Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе той енови [re: XeйЖивoт!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.10.06 16:50




Ах, да ти имам жилавкото чувство за хумор!
Даваш ли уроци?

Non nova, sed nove.

Тема Re: Хм, вярно, как ще ги различаваме?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано04.10.06 16:59



абе кво значение има... важното е по равно да се пие и пикае, че да няма сръдни



Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Не си спомням,нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.10.06 17:04



да съм наричала никого директно " курва" - по-вероятно да е било сравнение, отколкото обида в прав текст.

А това да спиш с мъжа на най-добрата си приятелка при условие, че имаш право на свободен избор в секса, на мен лично, продължава да ми се вижда " курвенски номер". Съжалявам, ако за теб не е така! Всеки има право на мнение.

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 04.10.06 17:06.



Тема Аха, готовонови [re: jamie]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано04.10.06 17:30



Ако се разкарат всички мъже, освен джейми, той вече ще е "всички мъже".



Тема Re: Ооопс !нови [re: jamie]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано04.10.06 17:39







Тема Re: Към всички, които са забравили...нови [re: Moan]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 19:52



Благодаря, че ми заключи темата. Ако можех и аз щях да го направя.



Тема На баба ти фърчилото!нови [re: tyrsiistina]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано05.10.06 08:02



Кьорава ли си, та не видиш, че темата ти е заключена от другата модераторка? На нея трябва да благодариш!

И, вземи се регистрирай, та другия път, когато се осереш, да можеш да пратиш бележка до някоя от модераторките да ти избърше дупето!

Егати откачения женски клуб! Излизам в неплатен отпуск!



Тема Re: На дядо ти ходилото!ванови [re: ASSASSlN]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 09:41



Благодаря за конструктивната рецензия. Не съм чукала мъжа на приятелката си, а той искаше мен. Аз искам да се разведа с мъжа си, за да ходя през две преки и да го .../е вече ме досрамя/, пък да го питам какво иска от мен:риза ли, кучка ли, пари ли, перденца ли, майка ли, апартамент ли?Само не разбрах що му става още като ме види, при условие, че в последния момент преди да се разделим засяках не една, не две, а три + мен.Ти нещо да кажеш?
Регистрирана съм и не ме инересуват забележките на некъв злобен нервак.
Благодаря на своевременото решение на модераторките да парират лошотията на такива като теб.Не ща ти да си ми представителна извадка.Имаше един сладур, дето води по Витоша. Мисля, че той ми е по-интересен от теб.



Тема Re: Абе той енови [re: MamaNetty]  
Автортъpcииcтинa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 09:46



Благодаря, че ми избърса дупето!Искаш ли да пуснем някоя по-нефеминистка, но гъдел темичка?



Тема Re: Не се и надявай.нови [re: Ryan]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 10:14



Раян... държиш се или като глупак, или като човек, която не може да ми прости нещо и е тръгнал на кръстоносен поход срещу мен, но не открито, казвайки причината да се заяде с мен на всички а тайничко, хващайки се за всичко, за което успее в думите ми, но не и посочвайки истинската причина за това. Ако смяташ, че това е достойно продължавай.
Що се отнася до модераторския кодекс можеш да си го завреш знаеш ли къде? Да речем можеш да си го мушнеш в печката и да си го изпечеш за обяд... ако това изобщо е възможно. Можеш да го разправяш и на баба ми, но и тя няма да ти повярва, че законите не се прилагат според гледната точка на съдията а в различните ситуации тя винаги ще бъде различна.
Държиш се като глупак и по въпроса какво би променило наличието на мъж модератор, но щом не виждаш явно и другите няма да видят. Все пак аз не мога да забравя твоите безкрайни фермани на тема психология, поведение, преодоляване на болката от развода и прочие и прочие. Ако не си откраднал от някъде онези мъдри текстове и ако не си представил чужди мисли за свои би трябвало да нямаш никакъв проблем да разбереш това, което искам да кажа... освен ако не желаеш а тогава не мога да направя нищо.
пп. Мързи ме да се логвам само заради тебе. Извинявай. Модераторките могат да потвърдят, че постинга е мой по Ай Пи-то, ако се съмняваш в това.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.