Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Предложение  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 13:31



Някой беше предложил, като вариант на дама в моето положение да изгони мъжа си и да даде стаята му под наем.Същата идея имах и аз за себе си, но малко по-ошлайфана.Търся съжител:
Мъж в разцвета на силите си, който няма покрив над главата си.Да не пие-много, бие, вика.Да има нормална работа и заплата и да не мрънка, докато сменя крушката и като купува телевизор. Преди тръгване ще си ги прибере.
Предлагам дом с готово семейство в престижен столичен квартал.Синовете ми са отгледани, но с лош пример досега и все пак са страхотни.Няма да го нападам за секс-имам го от този дето изгоних, а той ми и изневеряваше, но...
Та този мор му го спестявам.
Готвя вкусно, пера, но не гладя. Не обичам да чистя, но го правя, особено с помощ.Парите се оставят на общо място и се разпределят между двамата. За другите двама отговорността е моя и на другия.
Ясна ли съм?
Девойки-дайте съвет още какво да поискам и какво да предложа?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор ha! (новак)
Публикувано25.10.06 13:35



нали не се надяваш някой да откликне.
даже най-общо



Тема Re: Предложениенови [re: ha!]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 13:40



Да видим!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор ha! (новак)
Публикувано25.10.06 13:52



еех ти
все още правиш нещата със засилка
не съм баш черногледа - ако стане, покажи ми втория в класирането



Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.10.06 14:12



Бих искал на срещата, която ще бъде на 4-ти ноември да се появиш, ако не възразяваш. Просто искам да видя очите на жената, която е написала такива думи в клуба.





Тема Re: Предложениенови [re: Severous_Snape]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 14:14



Големи!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.10.06 14:21



ОК. Приемам това за съгласие. В неделя или понеделник ще пусна темата за следващата сбирка и ще очаквам да се запишеш за нея.



Тема Re: интереснонови [re: tyrsiistina]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 15:32



значи предлагаш стая срещу:

сменя крушката и като купува телевизор
Парите(които квартиранта заработва ли) се оставят на общо място и се разпределят между двамата
готвенето,прането ,чистенето , от тебе с помощ от него....



Тема Re: интереснонови [re: шyт]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 15:52



Предлагам дом, ако ще и на спалнята до мен да спи.Телевизор имам, но може да не му харесва.Ако иска може и ремонт да направи. Относно парите-наем не искам. Достатъчно са ми толкова, колкото да има за готвене, пране и топлина.Всъщност аз самата нося парички-колкото, толкова.Но и той може да има претенции-да ги чуем.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 15:56



Предложението ти не е много изчистено ,за да няма двусмислени истории след като няма да предлагаш секс трябва да има твърд регламент и цени
-ползване на стая-150 лв
пране 2 пъти седмично -20 лв
закуска ,обяд вечеря- по 15 лв на ден -
чистене на стаята -по 60 лв на месец
чистене на прозорци -по 10 лв на месец
чистене на тоалетна - 20 лв на месец
- и така включваш всяка домакинска работа с определена цена-тук предлагам ниски тарифи тъй като говорим за редовен клиент-
ако го накараш да свърши някаква майсторска работа -сваляш от натрупаната му дължима сума пак по тарифа - завинтване на крушка - 1 лв
тупане на килим-10 лв и т н
така ще е справедливо и няма да набъркваш деца и съпрузи бивши-този модел е действащ и известен като пансион

ако направиш добър регламент ,ще има доста желаещи ,имай предвид че в някои страни това е напълно нормална практика и дами с финансови проблеми ,големи къщи и липса на друг вид работа се издържат и то добре по този начин
Може и да си нямала точно това предвид ,но след като го предлагаш дума дума отваряи не е необходимо да е само един ,ако имаш повече свободни стаи давай и тях



Тема Re: Предложениенови [re: XXL]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано25.10.06 16:14



Ти сега смъкна числото на кандидатите наполовина. По груби сметки до тук е малко над 700 лв. Че колко трябва да печели горкият човечец та да дава 700 лв. ... пък отгоре на всичко и без секс.



