Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Значи така,а!нови [re: Severous_Snape]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано07.11.06 23:21



Ами тя, нивата, бастун иска, а не молитва.


Извинявай, Снейп, не можах да не го напиша.



Тема Re: Значи така,а!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано07.11.06 23:30



При това голем и корав по възможност. И да не забравя - работлив.



Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...

Тема Re: Значи така,а!нови [re: Severous_Snape]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано07.11.06 23:50



Това в Хогуъртс ли го научи? Или ти май беше от Слидерин?





Тема Мила моя,нови [re: parvaty]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано08.11.06 14:07



защо четеш писаното като Дявола Евангелието.

Написах:"изтръпнал крак",т.е.безчуствен,но поне не боли дотолкова,че да искаш да се самоубиеш напр.Думата "Релси" беше в кавички.И като казвам "връзки",нямам предвид секс.Просто с някой се срещам по-често отколкото с друг и понякога си споделяме и проблемите и терзанията и ...просто си говорим.Не желая,а и ме е страх да съм сам,но това не значи,че скачам на врата на всяка моя позната,или случайно срещната .Защо винаги жените решавате,че мъжете чукаме наред и безразборно?И че това е начин да "прежалим" предишната.Нещо дълбоко е сбъркано в разбиранията ти.А тази връзка беше повече от ТРИ години.За твое сведение съм моногамен,колкото и старомодно да звучи.Не мила,не си разбрала!На мен проблема ми е,че не чукам за да забравя,а трябва да забравя,за да мога да правя истински секс с някой,който обаче обичам!

много сме,луди сме!

Тема Re: Мила моя,нови [re: Дokи]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано08.11.06 14:10



Да си моногамен не само не е старомодно, ами и с пълна сила се връща на "гребена на вълната"( ако мога така да се изразя) в последните години.





Тема Re: Мила моя,нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано08.11.06 14:14



Не мога да повярвам, че съществуват такива мъже като теб... Наистина шапка ти свалям, най-искрено





Тема Недей!И аз си....нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано08.11.06 14:33



имам кусури и трески за дялане!

По-горе ми казаха,че "страда егото ти...".Не,то не страда.Страдам за това,че когато почвам една връзка казвам ясно какво искам,за да няма недоразумения.Както и изслушвам другия.С неговите желания,изисквания и т.н.Но имам две ненарушими изисквания:1.Никакво кръшкане(оправдания от сорта"Абе пиинах и не разбрах как" не приемам.)Ако има нещо се казва преди да стане,а не после!!2.Всичко,което те притеснява,обижда,не ти харесва ит.н. се казва на момента.Забранени теми няма!Не приемам да чуя след време :"А ти помниш ли когато....?"
Та ме заболя от това,а не от нараненото ми ЕГО!

много сме,луди сме!

Тема Re: То всеки....нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано08.11.06 19:08



си има трески за дялане, но аз не познавам мъж, който да е моногамен, който да е казал предварително, който да не е заявил " А ти тогава... Помниш ли когато ти..." /то за въпросите се отнася и за жените/ Това е и болката - излъганото доверие, липсата на комуникация, което означава отхвърляне, липса на отношение и уважение. Цитирам, кое ми направи впечатление и ме заболя "За твое сведение съм моногамен,колкото и старомодно да звучи.Не мила,не си разбрала!На мен проблема ми е,че не чукам за да забравя,а трябва да забравя,за да мога да правя истински секс с някой,който обаче обичам!"
Явно още не съм захвърлила розовите очила и не съм станала толкова цинична и саркастична колкото си мисля. Все още съм на полуизгубени илюзии.





Тема Разбирам те отлично,нови [re: Дokи]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано08.11.06 22:51



аз самата преди време казах на един човек от клуба, който ме съветваше да се отдам на сериозен секс, и емоциите ми ще бъдат излекувани, че за мен секса без чувства се превръща в "чукане" и после се чувствам мръсна, и няма сапун, който да ме отмие... Нямам представа защо си мисля, че ВСИЧКИ мъже правите безразборен секс наляво и надясно - може би, защото самата аз съм много наранена, и преминавам през фазата на цинизма. Не съм искала да те обидя, и съжалявам, че си се почувствал поставен до стената. Условията, които поставяш в една връзка са чудесни, но не мисля, че условия трябва да бъдат поставяни изобщо, що се отнася до Любов. Просто, трябва да намериш човек, за който твоите условия са НЕГОВИ априори! И, сега ми направи, за пореден път, още нещо впечатление - не съм чела всичките мнения, дадени в темата ти, защото те са много, но установих, че си написал, че си достатъчно голям за да преживяваш с удивление "ученически" трепети... В същото време мненията ти отново са наситени с емотикони, като на ученик, и си ми писал, че не желаеш и не обичаш да оставаш сам. Ами, замисли се, дали пък факта, че перманентно оставаш (видно) сам не означава, че ТРЯБВА да останеш сам, за да разбереш ЗАЩО оставаш сам в крайна сметка... И, прочети пак последното изречение, преди да започнеш да ме "милосваш"... Иначе прозвуча много миличко, никога не са ме наричали "мила"... Вероятно защото обикновено не съм такава. Откровеността в наши дни не се приема за добродетел, както и да се опитвам да чета Евангелието. Пожелавам ти лека вечер, Доки, и спокойни дни!



Тема Re: Разбирам те отлично,нови [re: parvaty]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано08.11.06 23:26



Извинявай, че се намесвам с мнение по един малък елемент от постинга ти- клишето, че сексът" без чувства" омърсява. Не че не съм му подвластна в някаква степен, но си мисля, че го чувстваме така, защото приемаме априори, че сексът е нещо мръсно, когато не са налице големите и ясно- декларирани чувства, гаранции едва ли не, че ще сме заедно и на следващата сутрин, и на по- следващата и т.н. А всъщност човешките същества не би ли трябвало да си бъдат благодарни заради удоволствието и топлината, която са си дали взаимно? Представям си двама самотни, нуждаещи се от човешка топлина същества, наранени, нуждаещи се от рамо, от...О.К., не е Голямата любов, просто е миг на сливане между двама търсещи самотници. Не заслужава ли това повече уважение? Мисля си аз и както си мисля, така и май ще си заспя пред компютъра. Ужасни сантименти от моя страна. Объркани мисли преди лягане.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.