Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Далеч не.нови [re: Eva B.]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано02.10.06 13:16



"Ние имаме право да сме това и такива, каквито сме. И това не подлежи на коментар или критика."

Само ако сме сами в пустинята.



Тема Re: Напоследък ми прави грозно впечетление,нови [re: Eva B.]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано02.10.06 13:18



Гласувам с две ръце за последните 3 изречения!





Тема Re: Далеч не.нови [re: jamie]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано02.10.06 13:22



Стига да не нарушаваш законите или правата на другите това не подлежи на коментар или критика които да са от някакво значение за теб самия. Това, че някой те мисли за загубен човек заразян от съпругата си, понеже не е бил в състояние да я задържи и може би задоволи прави ли те наистина такъв? Няма значение къде сме и сред кой сме, знаем ли сами за себе си кои сме и какво сме, нищо друго няма значение. Най-малкото полу-усмивките на хора, които дори не са част от живота ти.

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.


Тема Re: Далеч не.нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано02.10.06 13:23



Много буквално приемаш написаното.Човекът е обществено животно и произтичащите от този факт ангажименти и последствия са логични,но има решения,в които човек е съвсем сам,има неща от живота,които са лична и съкровена територия и там пълновластен господар е самият човек.



Тема Ще се учудишнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано02.10.06 13:46



колко сериозен може да бъде проблем от комуникация


Чета написаното и отговарям. Не съм Ванга да следя и на кой какво му хрумнало но не го е написал.



Тема Това е причината да има бракове въобщенови [re: parvaty]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано02.10.06 18:10



Кой ще се навие иначе - без тоя "доброжелателски" натиск.



Тема Чудесно!нови [re: parvaty]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 16:39



Усмихвам се заедно с теб...



Non nova, sed nove.

Тема Защото глухарчето енови [re: parvaty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано03.10.06 20:09



нежно и крехко... като символ



Такава представа съм си изградил за теб, четейки те. Греша ли?

Колкото до смешните движения - е не! Не съм съгласен! Но ти си знаеш... никой не ме пита.

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Извинявай за забавянето ми,нови [re: Chromanin]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано04.10.06 20:44



но съм забравила да си платя таксата на интернет доставчика, и ми отрязаха достъпа вчера... Ти, обаче, ме накара да се размисля за себе си... Не знам дали съм нежна и крехка - може би, съм, но винаги съм искала околните да ме приемат като силна и могъща... Един приятел правилно ме питаше "На кого се доказваш, мойто момиче?", но аз явно не съм разбирала въпроса... Приятно ми стана, обаче, че някой ме счита за нежна и крехка - това са две много мили определения за една жена. Благодаря ти.

Що се отнася до секса - аз бях постнала отделна моя темичка - ами, мисля, че не съм готова, още, да се съблека дори пред някой мъж... Може би плановете ми за живот със конкретния човек ме накараха да считам, че повече няма да имам друг, и все още не мога да излезна от главата си, може би съм малко тъжна и объркана - не знам, но в момента не ми е до това... Пък и, не ми остава много лично време... Но, един ден сигурно и на моята улица ще изгрее слънце, ако мога така да опиша потенциалното ми бъдещо "огряване" Лека вечер (или ден, не знам кога ще прочетеш това, и дали изобщо) се надявам да имаш!



Тема Джейми, аз пък оставам с убеждението,нови [re: jamie]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано04.10.06 20:47



че ти не четеш правилно темите ми... Явно има някакво тотално разминаване в начина ни на мислене... Що се отнася до махалото - ами, човек преминава през различни емоционални състояния, но не виждам смисъл да чакаш. Живей си Живота, то ще се чуе






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.