Тема Re: Предложениенови [re: XXL]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 16:15



Хи, хи, имало защо да попитам! В дискусията се раждала истината.Забелязах, че повляках крак. Съседките взеха да гонят един по един мъжете си. Някои дори ме предвариха в развода.А мъжете гледат вече на мен със страх.Познати ми казват, че съм честа тема на разговор в мъжките компании. Чак ми се дощя да подслушвам.А с тези дето ги заразих направо възлагам да помислят над ценоразписа.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано25.10.06 16:54



Само не разбрах защо кандидатът трябва да е мъж?След като нямаш сексуални претенции към него,пък и не виждам да го натоварваш с някакви особено ангажименти,които да изискват непременно да е от мъжки пол...


Не че търся стая в престижен столичен квартал,де...Да не ме разбереш погрешно.



Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 16:59



Не те разбирам погрешно. Дори пробвах варианта.Дамата, обаче, реши да си доведе и таралъолъото, а той ме върна в изходна позиция.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано25.10.06 17:06



Е,тогава май е по-добре да се насочиш към вариант "Таральольо без дама".





Тема ей сега ще ме намразитенови [re: Дapeнa:-)]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.10.06 18:07



Аз пък (мимоходом) съм правила друг вид сметки. Значи, познавам 2-3 дамички, които не работят, стоят си у дома (през част от времето

), сполучливо задомени (което в случая ще рече, че съпругът носи доходи почеве от прилични). Понякога пробват да се оплакват, че на тях лежи пране, чистене, готвене, подреждане, пазаруване, децата. (Уф-ф-ф, все едно че ние деца нямаме!) Само че, по груби мои сметки, ако въпросният съпруг набие шута на такава, плаща издръжка или си остави при него детето, храни се както му падне, плаща за почистване, поддръжка на дома и т.н., просто ще се види с пари! Спестени най-вече от финтифлюшки и лиготии.
Та, мисълта ми е - да не пресмятаме в българска или евро-валута, че не се знае накъде ще излезе сметката.



Тема Re: Предложениенови [re: Дapeнa:-)]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 18:09



Че какво са 700 лв за нашия балкански лъв(Лев)-аз ще ги давам веднага от утре ако някой ми предложи толкова удобства и домашен уют и топла храна три пъти на ден без никакви ангажименти свързани със секса


Плюс това може да се намалят ако направи ремонт ,ако върши мъжките работи -нали си има тарифа ,ще има намаления
По -добре е да е мъж,нали целта е всеки пол да върши присъщите му дейности
Освен това един мъж освободен от ежедневните домашни грижи ще може да работи до насита ,никой няма да го пита кога се връща ,няма да го кара да прави секс като не ще ,ще си избира любовниците навън ,коя от коя по-млади и хубави и на никой няма да дава отчет с коя е спал тази вечер
Колкото повече го обсъждаме ,толкова по-привлекателен ми се вижда модела,освен това като е облегнат на чисто пазарен принцип,ще бъде много хигиеничен в емоционално отношение ,щом не се спазва регламента -незабавно освобождаване на стаята за следващия-нищо лично



Тема Re: ей сега ще ме намразитенови [re: wasted_youth]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 18:18



Не знам колко парички им отиват за лиготии ,но не знам дали си наясно и с тарифите за почистване на къща например -всичко е на м2 -не е лошо да се запознаеш,никак не е евтино-питай в някоя от специализираните фирми за почистване и ще ти отворят очите
да не говорим колко струва един добър собствен готвач,една гувернантка и собствен шофьор на разположение на децата и жената-ами няма много хора в БГ дето могат да си го позволят ,а ако могат обикновено им трябва и една орда охранители


Вярно ,че капризите на една жена могат да излизат и солено ,но кой както е успял да се уреди



Тема Re: ей сега ще ме намразитенови [re: XXL]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано25.10.06 18:27



И аз мисля, че няма нищо лошо в лиготиите, особено ако някой друг ти ги обезпечава финансово. Наистина, който както се уреди. Това е като приказката за баницата – не е луд тоя дето я яде. Щом са успели да си го извоюват жените, нека си ги ползват с кеф. Само може да се учим от тях



Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор morskavalna (непознат )
Публикувано25.10.06 19:37



[plezq se БРОВО-страхотна идея.А какво ще кажеш-за едно общежитие?Хем повечко народ ще се събере.Така и между етажите може да се прескача отверка на заем да вземеш

[usmihvam se Яхнията да споделиш с приятели.А и за децата ще е купон



Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 19:57



Да беше включила и секс





Тема Re: Предложениенови [re: XXL]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано25.10.06 20:43



Скъпи дами,всичко друго разбирам,но защо с такава лека ръка се отказвате от секса-не.





