Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Предложениенови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 13:31



Някой беше предложил, като вариант на дама в моето положение да изгони мъжа си и да даде стаята му под наем.Същата идея имах и аз за себе си, но малко по-ошлайфана.Търся съжител:
Мъж в разцвета на силите си, който няма покрив над главата си.Да не пие-много, бие, вика.Да има нормална работа и заплата и да не мрънка, докато сменя крушката и като купува телевизор. Преди тръгване ще си ги прибере.
Предлагам дом с готово семейство в престижен столичен квартал.Синовете ми са отгледани, но с лош пример досега и все пак са страхотни.Няма да го нападам за секс-имам го от този дето изгоних, а той ми и изневеряваше, но...
Та този мор му го спестявам.
Готвя вкусно, пера, но не гладя. Не обичам да чистя, но го правя, особено с помощ.Парите се оставят на общо място и се разпределят между двамата. За другите двама отговорността е моя и на другия.
Ясна ли съм?
Девойки-дайте съвет още какво да поискам и какво да предложа?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор ha! (новак)
Публикувано25.10.06 13:35



нали не се надяваш някой да откликне.
даже най-общо



Тема Re: Предложениенови [re: ha!]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 13:40



Да видим!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор ha! (новак)
Публикувано25.10.06 13:52



еех ти
все още правиш нещата със засилка
не съм баш черногледа - ако стане, покажи ми втория в класирането



Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.10.06 14:12



Бих искал на срещата, която ще бъде на 4-ти ноември да се появиш, ако не възразяваш. Просто искам да видя очите на жената, която е написала такива думи в клуба.





Тема Re: Предложениенови [re: Severous_Snape]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 14:14



Големи!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.10.06 14:21



ОК. Приемам това за съгласие. В неделя или понеделник ще пусна темата за следващата сбирка и ще очаквам да се запишеш за нея.



Тема Re: интереснонови [re: tyrsiistina]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 15:32



значи предлагаш стая срещу:

сменя крушката и като купува телевизор
Парите(които квартиранта заработва ли) се оставят на общо място и се разпределят между двамата
готвенето,прането ,чистенето , от тебе с помощ от него....



Тема Re: интереснонови [re: шyт]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 15:52



Предлагам дом, ако ще и на спалнята до мен да спи.Телевизор имам, но може да не му харесва.Ако иска може и ремонт да направи. Относно парите-наем не искам. Достатъчно са ми толкова, колкото да има за готвене, пране и топлина.Всъщност аз самата нося парички-колкото, толкова.Но и той може да има претенции-да ги чуем.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 15:56



Предложението ти не е много изчистено ,за да няма двусмислени истории след като няма да предлагаш секс трябва да има твърд регламент и цени
-ползване на стая-150 лв
пране 2 пъти седмично -20 лв
закуска ,обяд вечеря- по 15 лв на ден -
чистене на стаята -по 60 лв на месец
чистене на прозорци -по 10 лв на месец
чистене на тоалетна - 20 лв на месец
- и така включваш всяка домакинска работа с определена цена-тук предлагам ниски тарифи тъй като говорим за редовен клиент-
ако го накараш да свърши някаква майсторска работа -сваляш от натрупаната му дължима сума пак по тарифа - завинтване на крушка - 1 лв
тупане на килим-10 лв и т н
така ще е справедливо и няма да набъркваш деца и съпрузи бивши-този модел е действащ и известен като пансион

ако направиш добър регламент ,ще има доста желаещи ,имай предвид че в някои страни това е напълно нормална практика и дами с финансови проблеми ,големи къщи и липса на друг вид работа се издържат и то добре по този начин
Може и да си нямала точно това предвид ,но след като го предлагаш дума дума отваряи не е необходимо да е само един ,ако имаш повече свободни стаи давай и тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.