Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Защо?нови  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 11:27



Защо пишещите-разведени дами тук са преобладаващо щастливи, а пишещите разведени мъже тук са преобладаващо нещастни?



Тема Ами...нови [re: tyrsiistina]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано30.09.06 11:51



айде, ще говоря за себе си, (т.е. - като щастливо разведена дама):
Като започнем от дребните екстри, че домакинската работа за добрите съпруги доста намалява и вече можеш да я вършиш И по вдъхновение, не само по досадно-и-от-немай-къде задължение...

освобождава се време, което вече може да се използва и за други приятни неща. Не се чувствам притисната от купищата неизгладени ризи или от вечното недоволство за... и аз вече не знам за какво.
Станах значително по-смела в изпълняването на собствените си желания, намерения и в крайна сметка - в осъществяването на собствените си (недоразкрити) възможности. И това също ме прави щастлива - много по-сигурна съм в самата себе си. И знам, че каквото и да направя, ако сгреша - грешката ще си е моя и никой няма да ми пили на главата - ето!!!! казах ти!!!!!
Откривам страхотни нови приятели и приятелки на различни места. Мога да се виждам с тях по всяко време на деня и нощта, защото ми е приятно с тях и искрено ги обичам.
Спокойно ми е и ми е щастливо. Аз съм си себе си, не ме цензурират, не се самоцензурирам. Не ме напъхват в рамки и не изискват да стоя в тях. И аз не се самонапъхвам в рамки.
Любовта и връзките придобиват нови измерения за мен. Много неща придобиват нови измерения.

Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.

Тема мамка му!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано30.09.06 12:10



направо не ми остави какво да допълня



Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: Защо?нови [re: tyrsiistina]  
Автор lusa (изчезващ)
Публикувано30.09.06 12:14



при жените - XeйЖивoт! ти отговори.
за мъжете /по предположение/ - по същата причина, но като "потърпевши"



ей!шегичка е!

който знае какво иска или знае много, или иска малко <P

Редактирано от lusa на 30.09.06 12:18.



Тема Re: Защо?нови [re: tyrsiistina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 12:14



Въпросът ти ,така поставен прави обобщения ,които могат да подведат някой ,че разводът е рецепта за щастие на жените и нещастие на мъжете ,но не е така


Просто тук по никакъв начин не са представени щастливите разведени мъже,те са заети с новите любими съпруги ,с новите си още по-любими любовници и не им остава време да споделят в нета колко са доволни сега и колко хубаво им правят разни любими за тях неща
Тук пишат мъже ,които все още си задават въпроси и търсят отговори ,което само по-себе си няма как да ги направи щастливи
От моите наблюдения ,повечето жени тук не бягат от хубавото ,а ако имат и деца ,много пъти се се опитвали да воюват за запазване на семейството си ,поради което след тежките и неуспешни битки като се разведат ,те се отзовават на едно тихо ,спокойно място,без крясъци и викове ,с много по-малко ангажименти ,независими от чужди капризи и настроения,свободни да изберат как да живеят,коя програма на ТВ да гледат ,какво да сготвят или да не готвят,свободни да правят секс ,ако им се прави ,или да не правят ,ако не им се прави.Смешно е ,но е факт,много от тях се оказват и финансово облегчени ,тъй -като доста от бившите са имали не особено голям принос ,но за сметка на това пък са имали доста големи съпътстващи разходи -преки и косвени
От гърба на жените се стоварва бремето на съпруги ,което при положение ,че партньора не е на ниво наистина е много тежко ,така че дори само това е достатъчно да ги направи щастливи е поне на първо време ,после свикват с нещата и забравят най-лошото ,което в някои случаи си е благословия и започват да усещат самотата си,но това определено не е достатъчно да ги направи нещастни ,а само ги стимулира да пишат в този клуб




Тема Ето за това.нови [re: tyrsiistina]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано30.09.06 12:21



Заради ,мръсните ни бельо и чорапи , липсващата салатка с ракийка поднесена на фона на коментатора от мача по ТиВито или радио "Чалга плюс" и други дребни удоволствия като любоФ ,например. /любоФта е обяснена в друга тема/
Как няма да сме нещастни мъжете ,особено ако е ясно ,че има щастливи жени!? Ти дали ше грееш от щастие ако гледаш насреща някъв щастлив мъж ,а? Целта е да го направим нещастен ,нали така.


Сега наясно ли сме?



Тема Re: Защо? наистина ЗАЩО!!нови [re: tyrsiistina]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 12:26



Вапроса ти ти е много точен за за клуба!
хей живот ти отговори за женската част-получила е СВОБАДА в живота си!!!
но едва ли МЪЖ ще си признае че е НЕЩАСТЕН , след развода си в това число и аз...
но всеки мъж В СЕБЕ СИ след развода ,осазнава рано или късно че нещо в него не е наред.

това е гадно прехвърлане на години минали,защо,кога , как!
питай психоанилитика ни в клуба



имаго ,PAIAN , той ще ти обяснизащо мажете след РАЗВОДА са нещастни...

че сме нещастни е ВЯРНО!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Защо?нови [re: tyrsiistina]  
Автор cayo (непознат )
Публикувано30.09.06 12:37



Мога да ти отговоря, но не искам.





Тема Re: Ето за това.нови [re: option]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 12:51



Прав си за това ,че чуждото нещастие се понася много по-лесно от нас отколкото чуждото щастие,но това се отнася и за мъжете и за жените .
Затова когато сме щастливи ,особено ние ,българите ,се пазим да не го демонстрираме,за да не ни Урочасат


Не съм съгласна с това ,че целта е да направим другия нещастен ,обикновено това което може да даде едната страна на партньора си не съвпада с това ,от което той(тя) има нужда ,за да бъде щастлив (а)поради което настъпва голямото разминаване
Ако един мъж ,за да бъде щастлив има нужда от кръшна двайсетгодишна фолк певица да му пее и де подрусва силиконови . . . всяка вечер ,преди да му духа ,няма никаква полза аз да му правя салатка ,да му готвя и да му пера мръсното бельо и чорапи ,да му гледам децата и да нося в къщи всичко ,което изработя на двете си работни места защото това няма да направи щастлив него ,а ситуацията ще ме направи нещастна мен



Тема Re: Ето за това.нови [re: XXL]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано30.09.06 13:19



Те силиконовите ... ни съ подрусват въобще,шъ знайш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.