Тема Re: интересно!!!!!!!!!!!!!!нови [re: tyrsiistina]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 20:53



браво на теб

замисала ти е идеален

офертата чудна

успех



Тема тц, не става :)нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.10.06 22:30



в крайна сметка успяват да ти натресат някоя...

Имах един съквартирант преди време. Приятен човечец... от него се искаше само да плаща половината наем и сметки и да не ме занимава със себе си.
На третия месец си намери приятелка. Много приятна жена, просто къщата отесня неимоверно, сметките нарастнаха, неговите пари започнаха да свършват доста преди да дойде време за плащане на наема, а съседите... те решиха, че съм отворила публичен дом в къщи

.
Та разтрогнахме съжителството на петия месец де :)

"Ако не си в състояние да събереш идеята си за филм на визитка, значи нямаш филм."

Тема Re: Za sreshtata... NOvemberнови [re: Severous_Snape]  
Автор med_elin (spirit)
Публикувано25.10.06 22:34



Daite mi poveche podrobnosti za tazi sreshta na 4ti...



Тема Епанови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано25.10.06 23:26



неоправдано скъпо излиза за всеки мъж с акъла си.



Тема Re: Za sreshtata... NOvemberнови [re: med_elin]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.10.06 23:55



Преди доста време по предложение на една клубарка се създаде перманентна съботна среща. Напоследък не съм писал тук и затова не зная дали този навик продължава. Тази събота съм на друго мероприятие, но следващата събота е 4-ти ноември (ако бъркам датата не гледайте датата а гледайте не тази а следващата събота) и тази неделя или понеделник ще пусна една тема, в която искам да се запишат тези, които са сериозни, защото ако ще търся заведение, където да отидат десетина човека или колкото се запишат би ми било неприятно ако се окаже, че от 15 записали се дойдат само трима или петима.
Ако това, което съм отговорил не е достатъчно ясно или ако имаш и други въпроси не се притеснявай да ми напишеш бележка. Ще отговоря на всички въпроси, на кото не е неразумно да дам отговор.





Тема Re: тц, не става :)нови [re: Hell]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано26.10.06 00:07



На третия месец си намери приятелка. Много приятна жена, просто къщата отесня неимоверно, сметките нарастнаха, неговите пари започнаха да свършват доста преди да дойде време за плащане на наема,

Изводът - по-добре без приятелка, че излиза прекалено скъпо на моменти.





Тема Re: Предложениенови [re: morskavalna]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 09:32



Дай направо да ги менкаме. Така поне ще сме подготвени. Изпращам ти моя със препоръки.Очаквам твоя със съответните.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: DDD]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 09:36



Всъщност може и секс. Нали сега съм удовлетворена, че изгоненият изневерява на гаджето с мен, ама защо да го моря човека.Нали ще завива крушки.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано26.10.06 09:54



Хм, не виждам кандидати...



Тема Re: Предложениенови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано26.10.06 10:04



Ами те потенциалните кандидати се разбягаха при перспективата да живеят без секс и най-честата им къщна дейност да се свежда до завинтване на крушки! А бе колко крушки имаш в този апартамент ?





Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 10:10



Ми, нещо не мога да се сетя някоя друга мъжка работа.Последно синът ми смени гумичките на чешмата и изхвърли миялната, че беше тежичка.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 10:12



Да, ама дебнеш дали ще се появят.Защо така?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Епанови [re: jamie]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 10:16



Еле, пък за теб, всички знаем!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема хъмнови [re: XXL]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 11:12



Един шофьор - 600лв.
Гувернантка - 450лв.
Домашна помощница -350лв.

Доста по-евтинко от едно леко пазарче по Витошка/еднократно/

И според мене вече доста хора могат да си го позволят.



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 11:24



Ауу, бях забравила.Не е лошо да е шофьор и да има количка.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 11:42



Забрави за готвача ,а сервирането? Освен това забрави и за осигуровките на тези хора ,това са само заплатите им

а като ставаме европейци няма да ни се разминат глобите за наемане на черноработници,нали видя ,министри си подават оставката като ги хванат в това нарушение.Колкото до Витошка ,една наистина скъпа дама би трябвало да си иска пазарене направо в бутиците в Париж ,ами така де ,като ще е гарга ,да е рошава



Тема Re: хъмнови [re: XXL]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 12:16



В бутиците в Париж и Милано понякога се оказва по-евтино, имайки предвид, че тук ни пробутват старите колекции на цените на нови, а и често дрехите са от някоя усъвършенствала се в евтините, но нелоши имитации на маркови облекла, ситуирана по на изток.

