Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 18:12



мъжете трудно се оправят в живота сами, а аз искам съпруга ми да е добре.

тук не си права-вече пета година съм сам, но не съм тръгнал неизпран, неизгладен.
е, признавам, малко по-сложно е с храната, но на обяд хапвам в служебното ресторантче, вечер гледам само плодове да хапна, а когато имам настроение /и възможност/ си готвя това-онова.



Тема Re: разруханови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано11.10.06 18:24



Че кое му е сложното на приготвянето на храна ? Най-добрите готвачи са мъже

. Подходящи продукти, мерудийки - не забравяш щипката любов - и става вкусотията .



Тема Re: разруханови [re: Li-da-da]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 18:31



в момента живея на квартира и нямам подходящи условия, но се надявам след няколко месеца да имам подходящи условия и да подновя кулинарните занимания, особено в почивните дни



Тема Re: разруханови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано11.10.06 18:37







Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 20:25



Странно е ,да ,но не това ,че искаш да се разведеш ,а че така си представяш живота след развода
Има май нещо умряло ,но това не е само бракът ти ,ти самата вече си наполовина умряла
Защо си слагаш тези граници *Знам че няма да имам никаква друга връзка отсега нататък, нито ще търся, нито имам желание. знам, че ще бъда все сама*-ами извинявай ,ако това ще е резултатът от разводът ти ,за какъв . . . ти е този развод или раздяла
Тези неща имат смисъл ,ако ще ти донесат нещо добро ,спокойствие ,ако те травмира брака ,любов ,ако я няма в брака ,нещо хубаво ,което ти липква в брака
Ако е само за да си стоиш сама ,то и в къщи явно е все едно ,че си стоиш сама
Явно и в бракът ти нещата не ти вървят ,защото си си сложила границите ,като съм женена ,няма да правя това или онова ,какво от това ,че не правите заедно нещата ,ами ти си раздвижи живота сама
Не ти е нужен развод ,за да го направиш ,освободиш ли си мисленето от бодливата мрежа ,с която си се оградила ,току-виж се промени нещо къв по-добро,раздвижи се ,прави неща ,които ти харесват ,прави нови неща ,освободи се от рутината и скуката ,всеки човек има разни желания ,за които си казва ,*бих искал да . . *Дай си сметка какво наистина искаш и направи всичко възможно да направиш поне едно от тези неща ,независимо дали е екскурзия до Париж или да започнеш курс по танци -все едно е ,въпросът е да разчупиш правилата ,които сама си си въвела
Никой не може да го направи вместо нас ,трябва сами да го направим


Явно ти е дошъл момента да заживееш по новому ,не ти остава много време ,
както и на мен впрочем
Направо си е готова диагноза криза на средната възраст -учтиво казано
Имаш нужда от промяна ,ами променяй живота си ,но не бързай с развода за да промениш нещата ,това е лесно да се направи ,но променя само обстоятелствата ,а не нас самите ,а според мен промяната трябва да започне отвътре ,а чак после ,ако ти е е необходимо ,ще се разведеш
Успех ти желая



Тема Re: разруханови [re: cтpaннa]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано11.10.06 21:31



Във всеки един брак има такива моменти.Особено когато са минали доста години.Но живота не е само семейството,нали работим,имаме прииятели,интереси,хоби.
А за порасналите деца...Нашите да пораснат ,за да поергенуваме като едно време:-))


Пък и кога се виждате толква често,че да си и омръзнете.Ние с това бачкане,се радваме и на малкото време което имаме заедно:-)



Тема Re: разруханови [re: XXL]  
АвторToвa e пoлoжeниeтo ... (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:06



Подкрепям с две ръце и каквото ... там имам още!





Тема Re: разруханови [re: XXL]  
АвторAmelia (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 23:12



XXL казва много верни неща. Вашето семейство се намира в така наречената фаза на "празното гнездо"-децата са отлетели и вие трябва да се опознаете отново. Та това е най-хубавия период за семейството. Нямате ангажименти към децата, поизплатили сте заемите, познавате се добре, радвате се на живота. Откриите отново себе си и партньора си. Има много работи, които можете да вършите заедно-пътуване, курсове по танци, сyдоко, изучаване на родословното дърво на двама ви,отново гледане на същите филми, когато сте били безумно влюбени...Успех!



Тема Иииииииииии, аааааааааааа, уууууууууууу!!!!!!!!нови [re: cтpaннa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 08:38



Аууууууууууууууууууууу, неееееееееееееееееее! Не, не, не искам да вярвам, но вярвам, защото знам, вече, че е вярно!

Като че ли бившата ми съпруга слушам! Ама, тя поне беше по-кратка:

Всеки интелигентен човек трябва да се разведе поне веднъж за да може да усети свободата.

След сто години брак те очакват сто години самота! Честито!

Айде, тичай към съда, не губи ценно време!



----------
ПС Хващам се на бас на каквото щеш, че 70% от приятелките и колежките ти са разведени, 20% мрънкат и недоволничат от мъжете си, 8% мълчат.

Редактирано от ASSASSlN на 12.10.06 08:52.



Тема Апропо, мъжа ти знае ли за помислите ти?нови [re: cтpaннa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано12.10.06 09:28



Ииииииииии, пак се вкиснах. Еееееееее! Не мога да се понасям.

Пак ли съм прав? Ама, не искам да съм прав, беее!

Пак ли е налице женско желание за пореден душевен оргазъм чрез поредното страдание? Пак ли гледам латиноамерикански сапунен сериал?

И кво? Децата - отгледани, проблеми няма, следователно - давай да се развеждам, давай да си измисля проблем, давай да си създам тема за страдание и обсъждане на поредната женска седянка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.