Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема разруха  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 11:39



След сто години брак, реших да продължа да живея самостоятелно. Не е да не се разбираме непоправимо, не е заради други мъже или жени в живота ни. Просто нямаме никакви общи интереси вече, нищо което можем да правим заедно. няма и чувства, някакво такова е ....Нямаше скандали, нямаше разправии. Стана преди три месеца. И тогава намесата на едно от децата ни (семейни и самостоятелни) направи така, че не се стигна до раздяла. Засега.
Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре. Не знам, може би не съм била за семеен живот, сигурно вината е в мен. Не бяха нещастни години, не, напротив. грижите за децата, семейни проблеми, работа и пр., всичко беше "нормално"...., но в последните десетина години вече нито има толкова грижи, нито има нещо което да ни държи заедно. Не съм изневерявала, странични мъже никога не са ме интересували, никак не ме интересува как ме възприемат като жена, и др. подобни, дето уж били важни неща. за мен не са. Не знам, объркано е. знам само че не мога да продължавам така безмислено и роботизирано.
Имам нужда да се отделя. Да живея сама. Знам че няма да имам никаква друга връзка отсега нататък, нито ще търся, нито имам желание. знам, че ще бъда все сама, е, и с децата наоколо, но не заедно. нещо в мен упорито върви натам...Странно ли е?



Тема Да,защото....нови [re: cтpaннa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано11.10.06 12:01



човек се развежда с надежда за нещо ново,по-хубаво,за голямата любов за нов живот!А при Вас-всичко постаро му след развода,разликата е в самотата!?

много сме,луди сме!



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 12:06



ааааааааааааааа, нямате проблеми и ви стана скучно



До болка позната история.
Излезте в планината, поразходете се, ПРОВЕТРЕТЕ СЕ !!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Абенови [re: Дokи]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано11.10.06 12:53



не е съвсем така и не е винаги така... много ми е познато това усещане за пълна чернота пред тебе и абсолютното нежелание 1) да продължиш да живееш с този именно мъж; и 2) да не искаш да видиш мъж до края на живота си...
Уф... Не мога да давам съвети, защото всеки си знае какво му е на душата. Не е от скука, не е защото вече са се изчерпали като семейство (това никой никога не може да го каже)... но усещането да погледнеш напред и да видиш пред себе си само мрак е ужасяващо, знам.

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.


Тема Re: Абенови [re: XeйЖивoт!]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 15:39



Благодаря за разбирането.



Тема Предложение!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано11.10.06 16:11



Предлагам като доскучае в брака да се захванем със екстремен спорт,например бънджи скокове ,парашутизъм,алпинизъм или делтапланеризъм.Аз лично се замислям за един пилоткси курс.
Ако и това не ни удовлетворява,да кандидатстваме за БИГ БРАДЪР 4 или за друг Брадър или Сървайвър и пр.Други предложения от Хайлафа?



Редактирано от groznoagnenekopai! на 11.10.06 16:23.



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано11.10.06 16:22



Децата - големи и самостоятелни.
Вие двамата - независими и здрави.
Връзката изконсумирана.
Желаеш да си сама.
Е, аз не виждам проблем.
Всеки има право да живее, както му харесва, ако това не вреди на някого.
Във вашия случай, аз не виждам на кого пречи това сепариране.

Защо темата е "Разруха"?!



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор _-bri-_ ()
Публикувано11.10.06 16:31



Има една книга"Павилион за жени"-е там е описана подобна ситуация-за една жена,която чака да навърши 40г. ,децата са и големи,изпоженени или сгодени,на мъжа си купува наложница-действието се развива в Китай,а тя жадува да се отърси от дом. си задължения и да бъде...свободна!Ако не си я чела-прочети я-при вси че китайците имат различен светоглед от нас,интересна е от гледна точка на това,че някои хора възприемат самотата,откъсването от семейството като свобода.Не знам дали примера ми е удачен,просто ми е понятно това твое желание-да се отдадеш..на себе си изцяло.

едно е да искаш,второ-да можеш 3-то и 4-то-да го направиш


Тема Re: разруханови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 16:54



Не знам защо "разруха". Сигурно такова е усещнето ми.
"Хей Живот" усети вярно за чернотата.



Тема Re: какво ви става бе жени?нови [re: cтpaннa]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 18:02



'' Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.''

