Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Не го наричай сексизъм :)нови [re: пчeличka]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 20:52



Сценариите са от това което ми е минало през главата. Както се досещаш - едва ли бих могъл да опиша твоя персонален Ад, с моя нямам проблеми.
Поради акъла на родителите си така и не познавам други прабаби - забравяш че съм дете на разведени. Честно казано - смешно ми е когато споменаваш как си си купила кола с подтик скандал с бившия че шофираш служебната му кола

Старая се да не допускам подобни неща да ме ръководят - допуснах го само веднъж - когато напуснах родителското гнезденце (и града). Никой не те убеждава че не те бива - това си лъсва винаги когато има натоварване или проблем. Бих се радвал да те бива - но знаеш - скептичен съм (нищо лично).
"Всяка следваща работа и всяко следващо гадже са стъпка напред и нагоре, т.е. по-добри от предишните"
Виж това вече ме забавлява истински Модела по който си устроена ми е познат - писал съм и тема за него вече (ако си спомняш).



Тема Без извинения,нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 20:56



но не чувствам нужда от пластични операции душко.
Ако на теб ти пречат циците в супата - може да вземеш паричките на кредит...

ПП: Кои сте вие "всички" ? Да не чуваш вече и гласове ммм ?





Тема А личната ти историйканови [re: jamie]  
Автор XeйЖивoт! (enjoy the life)
Публикувано03.10.06 21:27



не доказва ли именно нуждата от такава операция?

От доброто никой не бяга, нали!

Но мога да ти препоръчам и добър психоаналитик, че малко са те гушкали явно.

И не чувам гласове, споко - просто използвам задкулисни средства за комуникация с голяма част от клубарите... за разлика от тебе, щото като гледам, почти не останаха хора, с които да не си се заял, обидил, оплюл.

Бе аз си знам, че на калпава ракета и космосът й е крив... и що ли се занимавам с такова Величие като тебе... ама пусто добро сърце! Топи се от жал за тия около тебе...


Правилното решение те прави щастлив, щастието те прави силен.

Тема Ало патишен,нови [re: XXL]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 21:43



пишеш като неудачница - а досега мислех че не си такава. Не съм гневен, нито разярен. Висша математика учи всяко кретенче във ВУЗ-а, аз също съм се състезавал (математическа гимназийка) и ти казвам че не можеш да смяташ и то елементарна аритметика - в желанието си да покажеш че можеш всичко. Знам че си отгледала и половината деца в Африка при това докато си следвала и изплащала половината сграден фонд в Англия. Аман от майки-героини, по-голямо бедствие за едно дете няма (и това преживяно). Абсолютно си права, парите нямат значение - убеждавай децата си че живеят прекрасно и ще си останат същите мизерници като тебе - пък после мъжете ще са ти виновни и целия свят ще ти е крив....
Има само един случай когато парите са без значение - когато са достатъчни. Съмнява ме да имаш представа какво е. Затова и пишеш тая плява.

ПП: От един неозлобен, несамотен и достатъчно нужен мъж. За твое съжаление - можеш само да си дрънкаш, реалността продължава и без теб





Тема Личната ми историйканови [re: XeйЖивoт!]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 21:47



еволюира - за разлика от злобата на преебаните бивши като тебе.
Предполагам че можеш да ми препоръчаш психоаналитик. Сигурно си минала не през един или двама


Задкулисни .. брех да се не види мислех че като жена ще замажеш израза поне с "неформални"

Как да ти кажа - боли ме х*я за тебе. И за съветите ти. Не ценя съвети от всички - ако и да ги изслушвам. Лека нощ, разтопено сърце (и подгизнали цици).



Тема Абе ти куку ли си ?нови [re: Tyrsiistina]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 21:49



За какво му е на един мъж току-що отървал се от откачалка - да се закачи на следващата ???





Тема Re: Абе ти куку ли си ?нови [re: jamie]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:55



За тебе специално Хей живот ти каза:Да те погушка, трябва ти!



Тема Re: А личната ти историйканови [re: XeйЖивoт!]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:56




Кефиш



Тема Специално от ХейЖивотнови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано03.10.06 22:07



не ме интересува какъвто и да е съвет.
Както и от теб. Интересуват ме съветите от тези които са успели - не от аутсайдерите.



Тема Re: Хахахаха,нови [re: jamie]  
Авторlsa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 22:45



Защо ти плащаш ли лизинг на кола? А квартира плащаш ли? А децата ти в частна градина ли ходят? И от колко време така? Някое от тях да е пълнолетно?

Колко години удържаш този фронт?

А отделно от това можеш ли да нахраниш и облечеш някое от децата си? Знаеш ли кой им е лекаря? Можеш ли да се грижиш сам за тях или как беше... ще викнеш маминка да ти помага? ;-)

Бас хващам, че не само деца мога да гледам по-добре от теб, но и пари печеля повече от теб... Личи си не от друго - а от желанието си да покажеш как жена ти не може да се оправя без теб. С колкото по-ниско нещо се сравняваш, толкова по-висок изглеждаш. В собствените си очи само. Такива като теб, ги прескачам дори без да ги забележа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.