Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема разруханови  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 11:39



След сто години брак, реших да продължа да живея самостоятелно. Не е да не се разбираме непоправимо, не е заради други мъже или жени в живота ни. Просто нямаме никакви общи интереси вече, нищо което можем да правим заедно. няма и чувства, някакво такова е ....Нямаше скандали, нямаше разправии. Стана преди три месеца. И тогава намесата на едно от децата ни (семейни и самостоятелни) направи така, че не се стигна до раздяла. Засега.
Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре. Не знам, може би не съм била за семеен живот, сигурно вината е в мен. Не бяха нещастни години, не, напротив. грижите за децата, семейни проблеми, работа и пр., всичко беше "нормално"...., но в последните десетина години вече нито има толкова грижи, нито има нещо което да ни държи заедно. Не съм изневерявала, странични мъже никога не са ме интересували, никак не ме интересува как ме възприемат като жена, и др. подобни, дето уж били важни неща. за мен не са. Не знам, объркано е. знам само че не мога да продължавам така безмислено и роботизирано.
Имам нужда да се отделя. Да живея сама. Знам че няма да имам никаква друга връзка отсега нататък, нито ще търся, нито имам желание. знам, че ще бъда все сама, е, и с децата наоколо, но не заедно. нещо в мен упорито върви натам...Странно ли е?



Тема Да,защото....нови [re: cтpaннa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано11.10.06 12:01



човек се развежда с надежда за нещо ново,по-хубаво,за голямата любов за нов живот!А при Вас-всичко постаро му след развода,разликата е в самотата!?

много сме,луди сме!



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 12:06



ааааааааааааааа, нямате проблеми и ви стана скучно



До болка позната история.
Излезте в планината, поразходете се, ПРОВЕТРЕТЕ СЕ !!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Абенови [re: Дokи]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано11.10.06 12:53



не е съвсем така и не е винаги така... много ми е познато това усещане за пълна чернота пред тебе и абсолютното нежелание 1) да продължиш да живееш с този именно мъж; и 2) да не искаш да видиш мъж до края на живота си...
Уф... Не мога да давам съвети, защото всеки си знае какво му е на душата. Не е от скука, не е защото вече са се изчерпали като семейство (това никой никога не може да го каже)... но усещането да погледнеш напред и да видиш пред себе си само мрак е ужасяващо, знам.

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.


Тема Re: Абенови [re: XeйЖивoт!]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 15:39



Благодаря за разбирането.



Тема Предложение!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано11.10.06 16:11



Предлагам като доскучае в брака да се захванем със екстремен спорт,например бънджи скокове ,парашутизъм,алпинизъм или делтапланеризъм.Аз лично се замислям за един пилоткси курс.
Ако и това не ни удовлетворява,да кандидатстваме за БИГ БРАДЪР 4 или за друг Брадър или Сървайвър и пр.Други предложения от Хайлафа?



Редактирано от groznoagnenekopai! на 11.10.06 16:23.



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано11.10.06 16:22



Децата - големи и самостоятелни.
Вие двамата - независими и здрави.
Връзката изконсумирана.
Желаеш да си сама.
Е, аз не виждам проблем.
Всеки има право да живее, както му харесва, ако това не вреди на някого.
Във вашия случай, аз не виждам на кого пречи това сепариране.

Защо темата е "Разруха"?!



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор _-bri-_ ()
Публикувано11.10.06 16:31



Има една книга"Павилион за жени"-е там е описана подобна ситуация-за една жена,която чака да навърши 40г. ,децата са и големи,изпоженени или сгодени,на мъжа си купува наложница-действието се развива в Китай,а тя жадува да се отърси от дом. си задължения и да бъде...свободна!Ако не си я чела-прочети я-при вси че китайците имат различен светоглед от нас,интересна е от гледна точка на това,че някои хора възприемат самотата,откъсването от семейството като свобода.Не знам дали примера ми е удачен,просто ми е понятно това твое желание-да се отдадеш..на себе си изцяло.

едно е да искаш,второ-да можеш 3-то и 4-то-да го направиш


Тема Re: разруханови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 16:54



Не знам защо "разруха". Сигурно такова е усещнето ми.
"Хей Живот" усети вярно за чернотата.



Тема Re: какво ви става бе жени?нови [re: cтpaннa]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 18:02



'' Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.''

е това не мога да го разбера
ти поне децата имаш
а той !
само спомени са му останали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.