Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не се и надявай.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Ryan ()
Публикувано04.10.06 14:54



Здравей Severous_Snape,

Отвреме навреме отваряш темата за небалансираното модване, аз обикновено отговарям в стил, че модераторството няма пол, съответно ако има полов дисбаланс в клуба - той няма да се оправи при наличие на модератор мъж.

Обаче се замислих и искам да си изясня гледните точки - защо смяташ, че модератор мъж ще създаде полов баланс? Очакваш, че той силово ще налага равноправие ли, що ли? И за да съм по-конкретен - модераторите ни са създали и публично изложили свой кодекс -

. С какво не си съгласен и/или как считаш, че го нарушават? А какво би предложил като допълване или цялостна редакция на текста?

__________
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Не се и надявай.нови [re: Ryan]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано04.10.06 15:34



Здравей J.P.Ryan,

Много пъти съм отговарял на поставения от теб въпрос и ще отговоря и сега, въпреки че от известно време не пиша в клубчето.
Ще отречеш ли, че има разлика в мисленето на мъжете и жените?
Ще отречеш ли, че има разлика в сетивността и усещанията им?
Ще отречеш ли, че едно и също нещо нещо най-често ще се приеме по различен начин от един мъж и от една жена?
Ако не отричаш тези неща защо отричаш, че един мъж и една жена в качеството си на модератор биха реагирали на различни неща и защо отричаш, че една жена модератор би подминала дребнички нападки към мъжете, но охотно би направила забележка за същите нападки, но отправени към жените?
А кодекса го знам. Доста неща трябваше да се изпишат за да се появи и доста неща мога да изкоментирам около появата му, но ако не си обърнал внимание в последното преброяване аз не съм записан и това ме освобождава от задължението да бъда подробен.
Желая ти лек ден. Помисли над отговора ми преди да напишеш каквото и да било. Нямам желание да си говорим персонално с теб, така че бъди така добър да ми пишеш само ако имаш някакви основателни въпроси или забележки относно това, което съм написал.
Казано с други думи - недей да бъдеш дребнав с мен.
пп. Ти самият можеш ли да нямаш пол? Можеш ли да забравиш нанесените ти през живота огорчения от жени? Или хайде да не си ти, за да не е персонално, но някой, която е огорчен от мъжете дали ще се въздържа да употребява властта си за да си върне? Дълбоко в подсъзнанието има много неща, които излизат наяве в такива моменти. Когато се докоснеш до нечие подсъзнание с изненада виждаш неща, които наяве не се проявяват.
Хайде със здраве. Другите лекции ще си останат неизнесени - всеки сам трябва да извърви отреденият му път.



Тема Ти ли си всички мъже?нови [re: jamie]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано04.10.06 16:05



Жертвата на феминизираната среда?



Тема Абе той енови [re: 1984]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано04.10.06 16:23



и всички жени, и най-вече майка си (един от двата полюса - нейно копие или пълна противоположност)

... ама още не го знае, де.
Но има потенции да бъде и други велики личности... Наполеон някой, Хитлер, извънземно...

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.

Тема Напротив,нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 16:26



не само се надявам а и съм сигурен


Точно защото са жени.



Тема О,нови [re: 1984]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 16:28



я се разкарай





Тема Е те тованови [re: LlRA]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 16:33



най-малко очаквах, не че очаквам да се изповядваш наистина де


Ммерси, както и да е - давай нататък !



Тема Re: О,нови [re: jamie]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано04.10.06 16:43



Горкият ти

, отново неразбран!!!



Тема Re: Не се и надявай.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Ryan ()
Публикувано04.10.06 16:44



Основанието ми да ти пиша е сериозно -

Смяташ, че липсва равноправие, твърдиш причина за това са жените модератори, но не обясняваш откъде ще дойде равноправието, ако и мъже се занимават с тази работа.

Понеже ми се ще да не влизаме в общи приказки ти предложих да коментираш модераторския кодекс - ако нещо в него не е точно или целият не става, или пък ако модераторите не го спазват. Т.е. идеята ми е от регулярно викане "има проблеееем" да преминем към действия, за да го решим.

А властта наистина не е за всеки - най-малко за хора, които не могат да се абстрахират от личните си проблеми и/или са склонни да злоупотребяват с нея. Има ли примери според теб за подобна злоупотреба тук, при нас?

Колкото до последното преброяване - предполагах, че не си участвал, знаейки преждеизразените ти позиции, които приемам и уважавам, но пък ето на - косвено научихме, че мъжете в клуба са +1 :)

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Ооопс !нови [re: Li-da-da]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 16:48








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.