Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Мила...нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.11.06 16:56



Не оспорвам това. Но ако дефинирането на страховете и осъзнаването на слабостта е постижение, то дефинирането на необходимостите и осъзнаването на потребностите е мъдрост. А смелост аз наричам, когато резултатът от всичко това е решителна стъпка в посока на това да постигнеш нещата, които наистина са ти нужни.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Моля те, не се сърди!нови [re: Kлep]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 16:59



Странно е как хората се "виждат" през екрана.
Ето аз как те виждам, а да видим дали съм познала:
Високо образована.Вероятно филологическо образование.Вероятно българска филология.
Около 35 години.
Първи брак - без особено желание, но той вероятно е настоявал.
В някакъв период от живота си си обичала шумните компании и ексцентричните пиячи за свои приятели/не казвам гаджета/.Може би ти самата доста носиш на алкохол и това е забавно и приятно на околните.
В някакъв смисъл си ерудирано популярна.
Най-вероятно си красива.
Имаш дете./това май го зная от прочетено някъде

/
В някакъв период от живота си си била обградена с особено внимание, което ти дава сили да вземаш решения с някаква категоричност, която не е достъпна за повечето хора.
Възможно е да имаш и юридическо образование или да си се занимавала с нещо в сферата.Езикът и стилът ти подсказват вкус към публицистиката.
Ти си сдържана, но точна в оценките си, което значи, че в живота ти се е случило поне едно нещо, което те е накарало да смекчиш изначалната си бляскавост, която ти е помагала да бъдеш агресивно откровена с хората.
Ех....ако можех да си го позволя, бих казла, че си Лъв или Везни.За овен не ми се мисли.

Харесвам това, което аз "виждам" за теб.
Харесвам и това, че може да няма нищо общо с истината

Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Чудя се...нови [re: Kлep]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 17:03



Със сигурност не го прави, ако изпитва ужас.В подобни екстремни изживявания има огромна доза удоволствие.Практикуват се от хора с натрупана енергия, която психолозите определяха с някакви термини, дето не се наемам да цитирам, нито да разбирам.

Да, мисля, че когато го правят, са спокойни, защото предчувстват удоволствието.Аз имам желание да опитам какво е, но не съм готова да го сторя.Докато не се почувствам извън ужаса, няма да скоча с бънджи заради идеята, че на някои им харесва.



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Мила...нови [re: Kлep]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 17:05



Тя не отрича необходимостта от стъпка, просто е нужно време да се освободи от сковаността на мускулите, за да я направи с удоволствието на танцьор, а не като паралитик, който пробва дали може да ходи.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Моля те, не се сърди!нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.11.06 17:09



В много неща си познала, други -не. Рак съм. И съм пред 3-ти брак. Виждам много неща от себе си преди в ЛИРА (която вече не е ЛИРА), но вече посмекчени, нищо, че съм по-млада от нея. С внимание съм била обграждана винаги - просто родителите ми са страхотни и имам щастието да имам верни приятели. Това, че мъжете ме харесват не е кой знае какво, защото си давам сметка, че е до време. В момента съм щастлива и то защото посмях да изляза от клишето на един брак, който не ми носеше радост и имах късмета да срещна човек, какъвто винаги съм търсела.

Не знам дали ме харесваш наистина, но те моля да повярваш в няколко неща:

1. Състрадателна съм и всяка история минава през мен.
2. Ако звуча крайно, то не е защото съм високомерна, а защото искам да вдъхна надежда и кураж на тези, които в момента не са щастливи.
3. Все още съм бляскава, но се опитвам вече да не отдавам прекалено значение на това, защото съзнавам, че е преходно състояние.


5. Добронамерена съм!
6. Наистина съм много добър психолог и често, уви!, лош пророк, в чиито думи никой не се вслушва - като една Касандра съм!


Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Мила...нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 17:10



Е, не- днес определено ти е най- вдъхновеният в художествено отношение ден, откакто те " познавам".

Символика, образност, тънък психологизъм, ярка аналитичност...- моите адмирации! Ти направи невъзможното, Невъзможна!



Тема Re: Мила...нови [re: Kлep]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 17:11



Ясно е, че търси разнопосочието на мненията.Това си е част от процеса - започваш с осмислянето, минаваш през назоваването и нещата си поемат по пътя.Къде ще стигне е мистерия.Как, кога и дали ще пропилее живота си е неизвестно, понякога дори не зависи от волята ни.
Реакцията на всяка житейска ситуация е индивидуална.Единственото, което аз отстоявам, е, че тя трябва да е адекватна на душевното и физическо състояние на човека, за да бъде един нормален, а не болестен факт в живота му.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Моля те, не се сърди!нови [re: Kлep]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 17:13



Извинете ме, че се намесвам. Приятно ми е да ви чета. Ама се почесвам смутено- не станахте ли много: Невъзможна- делфийския оракул, ти- пророчица Касандра?!





Тема Re: Моля те, не се сърди!нови [re: Kлep]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 17:13



Вярвам в тези неща, които твърдиш за себе си.
По интуиция.
И от опит.



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Моля те, не се сърди!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.11.06 17:15



При мен проблемът е, че никой не ме слуша, а накрая се оказвам права!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.