Иначе, осигуровките са въпрос на договаряне, обикновено въпросните служители минават като такива на фирмата и ако държат да бъдат осигурявани, им се правят съответните удръжки.

С готвенето се занимава Домашната помощница, както и с пазаруването и въобще с цялата домакинска работа.В една голяма, добре подредена къща, в която домакинята по цял ден се занимава със себе си извън дома, а домакинът почти през цялото време липсва, поради служебна заетост, а се вечеря предимно навън,това си е чудна работа, защото си е почти никаква





Тема Re: хъмнови [re: tyrsiistina]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 12:19



Е, то това се подразбира.Че кой мъж в днешно време не шофира и няма кола?!
Претенциите ти трябва да са към марката и екстрите на колата, защото все пак, нали и деца ще се возят в нея





Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.10.06 12:26



Не си мисли, че работата на домашната помощница е толкова чудесна работа, доста тежък труд си е!

Като гледам нашата как между чистенето, прането, гладенето, пазаруването, готвенето (често за повече хора и няколко блюда) едва и остава време, при това и ние често излизахме навън и даже си готвим сами, не ми се мисли, ако беше огромна къща с 3 деца, куче, котка и непрекъснато движение от гости.

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Епанови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.10.06 13:07



аз не пиша обяви "може и секс"





Тема Re: Епанови [re: jamie]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 13:24



Защото не го практикуваш ли?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: хъмнови [re: EvaB.]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 13:36



Е, нямаме куче, котка, детето е едно и ходи на градина, има си "леля", ние не обядваме, детето е злоядо, вечеряме навън, гости - рядко - и те навън се посрещат.Песен й е работата на нашата, само след малкия трябва да прибира.Пере на ръка моите дрехи обаче - ей това само й е мъчнотията - но някои и в пералня стават.И преса за гладене сме й подсигурили.Айде, да не говорим колко жени вършат много повече домакинска работа съвсем безплатно





Тема Ебанови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.10.06 14:01



любопитни. Още ли питаш ?


Като те гледам - едва "щастлива" и пак по старому. Кучетата си лаят - кервана си върви...



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.10.06 14:09



Аааа, не знам, но аз нашата само като я гледам се уморявам

Нямам желание да обезценявам труда й, нито да минимализирам усилията й. Истината е, че никак не е лесно

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: хъмнови [re: EvaB.]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 14:31



Е, извинявай, може и така да е, ама аз да не зная, защото моята не я гледам. Казала съм да се появява, когато ме няма и да я няма, като се връщам.
В общи линии, де, засичаме се понякога, неизбежно е


Обаче...да се върти около мене и да се суети с парцал в ръка....е, не, по-добре сама да си чистя.
Тя е моето невидимо присъствие, с видим резултат
Да ти кажа, твоята като те кара да се уморяваш само като я гледаш, може да ти подсказва, че е време за премия



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.10.06 14:47



Хахах, чакай, че ме накара да се почувствам като някоя разглезена пикла, която гледа прислугата докато си лакира ноктите


Нашата домашна помощница е най-дейното същество, което познавам. Тя е от онзи тип жени, които спокойно могат да гледат една сюрия деца, да се грижи за къщата, за тази на съседите, на майка си, на баща си...и даже да не си личи, че прави нещо Обожавам я, но такива хора ме уморяват априори Аз по принцип съм на работа целодневно, а и не живея всекидневно в къщата на обичания мъж, така че и да искам, не мога да помогам или гледам, но си признавам честно, че си вземам коша с мръсните дрехи и й го нося да го пере Просто от мен домакиня не става - губя се в магазина, отивам за бяла захар, а се връщам с кафява, обърквам процентността масленост в млякото и т.н., та затова тя ми се вижда като богиня с метла Да не говорим, че като съм болна се върти като квачка край мен и ми става едно такова приятно...

