Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ако ти е писано -нови [re: ha!]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 13:26



и се подиграваш



Тема Re: Ако ти е писано -нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 13:32



казвам че аз ти нямам твой телефон
не ми се вижда логично на бележка аз да ти пиш твоя номер
както и да е
повече сте
забавлявайте си се

но пък схвана
сарказма

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Ако ти е писано -нови [re: ha!]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано11.10.06 18:00



имаше един ник ha 2, мислех, че си ти или греша, няма значение



Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: нaпopиcтa]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 19:21



1. Почни да правиш ремонт в къщи. Ако може - основен
Ще се запознаеш със страшно, ама наистина страшно много хора. Питай анбра, ако не вярваш
2. Купи си кола. Застани на изхода на някоя магистрала и отвори капака. Туй нещо действа на някои мъже , абе не мога да опиша как точно действа, ама се лепят
3. Разхождай някое куче в парка
4. Запиши се да следваш. Все едно къде. По добре задочно в друг град, например Свищов. Голям наплив е.
Успех



Тема Re: да, така е,нови [re: Eвa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано11.10.06 20:20



по точка първа, само дето всички до един влязоха в най-черния възможен списък. Ако не се скарахме, то ги изгоних, но така и не достигнах до читав човек. Питам се как ги траят тия вкъщи.


Мога да кажа и по точка трета - зависи си от човека. Аз ненавиждам да ми се лепне някой кучкар, докато си разхождам псето. Не ми стига, че внимавам кой откъде ще ни изяде, ами още и да го слушам да ми говори напоително. Изключено. На кучразходка гледам със "стоманен поглед №5", както казваше един приятел

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Това с колатанови [re: Eвa]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано11.10.06 22:51



действа със сигурност

- отдавна съм го забелязала.
И вчера дори - с моята приятелка караме в едно задръстване и любезен шофьор любезно й сочи задната гума . Отбихме отстрани и докато търсехме крика, двама вече бяха повдигнали собственоръчно колата, а третият навиваше болтовете на резервната гума...
Е те това в Америка няма как да се случи...

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.

Тема Re: да, така е,нови [re: anbra]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 03:51



Бе де да знам, ние сте - както чета - заедно с теб почнахме ремонт и такова стълпотворение на народ не съм виждала досега........ Все на възраст между 25-35 г, изпечени от слънцето /изключваме циганите/, едни здрави, яки ....боже, боже.... /иконка за потегли лигички/





Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: koм]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано12.10.06 05:01



Съветите на "Космополитън" не винаги са най-удачните....Може би ако човек е на 20-25 - да....но ще ми се да видя как жена с наднормено тегло например пуфти на уредите до някое създание със стегнато дупе и румени бузи....човек трябва да се опитва да се поставя в по-печеливша позиция.....

На бар когато има мач? в полувремето ли ще ги сваля мъжете....да ходи там с приятелка, която е свободна? и какво? Как ще си поделят някой мъж, ако и двете го харесат? Бе нещо тия рибарски истории не ми се чинат разумни...
Мъжете, които са склонни на "улични" запознанства, не ми изглеждат като подходящи за по-сериозна връзка....

TERROR INCOGNITA


Тема Re: аз по едно временови [re: Eвa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано12.10.06 05:47



спрях да ги броя, защото сума майстори се извървяха, но тъй като са дошли по конкретен повод, а именно да работят, не ми е минало и през ума да ги разглеждам в друга плоскост - може и да са били каквито казваш, но и да ми ги подаряват - не ща да ги видя



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Значи, викаш, дойде времетонови [re: XeйЖивoт!]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано12.10.06 09:10



да си спадна гумите

Преди карах едно старичко Поло - много ми беше любимо, първата ми кола. Една зима отивах по задачки, през целия град имах работа, а то, горкичкото, се беше спекло от студа и не щеше да запали... Първо спря един човек, средна възраст, много грижовен. Бута, докато имаше сили, препоръча ми да ме откара, докъдето отивам, или да си взема такси, извини се, после допълни нещо от сорта на "Какви удобри гробници за стари коли има в покрайнините на София" и изчезна. След него дойде един по-млад, напорист левент. Бута около две преки, после се заядосва, че аз не се сещам кога да сложа втора, или пък да не слагам втора, имаше нещо със втората, дето я слагаш в даден момент, не се сещам как беше. Та, и той се зори, и той предложи да ме отвози до някъде. Тю, да му се не види!!! Колко съм била загубена! Да пропусна две предложения за един ден Та по повод колите, си мисля, понеже новата ми кола пали и в студеното, дали пък наистина да не си спусна гумите?... Ама пък, даваш ли гаранция, че някой ще ме спаси? Да не се окаже, че ще си карам по капли из целия град :))))

Редактирано от parvaty на 12.10.06 09:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.