче ти нищо чудно и да кандисаш , ако смяташ че е един от последните влакове дето наминават!)))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Тема Re: Постинга няма нужда от мнения))нови [re: makeover]  
Автор _legend_ (непознат )
Публикувано17.11.06 19:43



не, имам нужда от мнения, искам да знам дали аз не греша някъде...



Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условия?нови [re: _legend_]  
АвторПpeдчyвcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 19:51



Имам предчувствие, че дори и да създадеш семейство с този мъж, един ден пак ще се завърнеш в този клуб...


Обаче въпросът ще е друг тогава....



Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условия?нови [re: _legend_]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 19:52



Ще му тегля една дълга.



Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условиянови [re: Пpeдчyвcтвиe]  
Автор _legend_ (непознат )
Публикувано17.11.06 19:55



не, аз вече изобщо съм изключила всякакво развитие на тази връзка за себе си. Искам само да знам, дали не постъпвам егоистично, той ме обвинява, че не съм готова една жертва да направя...



Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условия?нови [re: _legend_]  
Автор anbra (аз)
Публикувано17.11.06 20:11



Както виждаш - възможно е.
Но аз бих задала въпроса така - възможно ли е някой да приеме да му поставят такива условия, камо ли да приеме самите условия?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условиянови [re: _legend_]  
Авторpaзyм (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 20:14



Наистина е малко риторичен въпросът. Възможно ли е да се поставят такива условия - ами да, както виждаш е възможно. Разумно ли е да се приемат такива условия - не за човек, който цени независимостта и професията си. Освен това подобни изисквания малко намирисват и на слабо самочувствие на този мъж, а успешна жена с такъв мъж много трудно може да живее.
И егоизмът не е нещо толкова лошо - нали трябва да ти е удобно и на теб в тази връзка

.



Тема Re: Възможно ли е някой да постави подобни условия?нови [re: _legend_]  
АвторПpeдчyвcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 20:18



Не бих се питала дали не преувеличавам в реакцията си, защото е очевадно, че въпросният е склонен към поставяне на условия/ не води до нищо добро в бъдеще/, егоизъм, ревност, обсебване. Поне на прима виста тази картинка ми се обрисува в съзнанието.
Дори бих си помислила, че умишлено го прави, за да ме отблъсне от себе си.

Лично мен би ме стегнало под лъжичката, пък дори и въпросният да поставя тези изисквания с презумцията да има жена повече отдадена на семейството, отколкото на професията.
Ама в случая под "семейство", той май визира само своята особа ...



Тема Абе това е толкова абсурдно, ченови [re: _legend_]  
Автор koм (непознат )
Публикувано17.11.06 20:37



направо ми се струва измислено. Как ти ги постави тези условия? Връчи ти един списък, или просто ти си ги събрала от откъслечни разговори от тук - от там?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.