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: хъмнови [re: EvaB.]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано26.10.06 15:24



Е, ти явно си способна да питаеш някакви чувства към жената.Аз точно това избягвам. От опит зная, че подобна интимност и съпричастност могат да бъдат доста вредни.Мъжът ми има склонност да се "сприятелява" със служителите си.После.....като не си свършат работата...му се "сърдят", че така или иначе казал, сторил....Баси!
Като моя служителка въпросната особа работи.Нито й се радвам, нито и се сърдя.Върши си задълженията, за които й се плаща и добре го осъзнава.Първата ми домашна помощница беше страхотна.И аз си позволих во;лността да й покажа, че я харесвам.Е, това беше краят.Започна да налага свой стил в дома ми.Уж за добро...ама.Първо ми смени перилния препарат - с "по-подходящ", после ми "заземи" едно цвете.Смени препарата за миене на пода и засмърдя на белина.Започна да ми задава въпроси от личен характер.И един ден установих, че е "поканила приятелка" да й прави компания, докато се извърти пералнята, че навън валяло и не можели да пият кафе в градинката, а в кафенето било много задимено.О, да...за цигарите получавах гласни укори...колко миришели пердетата и как трябвало всяка седмица да се перат.Е, какво да ти кажа.Като ми писна и реших да я освободя, ми беше толкова сърдита, сякаш ми е собствена майка, а аз съм неблагодарната щерка, дето я оставя без подслон.А беше добра в работата си, като изключим миризливия препарат за плочки



Изобщо, сложна работа.
Затова с тази почти не се срещам - работи си, не ми досажда, не си налага мнението за нищо, пазарува по списък - точно и ясно - готви точно с тези подправки, с които й е казано - ама дали й харесва, дали е правилно....изобщо няма значение.Перфектна!!!Все едно си имам едно малко духче в къщата.



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.10.06 15:58




Като те чета, мисля сме на доста противоположни позиции. Дълбоко се съмнявам, че някога моята помощничка ще стигне до положение да не си върши работата, понякога си мисля, че ако има възможност, ще почне да върши и моята
Аз не искам от нея да използва конкретен препарат, даже не знам какъв е той, доверявам се на нея за избора, аз искам само чисти дрехи без петна, другото е нейна грижа Както са и нейна грижа списъците за пазар например, аз и да искам, не знам какво да напиша в него Някои елементарни неща да, но пък тя тях си ги знае от години, че ги използвам и даже няма нужда да й го казвам и напомням. Знае ми вкусовете, знае тези на мъжа ми, сама решава какво да сготви и какво и трябва за целта. Ако имаме гости пак тя мисли менюто, мен тези неща дълбоко не ме вълнуват и не мога да се оправям...След последния ми гаф с миди за вечеря, които не се харесаха на повечето гости съм дезертирала от кухнята
Така че все едно имам вълшебна фея в къщи - не ме занимава какво да готви, с какво да го готви, как да го готви и т.н., а в къщи винаги има нещо вкусно и добре направено

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: Ебанови [re: jamie]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.10.06 16:07



Кучетата си вървят, а кервана си лае.А аз не търся еблъовци, а съквартирант.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Търсишнови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.10.06 16:26



поредния балък - да му се качиш на главата (и на двете)





Тема изводът е...нови [re: Severous_Snape]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано26.10.06 22:22



че по-добре съжителство със секс - само така отлагаме вероятността в къщата да се намърда още една жена след третия месец :)

Е... стига да не домъкне мамчето си или поотрасналата щерка, ама това може да се прогнозира, мисля :))

"Ако не си в състояние да събереш идеята си за филм на визитка, значи нямаш филм."


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 22:23



От кога пък секса е мъчение ? Да не би за теб да е така

?



Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 22:31



Как няма да се разбягат


Лежи жена дотеб (спомена, че можело да се спи в едно легло) и никакъв секс.
За крушките трябва да си мисли човек.
Не бях чувал за подобен вид секс



Тема Re: Предложениенови [re: DDD]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано26.10.06 22:47



Тя вече започва да си ревизира мнението по отношение на секса, тъй като и стана пределно ясно, че офертата губи всякаква привлекателност във варианта "никакъв секс; единствена допустима форма на близост- аз отдолу гледам сластно, той отгоре(покачен ужасно мъжествено и неустоимо на стълбичка) завинтва крушка". Мисля,че във формата на крушката, наподобяваща очертанията на женското тяло, се крие дълбоката подсъзнателна игра- чао, трябва да направя бърза справка с колегата Фройд





Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 01:06



Направи, а аз ще направя справка при Астрид Лингнер, ако правилно се сещам за името





Тема Re: Предложениенови [re: DDD]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано27.10.06 10:49



По-добре ще е да направиш справка при Астрид Линдгрен!

Ама там нещата не са толкова в сферата на подсъзнателното, а за секс даже и не става дума.И ,слава Богу.



