Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Не им сенови [re: parvaty]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано01.10.06 22:23



вживявай толкова, глухарче



Аз още с влизането си в клуба заявих, че се чувствам щастливо разведен. Радвам се на свободата си и никой не ми липсва. Предполагам и на теб също.

Я дай пет...

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Давам бе, как!!!нови [re: Chromanin]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.10.06 22:52



И повече ще ти дам, ама защо пък "глухарче"?

Аз, да ти кажа, също се радвам на живота си, но понякога ми липсва някой, поне за един час Но, от друга страна, нямам желание да повтарям тея смешни движения... Така, като се замисля, май наистина ми харесва повече Нова Година от секса - все пак, тя е поне веднъж годишно...



Тема Re: Давам бе, как!!!нови [re: parvaty]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 10:03



:-)))))))))))))))))))))))))))))))

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема 6-ти човекнови [re: summery]  
Автор Bumba ( ***)
Публикувано02.10.06 10:28



Бях щастливо омъжена, сега съм щастливо разведена и все ще бъда щастлива, защото сама определям щастието си!



Тема Re: точно защотонови [re: parvaty]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано02.10.06 10:42



ти прави грозно впечатление поведението на отделните хора, винаги ще има такива, които да изпитват желание да те "впечатлят" по такъв начин.

Всеки има своята история, но хората са склонни да гледат в чуждата паничка, за да се успокояват колко тяхната е по-пълничка.

Аз, например, изобщо няма да се изинявам, че съм омъжена, а пиша тук - имам своите причини да съм тук-и-сега и го правя.Менторският тон понякога се налага, защото липсват някои интонационни техники, разпознаваеми само в живия диалог.

А и никой не е застрахован - днес си така, утре - иначе, просто тук всеки търси своите отговори извън себе си.



Тема Re: точно защотонови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (минаващ)
Публикувано02.10.06 11:29



Предполагам,че въпросните "извинения" са някаква препратка към моите такива,но и се надявам на повече чувство за хумор,тъй като,естествено,"извиненията"ми не би трябвало да се възприемат буквално.





Тема Ех Парвати,нови [re: parvaty]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано02.10.06 11:38



за кой ли път затвърждаваш мнението ми че жените още не знаят какво да правят със свободата.
Да чакаме ли следващото залюляване на махалото ти ?





Тема Re: точно защотонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано02.10.06 11:46



Не, бе, не!!!
Аз само си извикаш душата, че няма да се извинявам, защото исках да звуча някак авторитетно



Пък и аз съвсем не се възприемам като безгрижно брачна, всеки с проблемите си, всичко в този живот си има своите предимства и пасиви.

Знае ли човек утре как ще съм - може и да съм разведена, може да съм рогоноска/е, това съм го преживявала, не е хронично, търпи лечение/, може и да се окажа просто грозно зарязана, щото има и такъв брак, както знаем, дето уж си женен, пък то......абе, всичко търпи развитие, а посоките - разни.
Затова си пиша, където искам.Мога и в Сватбени вълнения да отскоча, че не се знае, аз съм млада още, време за всичко имам



Тема Re: Ех Парвати,нови [re: jamie]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано02.10.06 11:50



По принцип не желая да те апострофирам, но нейната "свобода", доколкото зная не е отвоювана, а наложена.Момичето нееднократно е казвало, че не искало да бъде "свободно", та съвсем нормално е в накаква степен все още да преоткрива предимствата на подобно състояние.

И още - стига с тежи обобщения за жените и мъжете.Аз познавам достатъчно индивиди и от двата пола, за да съм наясно, че способностите ни да изживяваме живота си и реакциите ни спрямо него са доста индивидуални.



Тема Re: Напоследък ми прави грозно впечетление,нови [re: parvaty]  
Автор Eva B. (Führerin)
Публикувано02.10.06 12:54



Парв, това е като огледалото. Ти отразяваш в хората образа на човек, който се дразни, на който му пука, който може да бъде наранен дори и те инстинктивно продължават да го правят. Може би ти трябва още малко промяна в теб самата за да има промяна и в поведението на околните. Дори някакси, как да кажа, говорейки против него ние придаваме на тази еснафщина важност. Затова и не ми се искаше да добавям повече по темата, но все пак, спомни си - да защитаваш или оправдаваш нещо значи, че дори за момент си поставила под въпрос правото на неговото съществуване. Ние имаме право да сме това и такива, каквито сме. И това не подлежи на коментар или критика.

Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По-лоша съм.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.