Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговоранови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 18:11



Няма значение.Продължавам да ти харесвам жирафчето.





Тема Днес жирафчето,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 18:13



утре....


Както и да е, ако ти вярвах - можеше да ти споделя и на лични. Ама не е и интересно - успокой се сега



Тема Re: Днес жирафчето,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 19:33



Няма как да аргументирам словесно факта,че можеш да ми имаш доверие.С времето хората усещат тези неща,въпреки че не ми е ясно как става във виртуалното пространство.Ако ти дойде момента,ако имаш нужда...Ти си знаеш...





Тема Re: Днес жирафчето,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 22:10



И нещо не толкова конфеденциално.

Щеше ми се да те питам за ника ти,на какво се дължи-предполагам не е случайна и внезапна приумица?



Тема Ще ме извиниш,...нови [re: cтpaннa]  
Автор1OOi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 08:51



... но замисляла ли си се, че най-простото обяснение винаги е най-правилното? Случайно чувството за празнота и чернота да се дължи на охладняване към съпруга ти + нещо, което се е случило с теб последно време?
Не го обичаш и това е. Срещнала си друг (или по-точно: някой друг, освен съпруга ти, ти е обърнал внимание?)
Оттам нататък решението е твое - дали ще живееш без любов или ще захвърлиш всичко за да търсиш нечернота и непразнота? Само без драми.
"Разруха"...



Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: Kлep]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано13.10.06 09:29



Всичко от главата иде.Може да излезеш и на 30 от семейството и живота ти да не се промени,кой знае как.Може да имаш семейство и пак да имаш разнообразен и интересен живот.Само от нас си зависи.
Много добре съм ви разбрала аз.:-)))





Тема Напротив,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 10:53



точно такава приумица беше. Някога преди 20 години - на един мой съученик, ТВ маниак.





Тема Re: Напротив,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано13.10.06 10:56



Значи поне съученикът ти е имал нещо предвид?!Или?Защо пък не Джеръми,като Джеръми Айрънс да речем?





Тема Защотонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 11:01



е гледал Джейми и вълшебното фенерче, а не Лолита (тогава все още не е била филмирана с участие на Айрънс).





Тема Re: Защотонови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано13.10.06 11:28



Е,колкото и да е добър в "Лолита",има и доста други неща,в които е невероятен!...Но това за вълшебното фенерче ми хареса.А бе въртеше ми се неясната мисъл,че има някакво вълшебство около теб,ама сега започвам да разбирам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.