Тема Колко кила си? Ръст?нови [re: tyrsiistina]  
Автор ASSASSlN (новак)
Публикувано27.10.06 10:59



Има ли опасност бившия ти да започне да ти дири сметка? Дааа, има много такива случаи. Дааа, аз ти го казвам това. Лоша работа, ееей!

Уж разведени, уж разделени, уж се мразят и не могат да се гледат, а пък следят всяка крачка на бившата половина...

Лоша работа ти казвам! Даже - ужас!



Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: ASSASSlN]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 11:24



Не се страхувам от нищо. Страшното беше, затова го изгоних.165см и 65кг.Убава съм не се бой.



Тема Re: Предложениенови [re: Severous_Snape]  
АвторCлaдъk живoт (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 14:16



Браво,идеята е страхотна.Вече е изпитана.Мъжете ги обичат тия работи, странно е че са написани разни неща, след предложението.
Страх ли ви е от истината или от откритите карти или по-добре е да живеете във взаимна ръка. Аз тази жена шъ я пуканъ на интъру по телевизията, явно е смела и свободна и сигурно знае как да обича



Тема Re: Предложениенови [re: Cлaдъk живoт]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано27.10.06 14:41



Извинявай, но не те разбрах или поне правилно!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 16:40



лагодаря за корекцията

.Чудех се къде ми е грешката.



Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: tyrsiistina]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 16:42



Вземи сложи и една снимка. За по убедително





Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: DDD]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано28.10.06 17:46





Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: tyrsiistina]  
АвторДДД (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 18:17







Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: ДДД]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано28.10.06 18:21



Ауу, голям убавец!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема То честно казано...нови [re: Hell]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано29.10.06 00:38



Ако един мъж мисли не с оная си работа а с главата си за не повече от 2-3 часа ще разбере какво в същност иска една жена от него и дали може да и се довери или не.



Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...

Тема Re: Предложениенови [re: Cлaдъk живoт]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано29.10.06 00:42



Тогава ще те очаквам на срещата следващата събота. Да те видим.

Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...


Тема Re: Предложениенови [re: DDD]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано29.10.06 01:50



Совите не са това, което са.



Вашите са като свист на сабя, а нашите - като крясък на орел...

Тема Re: То честно казано...нови [re: Severous_Snape]  
АвторMDNF (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 02:23



Именно, ще разбере, че и тя не знае какво иска

.
После става сложно, като го знае със сигурност.



Тема Re: Колко кила си? Ръст?нови [re: tyrsiistina]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 02:28



Аха

. "Твърде съм красив за да живея", както се пее в една песен



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 10:26



Аз!
Аз не шофирам и нямам кола

. Мързи ме да шофирам, задръстванията ме вбесяват, а така също и селяндурите, дето са от месец в София, а вече са "супер шофьори". Кола ползвам, когато ми се налага - я тая баща ми, а друга - и то само за каране извън града.

Е? Нещо против?



Тема Re: хъмнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 10:33



Замислих се за домашната помощница. С радост бих я осигурил на евентуалната бъдеща господарка на МОЯ дом, за да може последната да си пили ноктенцата на спокойствие, да се среща с приятелки и да си шматка задължително перфектната гъзица из бутиците.

Обаче тая домашна помощница е на възраст до 30г и Господарката пред нея изглежда като неква дъвкана и изплюта кифла

. Освен това помощницата няма нищо против да ме обгрижва чат пат с ракийка и салатка или хубаво "неуниформено" хапване и нещо сладичко, а аз ще й се отблагодарявам с % от фонда "И аз съм човек". Вярвам, че при такава симбиоза един от участниците ще отпадне.

Ха сега познайте кой!



Тема И от мен обяванови [re: tyrsiistina]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 08:28



по идея на автора на тази тема закачам и тук обявата.

Моля да не се подигравате прекалено.

Поздрави.

Редактирано от Poбинятa Изaypa на 31.08.07 09:09.



