Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: XXL]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано25.10.06 16:14



Ти сега смъкна числото на кандидатите наполовина. По груби сметки до тук е малко над 700 лв. Че колко трябва да печели горкият човечец та да дава 700 лв. ... пък отгоре на всичко и без секс.



Тема Re: Предложениенови [re: XXL]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 16:15



Хи, хи, имало защо да попитам! В дискусията се раждала истината.Забелязах, че повляках крак. Съседките взеха да гонят един по един мъжете си. Някои дори ме предвариха в развода.А мъжете гледат вече на мен със страх.Познати ми казват, че съм честа тема на разговор в мъжките компании. Чак ми се дощя да подслушвам.А с тези дето ги заразих направо възлагам да помислят над ценоразписа.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано25.10.06 16:54



Само не разбрах защо кандидатът трябва да е мъж?След като нямаш сексуални претенции към него,пък и не виждам да го натоварваш с някакви особено ангажименти,които да изискват непременно да е от мъжки пол...


Не че търся стая в престижен столичен квартал,де...Да не ме разбереш погрешно.



Тема Re: Предложениенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано25.10.06 16:59



Не те разбирам погрешно. Дори пробвах варианта.Дамата, обаче, реши да си доведе и таралъолъото, а той ме върна в изходна позиция.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано25.10.06 17:06



Е,тогава май е по-добре да се насочиш към вариант "Таральольо без дама".





Тема ей сега ще ме намразитенови [re: Дapeнa:-)]  
Автор wasted_youth (8724)
Публикувано25.10.06 18:07



Аз пък (мимоходом) съм правила друг вид сметки. Значи, познавам 2-3 дамички, които не работят, стоят си у дома (през част от времето

), сполучливо задомени (което в случая ще рече, че съпругът носи доходи почеве от прилични). Понякога пробват да се оплакват, че на тях лежи пране, чистене, готвене, подреждане, пазаруване, децата. (Уф-ф-ф, все едно че ние деца нямаме!) Само че, по груби мои сметки, ако въпросният съпруг набие шута на такава, плаща издръжка или си остави при него детето, храни се както му падне, плаща за почистване, поддръжка на дома и т.н., просто ще се види с пари! Спестени най-вече от финтифлюшки и лиготии.
Та, мисълта ми е - да не пресмятаме в българска или евро-валута, че не се знае накъде ще излезе сметката.



Тема Re: Предложениенови [re: Дapeнa:-)]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 18:09



Че какво са 700 лв за нашия балкански лъв(Лев)-аз ще ги давам веднага от утре ако някой ми предложи толкова удобства и домашен уют и топла храна три пъти на ден без никакви ангажименти свързани със секса


Плюс това може да се намалят ако направи ремонт ,ако върши мъжките работи -нали си има тарифа ,ще има намаления
По -добре е да е мъж,нали целта е всеки пол да върши присъщите му дейности
Освен това един мъж освободен от ежедневните домашни грижи ще може да работи до насита ,никой няма да го пита кога се връща ,няма да го кара да прави секс като не ще ,ще си избира любовниците навън ,коя от коя по-млади и хубави и на никой няма да дава отчет с коя е спал тази вечер
Колкото повече го обсъждаме ,толкова по-привлекателен ми се вижда модела,освен това като е облегнат на чисто пазарен принцип,ще бъде много хигиеничен в емоционално отношение ,щом не се спазва регламента -незабавно освобождаване на стаята за следващия-нищо лично



Тема Re: ей сега ще ме намразитенови [re: wasted_youth]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 18:18



Не знам колко парички им отиват за лиготии ,но не знам дали си наясно и с тарифите за почистване на къща например -всичко е на м2 -не е лошо да се запознаеш,никак не е евтино-питай в някоя от специализираните фирми за почистване и ще ти отворят очите
да не говорим колко струва един добър собствен готвач,една гувернантка и собствен шофьор на разположение на децата и жената-ами няма много хора в БГ дето могат да си го позволят ,а ако могат обикновено им трябва и една орда охранители


Вярно ,че капризите на една жена могат да излизат и солено ,но кой както е успял да се уреди



Тема Re: ей сега ще ме намразитенови [re: XXL]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано25.10.06 18:27



И аз мисля, че няма нищо лошо в лиготиите, особено ако някой друг ти ги обезпечава финансово. Наистина, който както се уреди. Това е като приказката за баницата – не е луд тоя дето я яде. Щом са успели да си го извоюват жените, нека си ги ползват с кеф. Само може да се учим от тях



Тема Re: Предложениенови [re: tyrsiistina]  
Автор morskavalna (непознат )
Публикувано25.10.06 19:37



[plezq se БРОВО-страхотна идея.А какво ще кажеш-за едно общежитие?Хем повечко народ ще се събере.Така и между етажите може да се прескача отверка на заем да вземеш

[usmihvam se Яхнията да споделиш с приятели.А и за децата ще е купон




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.