Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Към всички, които са забравили...нови  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано04.10.06 09:42



... или никога не са знаели, че това е клуб за ВЗАИМОПОМОЩ преди всичко:

Идеята му е да си приказваме, да споделяме и да си даваме съвети. В краен случай, да бъдем толерантни и да приемаме мнението на другите, дори невинаги да сме съгласни с него. Не да се обиждаме, да си подмятаме обидни квалификации, да се заяждаме и да се опитваме да убедим всички, че друго мнение освен нашето не съществува. Зная, че всеки идва тук със своите настроения и разбирания за света. Но нека не забравяме, че освен нашето мнение, има и други такива и поне да опитваме да ги разберем.
В клуба често влизат хора, които не са чели и/или писали в него преди. На мен не би ми направил добро впечатление форум, където има минимум трима души, които само чакат някой нещо да напише, за да му отговорят: НЕЩАСТНИК, ТЪПАНАР, КРЕТЕН! И за които очевидно количеството написано е приоритет, за сметка на качеството!

Моля тези, които се познаят в написаното от мен поне малко се замислят върху него. Дори да не го признават, да си помислят само.

И понеже разбирам всякакви пориви човешки, ако някой съвсем не го сдържа да влезе в конфликт, моля да ползва



______
____Dum spiro, spero!

Тема Тъкмо смятах и азнови [re: Moan]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.10.06 09:54



.. да се намеся с подобно мнение.
Моля, специално Джейми да пише по темите без лични обиди и сексистки заяждания!



Non nova, sed nove.

Тема Re: Към всички, които са забравили...нови [re: Moan]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 09:56



Дааа,напълно съм съгласна с теб.Аман от озлобени и неудовлетворени потърпевши тук,които заливат с тази помия всички.Те се броят на пръсти тези де...сами си знаят кои са.


Дано си вземат забележка.



Тема А, ти си припомнИ как нарече "курва"нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 10:15



една пишеща в клуба. Ставаше дума, че тя се е отдала сексуално на мъжа на най-добрата си приятелка... Ти я нарече "курва".

И, по дяволите, разяснете ми я тая дума "сексизъм", щото никъде не мога да я открия!



Тема За да не нервничат мъжете в този клубнови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 10:26



ви препоръчвам да триете женските теми и мнения, които обобщават с изрази от вида:

"Мъжете сте..."

Ако ли не правите това - ще продължавам, спрямо съответната пишеща, да използвам каквито си искам думи, стига да ги има в моя, официално издаден, тълковен речник на българския език.

Припомням, че съществува "Женски клуб" и там всяка жена може да си обобщава кавото и както си иска.



Тема "Сутрешна ерекция", "сперматоза"нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 10:42



Пфууу, вчера направо се отвратих от думите ти! Пфууу! Изоставяш сутрин любимият си с еректирал пенис, защото трябва да се лакираш и гримираш! Пфууу!

С тая Лира направо ставате за смях и сълзи!



Тема Недей да смяташнови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 10:43



ами си дай сметка че клуба се е феминизирал и е създал среда в която мъжете постоянно са оплюти, виновни и им се нахвърлят за щяло и нещяло.
Всичките ми груби постинги са в отговор на подобни такива - от страна на женски индивиди. Моля специално ти като модератор да се погрижиш за равенство на половете тук - след като си позволяваш да ме обвиниш в сексизъм. Едва ли е нужно - но мога да ти създам отделна тема с цитати в подкрепа на моето твърдение (ако се стигне дотам - за мен извода е че си негодна за модератор).
Лек ден !





Тема Re: Недей да смяташнови [re: jamie]  
Автор Дapeнa:-) (непознат)
Публикувано04.10.06 11:05



Moan е права. И аз съм си позволявала да използвам подобни квалификации, за което се извинявам на клубарите.

Jamie, ако под „клуба се е феминизирал„ имаш предвид, че в клуба пишат повече жени отколкото мъже, да прав си. Но това сигурно е нормално. Пък и модераторите нямат нищо общо с това – всеки има право да пише колкото си иска. Те не биха могли да се „погрижат за равенството”, защото това не е в тяхна власт. То и в световен мащаб жените са повече от мъжете. Както писаха нашите вестници след преброяването „на жена и нещо се пада мъж без нещо”.


От друга страна, една от добрите страни на клуба е, че всеки може да си напише каквото му тежи на душичката и така да му олекне – да си изпсува, да си измърмори и пр. Тъй де по-добре тук, отколкото на шефа ... щото може да ти коства работата.



Тема Re: Jamie))нови [re: jamie]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 11:05



Всички знаем, че в момента си в дупка...от там и лошото настроение)) Спокойно, всичко тече, всичко се променя...
А чудя се на теб и ASSASIN-a, какво правите та сте все в нета по никое време. Не ходите ли на работа, не изкарвате ли пари...всички свестни мъже вместо да висят и бистрят клюкинки от рано сабаХлем)) бачкат и нямат време за подобни глупости...поне съдя по моя)) Сори, ама с философ и развивач на теории аз не бих искала да живея))...щото лозето иска копане! Така и на мен ми идва ищах д асе грижа за нуждите на градинката му))





Тема Re: Ти от медицински термини не панимайкаш ли?нови [re: ASSASSlN]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 11:12



ASSASIN, да си жив и здрав! Само дето нямам време да те мисля)) Отдавна не се занимавам с мрънкането, мърморенето на недоволни, защото е излишно!
Ти докато си мърморкаш има хора дето живеят и действат...Съветвам те да наблегнеш н атази страна на въпроса, адски е гот))
Иначе много се забавлявам да гледам как някой зорлем се вкарва в депресия и излишни размисли))
Я излез с нови дрешки и покани някое гадже дето си му хвърлил око на обяд в този слънчев ден, отпусни се и се радвай на всеки отреден ден ...няма време))
Щип по бузката))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.