Тема Re: И от мен обяванови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано31.08.07 10:03



На първо време, си подхождаме двете с теб.Точно поотгледах моите, та да помагам за твоите - знам какво е. Освен това, може би сме в близки квартали. За крушките намерих човек.
Но, ретроспекцията си я биваше. Боже какви мисли съм имала, ама направо си се възхищавам! А и всички, включили се, страхотни сте!ГЗС-то не намериха толкова фантазия, а колко емоционална и човешка беше обявата на жената.....
Точно се развилняха разни меркантилности и антимеркантилности тия дни в нашия клуб. Научете се да изкарвате и вие пари, бре мъжове!Еле па моя, алооооооо спри! Тази тема е спИциален по-Здрав за теб!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Знаеш ли,нови [re: tyrsiistina]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано31.08.07 10:26



съмнявах се, но днес окончателно се уверих, че си тъпо парче. Не заради темата която си пускала навремето (то и за това си заслужава да се уверя), а заради днескашния ти постинг. Изпращам ти на пощата молбата за развод по взаимно съгласие и споразумението попълнени от мен. Попълни ги и ти с твоите данни. Разпечатай ги, а в понеделник аз ще ги занеса където трябва.

Така и Крум-Велики е предлагал мир на Византииския император, за да се стигне до "като не искаш мира, на ти секира". Така става и при нас.



Тема Таманнови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 12:36



влезе леко в пътя и аре пак изперка





Тема Re: И от мен обяванови [re: tyrsiistina]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 16:36



естествено е в гзс да не ме вземат насериозно. приемам го.
иначе имат много фантазия но им се говори за секс.

сподели на бележка резултата от твоята обява. Да се поуча.



този дето е отговорил наистина ли ти е мъж?



Тема Re: И от мен обяванови [re: tyrsiistina]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 16:47



знаеш ли - говорили сте си в темата за организацията на дома. за съквартирант. за домашните помощници.

не за партьор. аз не търся съквартирант. бившия ми мъж беше такъв едно известно време. не благодаря.

а без секс твърдо не става. затова търся пълния пакет.

ти намери ли?



Тема Виж сега,нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 16:50



и оттатък и тук звучиш несериозно.
Прекалено широко скроено е - затова.
Нищо лично и успех - ако нещата са реални.



Тема Re: Виж сега,нови [re: jamie]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 16:55



как смяташ че трябва да си кажа това че да звуча както трябва сериозно.

какво да кажа че търся?

Реално е за тъга.



Тема Напримернови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 17:12



търся мъж за партньор - да живеем заедно.
Оттам започни.
А не: търся мъж, ама може и жена само че да е добра в леглото и да живее у дома ама аз ще осигурявам всичко (и т.н. неща от втори план).



Тема Re: Напримернови [re: jamie]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 17:19



а после ли да уточнявам другите ми очаквания? Или това вече индивидуално на всеки? Да не кажа някой защо не каза отначало и подведе?

Значи несериозното е биполовия аспект на обявата. Да може би.

Не трябваше да си признавам така.

Но пък имам бележки от интересни жени.



Тема Онзинови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано31.08.07 17:24



дето е отговорил и е наистина все още мъж. Защо питаш ? Някакъв проблем ли има ?





Тема Простонови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 17:27



е доста инконсистентна обявата ти.
Да, наистина трябва после да доуточняваш - според мен.
ПП: Ако това е била целта - поздравления за бележките





Тема Re: Онзинови [re: Rado™]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 17:51



не няма. впечатлих се.

разделени ли сте? Тя твърди че търси съквартирант. Или ти си станал такъв?



Тема Re: Простонови [re: jamie]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 17:55



бележките не са ми целта. намирането на партьор ми е. това ми се вижда средство.

предполагам който иска да се свърже с мен го прави на бележки. поне така направих тези които искат да се запознаем. Тези които се бъзикаха си се бъзикаха в темата. Няма лошо.



Тема Тематанови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано31.08.07 17:57



е от 25.10.2006 година. Много вода изтече от тогава и все още не сме разделени. Но май така иска. Поне по злобните и думи това мога да прочета. А, между другото, мога:
да готвя (много вкусно и то завъртени ястия);
да гладя (не само панталони, а и сутиени);
да пера (с пералня, разбира си);
да простирам (тениските са ми тясна специалност);
да чистя (с прахосмукачка, разбира се и без бърсане на прах, че съм алергичен към него);
да мия чинии (без машина, щото издаде багажа);
да сменям и оправям - крушки, фасунги, ел.уреди и всичко което си помислиш

ако имаш въпроси за моите възможности, питай






Тема Re: Тематанови [re: Rado™]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано31.08.07 18:07



аз ето на това пък викам несериозно.

Значи сте си пълноправни съпрузи. И се закачате тук.

А и май отговаряш на обявата й. Значи всичко е наред.

Е пре мен не е така. Аз търся като оня с фенера човека си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.