Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не! Не те разбрах!нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 11:55



Абсолютно е възможно да си прав,но аз не мога да бъда толкова крайна и да съдя толков категорично,когато не познавам човека и живота му с другия човек.И в живота,ако си забелязал,освен черно и бяло,съществуват и други цветове.





Тема ?нови [re: cтpaннa]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 12:12



" Не мисля, че мога много време да карам така. Всичко е някак сухо и мъртво, и едно и също, ден след ден. спря ме едно съжаление, мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.''

Горките мъже, направо са като малки деца


Я ми кажи - после как така ще стане чудото та всичко ще цъфне и ще върже ?



Тема Re: ?нови [re: jamie]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 12:24



изобщо и никак не съм имала предвид домакинските грижи.
Няма значение, благодаря на теб и останалите.



Тема Да съм споменалнови [re: cтpaннa]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 12:26



някъде "домакински грижи" ?



Тема Re: Да съм споменалнови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 12:43



Объркването е пълно.





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: groznoagnenekopai!]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.10.06 13:05



Мисля, че Лира е искала да каже друго. Че до 40 г. ако си живял затворено, ако не си правил нещата, които искаш, неща, които да те вълнуват и да изпълват живота ти със смисъл, след това е трудно тепърва да ги получиш. За съжаление, поне в България, възможностите за хората след известна възраст да живеят интересно е доста ограничена - предимно поради балканския ни манталитет.

Абе с две думи - да не си мисли, че като излезе от семейството изведнъж животът й ще се изпълни с нов смисъл. Поне аз така го разбирам.



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Хич !нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 14:25



Просто си стреля жената в тъмното....



Тема Re: Анджък!нови [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 14:41



абе стара пушка си ти!

/Нищо че си на малки години))...занем сеЕ, много важно пък като ни понамразиха околните дето се правеха на примерни и целомъдрени по младостта, а някои гребяхме, гребяхме с пълни шепи)) Е сега на 43 ми е супер, щото ако трябваше тия финтове и врътки "демек малките тайни",дето ги правех в период 20-38 сега да ги майсторя, щеше да е тъжно, смешно и съвсем не на място. А сег ан акака и е спокойно))) и само саир гледа)))



Тема Re: Хич !нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 17:12



Не съм сигурна,че добре разбирам ситуацията ти,пък и много отскоро съм в този клуб.Още повече се оказва,че нямам горчивия опит на голяма част от присъстващите,нито пък толкова издълбоко съм теоретизирала семейните си взаимоотношения.Както и да е...Явно обаче при теб нещата изглеждат несравнимо по-добре днес и сега,отколкото изглеждаха миналата седмица.Надявам се да продължат да се развиват позитивно за теб и за всички около теб.

Само ми се иска да те питам,ако искаш ми отговори,как дефинираш нуждата си от словоизливане в клуба?Какво ти липсва и те кара да пишеш тук и да споделяш някакви мисли?Би ли ми отговорил честно,ако и отговорът по принцип да не е задължителен?



Тема Отговоранови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано12.10.06 18:09



би обезсмислил и това което правя в клуба.
Съжалявам. Някой ден - но не сега






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.