е това не мога да го разбера
ти поне децата имаш
а той !
само спомени са му останали



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 18:12



мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.

тук не си права-вече пета година съм сам, но не съм тръгнал неизпран, неизгладен.
е, признавам, малко по-сложно е с храната, но на обяд хапвам в служебното ресторантче, вечер гледам само плодове да хапна, а когато имам настроение /и възможност/ си готвя това-онова.



Тема Re: разруханови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано11.10.06 18:24



Че кое му е сложното на приготвянето на храна ? Най-добрите готвачи са мъже

. Подходящи продукти, мерудийки - не забравяш щипката любов - и става вкусотията .



Тема Re: разруханови [re: Li-da-da]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 18:31



в момента живея на квартира и нямам подходящи условия, но се надявам след няколко месеца да имам подходящи условия и да подновя кулинарните занимания, особено в почивните дни



Тема Re: разруханови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано11.10.06 18:37







Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 20:25



Странно е ,да ,но не това ,че искаш да се разведеш ,а че така си представяш живота след развода
Има май нещо умряло ,но това не е само бракът ти ,ти самата вече си наполовина умряла
Защо си слагаш тези граници *Знам че няма да имам никаква друга връзка отсега нататък, нито ще търся, нито имам желание. знам, че ще бъда все сама*-ами извинявай ,ако това ще е резултатът от разводът ти ,за какъв . . . ти е този развод или раздяла
Тези неща имат смисъл ,ако ще ти донесат нещо добро ,спокойствие ,ако те травмира брака ,любов ,ако я няма в брака ,нещо хубаво ,което ти липква в брака
Ако е само за да си стоиш сама ,то и в къщи явно е все едно ,че си стоиш сама
Явно и в бракът ти нещата не ти вървят ,защото си си сложила границите ,като съм женена ,няма да правя това или онова ,какво от това ,че не правите заедно нещата ,ами ти си раздвижи живота сама
Не ти е нужен развод ,за да го направиш ,освободиш ли си мисленето от бодливата мрежа ,с която си се оградила ,току-виж се промени нещо къв по-добро,раздвижи се ,прави неща ,които ти харесват ,прави нови неща ,освободи се от рутината и скуката ,всеки човек има разни желания ,за които си казва ,*бих искал да . . *Дай си сметка какво наистина искаш и направи всичко възможно да направиш поне едно от тези неща ,независимо дали е екскурзия до Париж или да започнеш курс по танци -все едно е ,въпросът е да разчупиш правилата ,които сама си си въвела
Никой не може да го направи вместо нас ,трябва сами да го направим


Явно ти е дошъл момента да заживееш по новому ,не ти остава много време ,
както и на мен впрочем
Направо си е готова диагноза криза на средната възраст -учтиво казано
Имаш нужда от промяна ,ами променяй живота си ,но не бързай с развода за да промениш нещата ,това е лесно да се направи ,но променя само обстоятелствата ,а не нас самите ,а според мен промяната трябва да започне отвътре ,а чак после ,ако ти е е необходимо ,ще се разведеш
Успех ти желая



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано11.10.06 21:31



Във всеки един брак има такива моменти.Особено когато са минали доста години.Но живота не е само семейството,нали работим,имаме прииятели,интереси,хоби.
А за порасналите деца...Нашите да пораснат ,за да поергенуваме като едно време:-))


Пък и кога се виждате толква често,че да си и омръзнете.Ние с това бачкане,се радваме и на малкото време което имаме заедно:-)



Тема Re: разруханови [re: XXL]  
АвторToвa e пoлoжeниeтo ... (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:06



Подкрепям с две ръце и каквото ... там имам още!





Тема Re: разруханови [re: XXL]  
АвторAmelia (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 23:12



XXL казва много верни неща. Вашето семейство се намира в така наречената фаза на "празното гнездо"-децата са отлетели и вие трябва да се опознаете отново. Та това е най-хубавия период за семейството. Нямате ангажименти към децата, поизплатили сте заемите, познавате се добре, радвате се на живота. Откриите отново себе си и партньора си. Има много работи, които можете да вършите заедно-пътуване, курсове по танци, сyдоко, изучаване на родословното дърво на двама ви,отново гледане на същите филми, когато сте били безумно влюбени...Успех!



