Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имам.нови [re: jamie]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 11:39



Е, това прозвуча адски инфантилно! Абе стига си се мяткал в оня долния полюс /-/))
Напротив за много магарии сме си виновни ние жените))...обаче пък колко е сладко понякога))





Тема Re: За да не нервничат мъжете в този клубнови [re: lusa]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 11:49



Ей те това защо си ми го написала? Не мога да схвана. Каква връзка има с моите думи?

" ако жена каже, че е наранена /емоционално/ от жена, май ще трябва да го сподели в лезбийския клуб... "

"Лесбийка" се пише. От остров Лесбос.



Туй, пък, какво е?

"ама ако статистиката е вярна и жените са повече от мъжете... ами губите по бройки!"

А, туй ме шашва:

"така, че не очаквай жените да НЕ казват "мъжете сте..." "

Точно това очаквам. Искаш по-добра идея? Толкова ли си ..., че да не можеш сама да си я измислиш тази идея? Ми, направи като мен, щом не можеш да измислиш друго! ГоворИ само от гледна точка на СОБСТВЕНИЯ си опит и остави ВСИЧКИ мъже на мира!



Тема Я тогаванови [re: LlRA]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано04.10.06 11:58



се изповядай ?


Или ти мина момента ?



Тема Разбирам, що да не разбирам??? Ама, си иманови [re: LlRA]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 12:04



клуб "Медицина".

Ако ти пенетрирам аналното отверстие дали ще мирясаш?

Я излез с нови дрешки и покани някое гадже дето си му хвърлила око на обяд в този слънчев ден, отпусни се и се радвай на всеки отреден ден ...няма време)) Пасле си направете кунилингус.

Редактирано от ASSASSlN на 04.10.06 12:08.



Тема Re: ...)))нови [re: LlRA]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 12:08



За кое да се изповядам бре Jamie?)) Каквото и да правя го правя в съзнание защото така го искам, ътака съм си навила на шишарката и ми е гот и кеф)) Изповядва се човек дето се чувства за нещо виновен, най-малко))
Ти направо много ме размиваш)) Естествено, класираш се и попадаш в графата ми : "сладури"))





Тема Я малко за разведряване на настроението...нови [re: Moan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано04.10.06 12:35



да преминем към по-други битки. Примерно партия шах.



Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: Разбирам, що да не разбирам??? Ама, си иманови [re: ASSASSlN]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 12:50



Mного се впрягаш и чувството ти за хумор отдавна май се е изпарило))..което си е направо клиничен знак, но за твоя сметка...))
Ооо, благодаря ти обаче за хубавото предложение да скокна с ново гадже, ама това е приоритет на волни и свободни люде като теб)) Кога е трябвало съм си свършила работата с вършеенето. Тичай, че да има какво да разказваш...аре действай най-накрая))
Всъщност прави каквото искаш, сори но ми доскучава да диплим едни и същи задръстени твои възгледи...бай, бай...отивам да използвам хубавото време както аз го разбирам))





Тема :)))нови [re: Hell]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано04.10.06 13:00



Аз като един практичен човек не мога да се въздържа да попитам тези аджеба как различават фигурите? Или те са на принципа - всяка фигура с различен вкус, за да познаеш отпиваш



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.

Тема Re: Недей да смяташнови [re: Ryan]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 13:01



Добре, че се влезна в полемика. Трябваш ми за делови съвет.Нали съм за Карлуково....
Нова, ужасна мода сред 15 годишните. Да имитират героите от "Ямакаши". Катерят се по високи сгради и скачат от там. Вече има жертви. Преди месец приятелчето на синът ми си насоли крака.Бяха заедно. Мислех, че са спрели, поради страх.Вчера ми сподели, че ново момченце е пострадало, потресен е, че е глухонямо. Да уточня, в самия филм има жертва, имитираща героите, а те го правят за да я спасят.
Та, що да правя?.Той каза, че каквото и да говоря, той пак ще го прави, а е опериран от изсипване.Точно големият се поумири. Той пък рисуваше графити и все си го събирахме от 6-то по малките часове.



Тема Не се и надявай.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано04.10.06 13:19



Модераторките са жени. Нали? Как тогава, като гледам какви са жените в живота около мен ще очакваш те да защитят някакъв си мъж срещу една жена? Та той винаги ще бъде виновен, каквото и да направи. А ако не е виновен в момента ще се намери минала или ще се накаже заради бъдеща вина.
Да... ама когато вдигнах вой да се добави един мъж за модератор за да има полов баланс всички мъже си трайкаха. Хак да им е. Каквото са си надробили, такова ще си сърбат.

И много моля модераторките да не пипат това ми мнение, нито да го оплюват, защото ако го направят ще предоставят неоспоримо доказателство за думите ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.