Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Не мога да изляза от клишетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано17.11.06 14:28



То това е ясно, аз питам конкретно, търся нейния опит, така, за да осмисля част от въпросите си, които, естествено, са мои лични.Аз не търся решение на нещо свое, аз питам как е там, някъде при другите.Защото аз вярвам на чуждия опит.Мислех някога, че при мене е различно, но по-късно осъзнах, че в живота всичко е някаква матрица, че нищо не е уникално, само начинът, по който реагираме с чувствата си е уникален, а ситуиациите са лишени от изумителна оригиналност.



Тема Re: Винаги...нови [re: Eвa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано17.11.06 14:31



...когато съм усещала , че не живея собственият си живот съм излизала от играта!
/Друг е въпроса какво те задържа в сегашната ситуация - пари, стандарт, битови удобства, страх да не разстроиш психиката на детето...ти си занеш/
За някои неща обаче наистина се иска и смелост и лудост...прецени дали ги притежаваш в достатъчно количество! Някои неща стават по-лесно не като филосовстваш, а просто като действаш!

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!

Редактирано от makeover на 17.11.06 14:35.



Тема Re: Винаги...нови [re: makeover]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано17.11.06 14:54



Анджък, де!

Ама процесът, който води към преминаване към действие не винаги е бърз и лесен!



Тема Така е,нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано17.11.06 15:09



патките нЕмат свършване





Тема Re: Така е,нови [re: jamie]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано17.11.06 15:16



На мене, пък, ситуацията ми е интересна.
Даже ме вълнува някак си.....
Споделям, де, да не излезе, че нямам никакви интереси извън собствената си персона





Тема Не се застраховайнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано17.11.06 15:24



че не знаеш какво ти носи утрешния ден





Тема Re: Не се застраховайнови [re: jamie]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано17.11.06 15:26



Е, баш заради тази неизвестност в бъдещето би трябвало да се застраховам, де.





Тема Re: Не мога да изляза от клишетонови [re: Eвa]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 15:35



За мен лично най.страшно в личните отношения е живеенето в някаква полу-истина. Животът ни и без това е изпълнен с достатъчно полу-неща за да си го причиняваме и в личния живот.



Тема Re: Не мога да изляза от клишетонови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 16:17



Ще ти разкажа как постигнах т.нар. индеферентност. Всичко беше както в нормалния живот - комбинация от обстоятелства и събития. Първоначално се борих отчаяно, себераздаващо се и безумно смело в името на любовта, детето и съзнателния избор, който сме направили да бъдем заедно. Да сме Ние, а не Той и Тя. Смея да се изправя и да кажа "направих всичко, което се сетих - и добро и не чак толкова разумно", но се отчаях когато се дадох сметка, че просто нещата и най-вече мъжът до мен е излязъл от „промоцията” и се е върнал към нормалните си, характерни и типични за него параметри, а те не ме удовлетворяват! (Изкушавам се да се впусна в разсъждението – че всичко е чист късмет, когато те порази онази всепоглъщащата, безумната любов.) Не искам да изпадам и в откровения за да потвърдя позицията си с примери - на моменти са брутални или по-вярното е - в моята глава и моето усещане ги приема за такива! И тогава се пречупих! Открих свободата на това да не се терзаеш от липсата на внимание, такт, жестове на любов ... а това е ... да разбереш, че не обичаш! Така дойде и момента, в който открито казах, че нямам нищо против да бъде щастлив по неговия начин ... и научих, че той отдавна го е направил ... някъде... с някого... с няколко!
Не съм си събрала чантата, гащите и шапката защото нямам повод това да се случи, а от друга страна грижите които си поделяме за детето са такива, каквито сама бих се затруднила да осигуря, както и не се е появил човек, който да има куража да си поделим. ... а май ми се иска да го има, ... повече от колкото ме е страх, повече от колкото си признавам! Изключвам от разсъжденията си финансовата страна на нещата, защото това за мен това не е проблем – както споменах имам успешна кариера и прилични доходи за БГ стандарта. Няма да бъде честно, ако не спомена, че преживях и едно доста неприятно разочарование от връзка, която започнах в стремежа си да бъда активна и решаваща съдбата си жена – и сега това също е сериозна бариера.
Това е моята формула за постигане на брак клише - двама човека, коите си поделят сметките и рожденните дни на роднините!



Тема Re: Ооо, ама то не става така бре))нови [re: Eвa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано17.11.06 16:41



Да си живееш сегашният живот и да си многострадална или не чак толкова, но да търсиш връзка, опора , подкрепа и разбиране....ама за всеки случай да си имаш и сигурничкото)) Мнооого си далеч от истината! Нещата се извоюват със собствените ти страдания и първо откъсване от сегашната ти действителност! После борба с живота, но вече освободен аот оковите на мнимото семейство. След това независимост и достойно посрешане на евентуалните несгоди....чак след това идват новите срещи)))
Малко си патила и още не ги знаеш тия закони)) То иначе и баба знае така: "Ох, зле ми е, а дано срещн анещо по-добро пък тогава да зарежа злето дето ми е сега!" Казвам ти, това не е начина!
Всичко ще започне и ще свърши с твоите дела и инициативи, които поемаш!
Не става така : Колкото хляб , толкова и сирене!
Но това са постъпки и действия на професионалисти)) Не знам дали ти си от тях?)))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.