Тема Иииииииииии, аааааааааааа, уууууууууууу!!!!!!!!нови [re: cтpaннa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 08:38



Аууууууууууууууууууууу, неееееееееееееееееее! Не, не, не искам да вярвам, но вярвам, защото знам, вече, че е вярно!

Като че ли бившата ми съпруга слушам! Ама, тя поне беше по-кратка:

Всеки интелигентен човек трябва да се разведе поне веднъж за да може да усети свободата.

След сто години брак те очакват сто години самота! Честито!

Айде, тичай към съда, не губи ценно време!



----------
ПС Хващам се на бас на каквото щеш, че 70% от приятелките и колежките ти са разведени, 20% мрънкат и недоволничат от мъжете си, 8% мълчат.

Редактирано от ASSASSlN на 12.10.06 08:52.



Тема Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: cтpaннa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 09:28



Ииииииииии, пак се вкиснах. Еееееееее! Не мога да се понасям.

Пак ли съм прав? Ама, не искам да съм прав, беее!

Пак ли е налице женско желание за пореден душевен оргазъм чрез поредното страдание? Пак ли гледам латиноамерикански сапунен сериал?

И кво? Децата - отгледани, проблеми няма, следователно - давай да се развеждам, давай да си измисля проблем, давай да си създам тема за страдание и обсъждане на поредната женска седянка.





Тема Re: Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:43



Асасине,не бързай пак с обобщенията и не го приемай толкова лично!Разбирам те от една страна,тъй като в това,което е написала жената,не става дума за някакви сериозни семейни проблми,а ,общо взето,за съдба,която спохожда всеки първи и половина дългогодишен брак,уви.Може би е добре всеки да можеше да формулира по-отрано очакванията си и някак в течение на годините да можеше да ги хармонизира с партньора си.Но...разни хора-разни идеали.
Според моите наблюдения,има хора,които,колкото и да са стойностни поотделно,в семейното си общуване се провокират взаимно да не показват най-доброто от себе си, обратно.Не винаги имам отговор на въпроса"защо".
Има хора,които се женят твърде рано,когато още не са наясно със себе си и когато вече са,се оказва,че човекът до тях не им се вмества никак в цялостната картинка(има и друг вариант-женим се рано и заедно се развиваме).Не знам какъв е точно случаят на тази жена.Тя,разбира се,има право да направи своя избор,но ми се струва,че въобще не е наясно какво иска и ми прилича точно на тези,които твърде рано са се оженили и са пропуснали нещо или живеят с чувството,че са го пропуснали и сега им е "дошло времето"да наваксват.



Тема Re: Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:53



Но и друго ми направи впечатление в това,което прочетох.Доколкото разбирам и двамата са направили вече опит да живеят поотделно.Не става ясно какво мисли съпругът по въпрос,но всичко това ми звучи все едно самият той няма кой знае колко против или поне не е имал намерение да спасява брака.Събрали са се заради намесата на едно от децата-какво точно означава това,можем да гадаем.
Въпросът е,ако две човешки същества по някакви причини не се обичат вече,ако им е така "сухо и мъртво",както пише СТРАННА(предполагам,че в семейното ложе също е така "сухо и мъртво"),ако по някакви причини са се изчерпали,как трябва да постъпят-дали да си дадат взаимно шанс за промяна;дали да се примирят в името на...и да си кажат,че в края на краищата от дългогодишен брак няма какво друго да се очаква;дали да продължат да живеят заедно за удобство и да си дадат някаква свобода ,а си останат приятели и "съквартиранти"...Предполага,че и тя това се пита,без да знае какво точно иска и какво точно може да очаква .Знам ли...





Тема Re: разруханови [re: Amelia]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:55



Това със судокуто ме развесели!





Тема Нищо не ти разбрах!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 09:59



Според теб, многостпадалницата, пуснала темата, да се развежда ли или не?

Моля те, отговори ми с ДА или НЕ. Междинни женски бръщолевеници днес няма да чета.



