Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Да ти имам дилемите,нови [re: нaпopиcтa]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано09.10.06 22:13



отговора е толкова очевиден - запознавай се с такива каквито искаш да бъдат. Ако искаш да е купонджия - по купоните (например).



Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: нaпopиcтa]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 12:24



Някой спомена ли клубните срещи?



Не се майтапя, аз в клуба си открих повечето от настоящите познати, приятели, душеприказчици и т.н. Не подценявайте познанствата завързани тук. Много сме готините хора в клуба И комай както сме от кол и въже, за всеки вкус се намират "нови хора".

Дерзай, стига да ти е възможно, идваш на среща и готово.



Тема Re: Вижда ми сенови [re: Eva B.]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано10.10.06 13:20



Възпитанието на дете е толкова трудно, че граничи с невъзможно. Понякога си мисля, че детето си има свой по който си върви и родителите почти нищо не могат да променят. Дори да забавят или предотвратят нещо, ще е времеменно и детето само малко да го изпуснеш от контрол и ще си тръгне на където си го води азът. Според мен е почти невъзможно да предпазиш детето си от влиянието на средата. Май е най-добре да се остави само да си прецени и избере, а родителите да му бъдат като най-добрите приятели с които да се съветва, когато има нужда, а не да крие от тях понеже го е страх да не му се скарат или набият. Наистина е много трудно гледането на дете. И може би е най-добре ако можеш да си караш без деца да продължаваш така. Децата днешно време са обречени.



Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор albi_rijav_kotarak (ентусиаст)
Публикувано10.10.06 13:44



Тая история-със зпознанствата-, особено ако си прехвърлил 40-те и водиш затворен начин на живот /работа-вкъщи/ е сложна, от опит го знам.

Там е проблемът, че не виждам решението.



Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ha2 (бързащ)
Публикувано10.10.06 14:22



Абе ако имаш желание - ще намериш начин.
Ако нямаш желание - ще намериш оправдание...
А нали знаеш за оправданието? Като задник е - всеки го има ...



Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: ha2]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 14:40



Ами ако търсиш хора за туризъм, хайде пусни един постинг за екскурзия на Витоша! Откога Мушкатото се кани да ни събере на Мърчаево ли, другаде ли. То ще стане студено и снежно докато се уговорим. Къде си бе Мушкато?!





Тема Ако ти е писано -нови [re: нaпopиcтa]  
Автор glasnaglarus (seabird)
Публикувано10.10.06 14:46



той сам ще те намери, мила...



Точният човек, желаният...


Love should be everything or not at all...

Тема тук съмнови [re: Bиkи]  
Автормyшkeтap (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 14:51



ми нямам нафта ( малко като оправдание е ..ама )

иначе ми се ходи , а и Карина ни чака с печена кокошка ..да събираме
много чували съчки и шишарки..

Вики регни се накрая - няма на цял свят да поствам кога и къде ще ходя..не че има много желаещи като гледам



Тема Re: Ако ти е писано -нови [re: glasnaglarus]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 14:59



Ами трябва да се регистрирам, да. Иначе, ако е хубаво времето ще се съберем групата, нали, Мушкатник?
А, колкото до това, дали точният човек ще я намери - много се съмнявам! Няма да дойде у тях на бял кон и да я изведе. Нали трябва малко и тя да направи нещо по въпроса!





Тема Re: Къде да се запознаваменови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 15:26



Виж сега, начина на живот не е до годините. Вярвай ми, аз на 25 съм живяла толкова затворено, колкото баба ми на 60 не е. До човек е, до характер, до нагласа, до желание. Знам и колко е трудно когато просто няма от къде да тръгнеш, как да го започнеш. Мен лично първия тласък ми дадоха бившите ми колеги. Незнайно как ме приеха в компанията си, канеха ме на излизанията си на кръчма, абе няма да ти обяснявам цялата верига, но има начин. пожелавам ти да намериш своя. Но на първо време, наистина опитай да разрушиш тоя стереотип работа-къщи-работа. Много е трудно, поне за мен, но трябва да има начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.