Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: ааааанови [re: Ha paт пит бpaт мy]  
Автор moira (счети :))
Публикувано07.10.06 12:46



Това си е грубо дееее. Няма да се хареса...
Само не разбрах отхвърлени ли са по принцип сайтовете за запознанства или проста познат вариант. Чувам хубави неща за там, а една приятелка дори ще се омъжва чрез един такъв.





Тема Re: ааааанови [re: moira]  
Авторcayo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 13:39



Форумите на дира отхвърлят ли се като възможност



Тема Re: ааааанови [re: moira]  
Авторбaбa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 13:41



Много ми е тежко на душата. Писах ви една история която много хора ме подкастриха, кастриха, съветваха и т.н. Реших да се правя на болна но много ми хареса тук посоченото..е искам да кажа че три години ходих в ресторант "Ехо" "Министерство на земеделието, финансиите, профсъюзите" и къде ли не още за да се разтоваря да не гледам в къщи тези простотии за което хората не могат и да повярват че може да се случат но уви стигнах до заключение че и на тези места ходят хора по двойки, хора "еднодневки". Довечера с една моя позната разбрахме че ще има "купон" в автогарата на втория етаж. Само там не съм ходила. Ако искате който чете това писание елате там към19ч.Хем ще видим какво е там. Хем ако се "познаем" ще се опознаем. А може и някоя екскурзия доВитоша, до Ждрелото, или нещо друго да напрамич-помислите предложите а защо не и да осъществим. Нищо че съм се бабичосала не съм чак такава баба, обичам музиката, театъра, балета, екскурзиите, да е весело около мен да има хора и аз да съм сред хора че то само не се живее.



Тема за срещанови [re: бaбa]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано07.10.06 13:55



по-добре пусни нов пост - за да го видят хората

а и по-отрано ще е по-добре

за Витоша съм навит принципно , има и други - само не знам в тъй време..
ей Карина, се ни кани да събираме шишарки :)
на мърчаево



"It is illegal to detonate any nuclear weapon. You can have them, but you just can't detonate them."

Тема Re: ааааанови [re: cayo]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано07.10.06 13:58



че те май са по-добра възможност,,,,

като видиш няколко поста по различни тема и добиваш представа , за какво иде реч ..

"It is illegal to detonate any nuclear weapon. You can have them, but you just can't detonate them."


Тема Re: ааааанови [re: мyшkaтo]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано07.10.06 18:21



Абе не е точно така

Като чета Джейми например добивам представа, че е женомразец и силно афектиран в момента, може би и че е неспособен (временно?) на толерантност, но добивам ли представа дали е добър баща, честен човек, умел любовник, опитен готвач?
Хеле пък ако става възможност за постинги в някои по специализирани клубове, като Физика да речем. Там най-много да добиеш представа квантува ли се времето и колко посочно е то

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.

Тема като цяло..нови [re: Eva B.]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано07.10.06 18:40



не говоря за детайли - сега някой дали обича бели мишки или бенгалски
тигри...

има време и за туй..

трябва да имаш по цялостен, холистичен поглед..
да усетиш човека насреща , от няколко думи може да разбереш много..

някой още с ника или първия лаф ми е симпатичен, друг не толкова..





""Face is the index of the heart. Whatever you think, it does something."

Тема Re: като цяло..нови [re: мyшkaтo]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано07.10.06 18:55




Да ти кажа, за мен дали човекът обича деца и добър ли е в леглото не са детайли. Виж, ако за теб са, това вече е друг въпрос
Разбрах ти основната идея, но все пак си мисля, че има повече недостатъци от предимства. Все пак това си остава вид ограничено общуване, в което не се влага толкова, колкото в директен контакт. А да не говорим, че има прекрасни хора, които не умеят да се изразяват, често се оплитат в мислите си или пък не успяват да наложат и обяснят добре позицията си. Нима ще рискуваш да пропуснеш някого така? Или обратното, увлечен от добре подредените думи без правописни грешки, ще надцениш някой, който далеч не го заслужава?

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.

Тема Re: като цяло..нови [re: Eva B.]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано07.10.06 19:05



има цялостно излъчване - всеки човек

няма значение кой как облича думите - не може дълго да баламосваш

а който се оплита в мислите си , с голяма вероятност и живота му е оплетен
тъй като живота ни е израз на това което сме

все пак тука може да срещнеш хора, които навън почти невъзможно , поради различни интереси , географско положение и куп неща..

а различните интереси не значи , че не може да си близък с някой - поне не за мен - точно обратното

хармонията в различията прави живота , живота е шарен



пък при реална среща/срещи вече доопределяш

то и навън , ако си мислиш че ще опзнаеш някой за една,две срещи си в заблуда

хората години са заедно и пак излиза какво ли не..

""Face is the index of the heart. Whatever you think, it does something."

Тема ми то така погледнато...нови [re: Eva B.]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано07.10.06 20:00



как би могла да разбереш дали някой обича децата и ти пасва в леглото, ако не пробваш? Иначе на приказки малко биха си признали, че не ги бива в едното или в другото... гаранция

.

"Добър в леглото" е относително понятие. Примерно... последните няколко много добри в леглото (по техни изявления) толкова се бяха вторачили в идеята да си получат овациите, че нищо не почувствах . Не техниката прави кефа, а отношението към теб (което е частен случай от отношението към света като цяло). Това можеш да го усетиш и от (не)подредените мисли

А иначе и педофилите обичат децата. Въпросът е как точно човек разбира понятието "обич".

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.