Тема Re: Е така се получава....нови [re: cтpaннa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 10:01



...като , когато ти е било времето не си гребала с пълни шепи от живота! Сега на незнам какви си години ще се ветрееш))...нищо лошо, ама не е същото усещане като на възраст м/у 25-35-38)))
само ще си го вътриш още повече....ако нямаш няккакъв суперски късмет))





Тема Re: Нищо не ти разбрах!нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 10:08



Сигурно съм още сънена и не се изразявам достатъчно ясно,за да ме разбереш.Как обаче мога да кажа на някого "развеждай се" или "не се развеждай".По-скоро,естествено,човек трябва да огледа обстоятелствата с цел да се запази един дългогодишен брак,тъй като нещата,които са и нужни на дамата,мен ако питаш,може да ги осъществи и в рамите на брака-т.е. да си извоюва личното пространство,което,най-вероятно,и липсва.Но не бих могла да преценя от раз "да"или "не",не и знам историята и дереджето,колкото и незначителни да ми изглеждат на пръв поглед.
Така че по-скоро НЕ.Но аз,Асасине,съм човек,който избягва твърде грубо и категорично да се намесва в чужди отношения,които не са му съвсем ясни.Е,сега разбра ли ме?





Тема Re: Е така се получава....нови [re: LlRA]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано12.10.06 10:38



Значи като стана на 40 да влезна в манастир???Или по добре да се гръмна,щото видиш ли той живота ми свършил:-))))
Я не пишете глупости моля!!
Човек може да си изживее мечтите и на зряла възраст,само от него си зависи:-)





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: groznoagnenekopai!]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 10:51



Ако не си се понапатил и понаживял в една друга възраст, когато имаш повече енергия и здраве/дай боже!/, след това става доста натаманено и някак си ...капиш))
Ако си минал през якото стъргало на живота до тогава, от 40 нататък определно по-добре можеш да оцениш- кое да или не! И да се опиташ да запазиш ценностното!
Ако обаче си бил с вързан повод...малеййй как булевардско можеш да се извихриш)) Но никога не е късно човек да стане зарезил)) Пак правя уговорка за късмета!!! Което също играе определяща роля при развоя на събитията!

Абе не мога да я мисля въпросната госпожа, просто дадох мнение!





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: LlRA]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано12.10.06 10:57



На млади години да живееш,да раждаш деца,да градиш кариера,всичко на млади години,защото после си капиш:-))Разбрала съм те аз.Станеш ли на 40 аут си:-)))))Така излиза!


За резила:На всяка една възраст можеш да станеш за резил:-)))



Тема Не! Не те разбрах!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 11:02



Прочетох само няколко изречения. Казах ти ясно и точно, че днес женски дрънканици между ДА и НЕ няма да чета! Ако мен ме пита въпросната госпожа дали да се развежда или не, ще й отговоря:

Не! Животът ти няма да стане по-хубав, напротив - по-тъп ще стане! Престани да си измисляш проблеми!



Тема Re: Не! Не те разбрах!нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 11:55



Абсолютно е възможно да си прав,но аз не мога да бъда толкова крайна и да съдя толков категорично,когато не познавам човека и живота му с другия човек.И в живота,ако си забелязал,освен черно и бяло,съществуват и други цветове.





Тема ?нови [re: cтpaннa]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 12:12



" Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.''

Горките мъже, направо са като малки деца


Я ми кажи - после как така ще стане чудото та всичко ще цъфне и ще върже ?



Тема Re: ?нови [re: jamie]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 12:24



изобщо и никак не съм имала предвид домакинските грижи.
Няма значение, благодаря на теб и останалите.



Тема Да съм споменалнови [re: cтpaннa]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 12:26



някъде "домакински грижи" ?



Тема Re: Да съм споменалнови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 12:43



Объркването е пълно.





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: groznoagnenekopai!]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.10.06 13:05



Мисля, че Лира е искала да каже друго. Че до 40 г. ако си живял затворено, ако не си правил нещата, които искаш, неща, които да те вълнуват и да изпълват живота ти със смисъл, след това е трудно тепърва да ги получиш. За съжаление, поне в България, възможностите за хората след известна възраст да живеят интересно е доста ограничена - предимно поради балканския ни манталитет.

Абе с две думи - да не си мисли, че като излезе от семейството изведнъж животът й ще се изпълни с нов смисъл. Поне аз така го разбирам.



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Хич !нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 14:25



Просто си стреля жената в тъмното....



Тема Re: Анджък!нови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 14:41



абе стара пушка си ти!

