Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:43



Асасине,не бързай пак с обобщенията и не го приемай толкова лично!Разбирам те от една страна,тъй като в това,което е написала жената,не става дума за някакви сериозни семейни проблми,а ,общо взето,за съдба,която спохожда всеки първи и половина дългогодишен брак,уви.Може би е добре всеки да можеше да формулира по-отрано очакванията си и някак в течение на годините да можеше да ги хармонизира с партньора си.Но...разни хора-разни идеали.
Според моите наблюдения,има хора,които,колкото и да са стойностни поотделно,в семейното си общуване се провокират взаимно да не показват най-доброто от себе си, обратно.Не винаги имам отговор на въпроса"защо".
Има хора,които се женят твърде рано,когато още не са наясно със себе си и когато вече са,се оказва,че човекът до тях не им се вмества никак в цялостната картинка(има и друг вариант-женим се рано и заедно се развиваме).Не знам какъв е точно случаят на тази жена.Тя,разбира се,има право да направи своя избор,но ми се струва,че въобще не е наясно какво иска и ми прилича точно на тези,които твърде рано са се оженили и са пропуснали нещо или живеят с чувството,че са го пропуснали и сега им е "дошло времето"да наваксват.



Тема Re: Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:53



Но и друго ми направи впечатление в това,което прочетох.Доколкото разбирам и двамата са направили вече опит да живеят поотделно.Не става ясно какво мисли съпругът по въпрос,но всичко това ми звучи все едно самият той няма кой знае колко против или поне не е имал намерение да спасява брака.Събрали са се заради намесата на едно от децата-какво точно означава това,можем да гадаем.
Въпросът е,ако две човешки същества по някакви причини не се обичат вече,ако им е така "сухо и мъртво",както пише СТРАННА(предполагам,че в семейното ложе също е така "сухо и мъртво"),ако по някакви причини са се изчерпали,как трябва да постъпят-дали да си дадат взаимно шанс за промяна;дали да се примирят в името на...и да си кажат,че в края на краищата от дългогодишен брак няма какво друго да се очаква;дали да продължат да живеят заедно за удобство и да си дадат някаква свобода ,а си останат приятели и "съквартиранти"...Предполага,че и тя това се пита,без да знае какво точно иска и какво точно може да очаква .Знам ли...





Тема Re: разруханови [re: Amelia]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 09:55



Това със судокуто ме развесели!





Тема Нищо не ти разбрах!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 09:59



Според теб, многостпадалницата, пуснала темата, да се развежда ли или не?

Моля те, отговори ми с ДА или НЕ. Междинни женски бръщолевеници днес няма да чета.



Тема Re: Е така се получава....нови [re: cтpaннa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 10:01



...като , когато ти е било времето не си гребала с пълни шепи от живота! Сега на незнам какви си години ще се ветрееш))...нищо лошо, ама не е същото усещане като на възраст м/у 25-35-38)))
само ще си го вътриш още повече....ако нямаш няккакъв суперски късмет))





Тема Re: Нищо не ти разбрах!нови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано12.10.06 10:08



Сигурно съм още сънена и не се изразявам достатъчно ясно,за да ме разбереш.Как обаче мога да кажа на някого "развеждай се" или "не се развеждай".По-скоро,естествено,човек трябва да огледа обстоятелствата с цел да се запази един дългогодишен брак,тъй като нещата,които са и нужни на дамата,мен ако питаш,може да ги осъществи и в рамите на брака-т.е. да си извоюва личното пространство,което,най-вероятно,и липсва.Но не бих могла да преценя от раз "да"или "не",не и знам историята и дереджето,колкото и незначителни да ми изглеждат на пръв поглед.
Така че по-скоро НЕ.Но аз,Асасине,съм човек,който избягва твърде грубо и категорично да се намесва в чужди отношения,които не са му съвсем ясни.Е,сега разбра ли ме?





Тема Re: Е така се получава....нови [re: LlRA]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано12.10.06 10:38



Значи като стана на 40 да влезна в манастир???Или по добре да се гръмна,щото видиш ли той живота ми свършил:-))))
Я не пишете глупости моля!!
Човек може да си изживее мечтите и на зряла възраст,само от него си зависи:-)





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: groznoagnenekopai!]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 10:51



Ако не си се понапатил и понаживял в една друга възраст, когато имаш повече енергия и здраве/дай боже!/, след това става доста натаманено и някак си ...капиш))
Ако си минал през якото стъргало на живота до тогава, от 40 нататък определно по-добре можеш да оцениш- кое да или не! И да се опиташ да запазиш ценностното!
Ако обаче си бил с вързан повод...малеййй как булевардско можеш да се извихриш)) Но никога не е късно човек да стане зарезил)) Пак правя уговорка за късмета!!! Което също играе определяща роля при развоя на събитията!

Абе не мога да я мисля въпросната госпожа, просто дадох мнение!





Тема Re: Грешно си разбрала!нови [re: LlRA]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано12.10.06 10:57



На млади години да живееш,да раждаш деца,да градиш кариера,всичко на млади години,защото после си капиш:-))Разбрала съм те аз.Станеш ли на 40 аут си:-)))))Така излиза!


За резила:На всяка една възраст можеш да станеш за резил:-)))



Тема Не! Не те разбрах!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 11:02



Прочетох само няколко изречения. Казах ти ясно и точно, че днес женски дрънканици между ДА и НЕ няма да чета! Ако мен ме пита въпросната госпожа дали да се развежда или не, ще й отговоря:

Не! Животът ти няма да стане по-хубав, напротив - по-тъп ще стане! Престани да си измисляш проблеми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.