/Нищо че си на малки години))...занем сеЕ, много важно пък като ни понамразиха околните дето се правеха на примерни и целомъдрени по младостта, а някои гребяхме, гребяхме с пълни шепи)) Е сега на 43 ми е супер, щото ако трябваше тия финтове и врътки "демек малките тайни",дето ги правех в период 20-38 сега да ги майсторя, щеше да е тъжно, смешно и съвсем не на място. А сег ан акака и е спокойно))) и само саир гледа)))



Тема Re: Хич !нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 17:12



Не съм сигурна,че добре разбирам ситуацията ти,пък и много отскоро съм в този клуб.Още повече се оказва,че нямам горчивия опит на голяма част от присъстващите,нито пък толкова издълбоко съм теоретизирала семейните си взаимоотношения.Както и да е...Явно обаче при теб нещата изглеждат несравнимо по-добре днес и сега,отколкото изглеждаха миналата седмица.Надявам се да продължат да се развиват позитивно за теб и за всички около теб.

Само ми се иска да те питам,ако искаш ми отговори,как дефинираш нуждата си от словоизливане в клуба?Какво ти липсва и те кара да пишеш тук и да споделяш някакви мисли?Би ли ми отговорил честно,ако и отговорът по принцип да не е задължителен?



Тема Отговоранови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 18:09



би обезсмислил и това което правя в клуба.
Съжалявам. Някой ден - но не сега





Тема Re: Отговоранови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 18:11



Няма значение.Продължавам да ти харесвам жирафчето.





Тема Днес жирафчето,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 18:13



утре....


Както и да е, ако ти вярвах - можеше да ти споделя и на лични. Ама не е и интересно - успокой се сега



Тема Re: Днес жирафчето,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 19:33



Няма как да аргументирам словесно факта,че можеш да ми имаш доверие.С времето хората усещат тези неща,въпреки че не ми е ясно как става във виртуалното пространство.Ако ти дойде момента,ако имаш нужда...Ти си знаеш...





Тема Re: Днес жирафчето,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 22:10



И нещо не толкова конфеденциално.

Щеше ми се да те питам за ника ти,на какво се дължи-предполагам не е случайна и внезапна приумица?



Тема Ще ме извиниш,...нови [re: cтpaннa]  
Автор1OOi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 08:51



... но замисляла ли си се, че най-простото обяснение винаги е най-правилното? Случайно чувството за празнота и чернота да се дължи на охладняване към съпруга ти + нещо, което се е случило с теб последно време?
Не го обичаш и това е. Срещнала си друг (или по-точно: някой друг, освен съпруга ти, ти е обърнал внимание?)
Оттам нататък решението е твое - дали ще живееш без любов или ще захвърлиш всичко за да търсиш нечернота и непразнота? Само без драми.
"Разруха"...



Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: Kлep]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано13.10.06 09:29



Всичко от главата иде.Може да излезеш и на 30 от семейството и живота ти да не се промени,кой знае как.Може да имаш семейство и пак да имаш разнообразен и интересен живот.Само от нас си зависи.
Много добре съм ви разбрала аз.:-)))





Тема Напротив,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 10:53



точно такава приумица беше. Някога преди 20 години - на един мой съученик, ТВ маниак.





Тема Re: Напротив,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано13.10.06 10:56



Значи поне съученикът ти е имал нещо предвид?!Или?Защо пък не Джеръми,като Джеръми Айрънс да речем?





Тема Защотонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 11:01



е гледал Джейми и вълшебното фенерче, а не Лолита (тогава все още не е била филмирана с участие на Айрънс).





Тема Re: Защотонови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано13.10.06 11:28



Е,колкото и да е добър в "Лолита",има и доста други неща,в които е невероятен!...Но това за вълшебното фенерче ми хареса.А бе въртеше ми се неясната мисъл,че има някакво вълшебство около теб,ама сега започвам да разбирам.





Тема Разбираш ти,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 11:45



приеми че съм интернет-простак и живота ще е прост и ясен





Тема Re: Разбираш ти,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано13.10.06 12:19



На мен и така ми е ясен животът.Доколко е прост...?





Тема майнови [re: jamie]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано14.10.06 01:15



не сме много тези, дето сме гледали "Джейми и вълшебното фенерче" в детските си години

, а още по-малко сме тези, дето си припяваме глупавата песничка чат-пат :))

Приятно ми е, че предположението ми се оказа вярно. Ако и любопитството ми да не беше чак толкова голямо, че да попитам ;)))

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Всъщностнови [re: Hell]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано16.10.06 16:47



имаш право - малко сме тия.
Няма голямо значение обаче - прякора ми пасна, приех го и го използвам активно.... хм вече 20 години !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.