Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: несъгласие с разводнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 01:31



Само да вметна...Моят се върна, след общо взето същите изпълнения. Била съм жената на живота му, разбрал го, като останал сам...и бла-бла, пак да го успокоявам, че е най-добрият и най-великият. И кво правим, като вече съм харесала друг? Май това не е въпросният положителен пример...





Тема Има и хора които просто не се оставят....нови [re: jamie]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано25.09.06 15:06



... да бъдат така лесно манипулирани.



Тема Докато иманови [re: 1984]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано25.09.06 16:06



кой да им дава наготово - ще се пробват, то е ясно !


"Манипулация" - интересна дума. Някои я използват за да живеят на гърба на другите - и само да се оплакват.



Тема Re: Това, което..нови [re: mirror_]  
Автортoшka (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 18:34



Вече не знам на кой свят живея. Последното е, че не ми бил казал че не ме обича. Трябвало да се събудя. И си е в къщи. Сменя тапетите. И щял да се раздели с дамата до 10 дни. Просто защото тя е на 350 км.Само дето много му се опънах и най вече за къщата. Пих едно розово хапче и не ми пукаше. Май се уплаши колко бях категорична. Но ми се струва, че всичко е някаква игра и наистина се готви за удар под кръста. Не мисля, че може да се откаже толкова лесно - нито от нея, нито от това което ми говореше - битовизъм, ежедневие, скука и умора в брака. Прекалено е лесно, за да е истина. Може и да съм станала мнителна, но.....



Тема Хех...нови [re: тoшka]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.09.06 18:52



Уплашил се е, защото не очакват ти да предприемеш нещо. Ами готино е някой да зависи от теб и да му се свива душата от евентуалните ти решения, ама един път този някой да прогледне и нещата не са същите.

Дамата...ха...и защо 10 дни....и какво като е толкова далеч. Е гати обяснението...ще вземе и да си повярва дори.
Знаеш ли...той ще я отлюспи, ама ще ти се мотка. Дръж нещата под контрол, за да не се разсъхнат нещата.

Мнителна си, защото има за какво. Ух...няма да ти за последно за съжаление.
И това което ти казвам, не е от песимизъм, а идва от опит....
Много сила ще ти трябва. Навъртай се насам.....

Carpe diem! Volente deo!


Тема Имаш право...нови [re: тoшka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.09.06 19:07



да си мнителна!
Лично усещане по твоя казус...

Пази се и не давай отговори на неясни въпроси, нито поемай обещания, преди другия да изпълни своите! Много внимавай с личния си живот и не давай поводи да бъдеш обвинена ти на свой ред в изневяра.
Дръж на сигурно документите си от всякакъв род!
Не му давай безконтролен достъп до никакви твои пари, сметки и други авоари.
У дома бъди безупречната " отчаяна съпруга" - нали помниш филма?



А ако все пак имаш минута да останеш насаме със себе си - опитай се да видиш собствените си чувства отвън:
1. дали уважаваш този човек, 2. дали го желаеш, 3. дали го обичаш
4. И най-вече - дали има смисъл връзката ви, дори и при три категорични " ДА" на горните въпроси?!

Както и да се чувстваш обаче спрямо мъжа си - не се вкопчвай в един единствен човек и не подчинявай целия си живот на него!
А ако ползваш розови хапчета - побързай да ги заместиш с мисълта, че животат е прекалено кратък, за да бъде прекалено лош!

Дано си успешна героиня в собствения си латино-сериал!
Късмет от мен!

Non nova, sed nove.

Тема Re: Това, което..нови [re: тoшka]  
АвторMoниka (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 20:04



:-)Имам чувството,че сме омъжени за един и същи човек.Направо е ужасно,знам.Аз съм в изчаквателна позиция и знам,че времето ще ми е само помощник.
Желая НИ

късмет и много сили да посрещнем това което ни очаква.



Тема Хахахаах !нови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано25.09.06 22:36



"Много внимавай с личния си живот и не давай поводи да бъдеш обвинена ти на свой ред в изневяра.
Дръж на сигурно документите си от всякакъв род!
Не му давай безконтролен достъп до никакви твои пари, сметки и други авоари.
У дома бъди безупречната " отчаяна съпруга" - нали помниш филма?

Както и да се чувстваш обаче спрямо мъжа си - не се вкопчвай в един единствен човек и не подчинявай целия си живот на него!
А ако ползваш розови хапчета - побързай да ги заместиш с мисълта, че животат е прекалено кратък, за да бъде прекалено лош!

Дано си успешна героиня в собствения си латино-сериал!"

Мега- яко !
Неее, латино-сериалите са бледи подобия

Умната с хапчетата - че гледам вече ша дигате дозите !



Тема Re: Няма да се откаже...нови [re: тoшka]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 10:30



..от дамата! Дивото зове и винаги е по-интересно че някъде го има! И е мъж все пак)) Сега ще се прави на примерен , до следващата изцепка!
Ето пресен пример - бях до Пловдив за 5 дни до вчера. С моя позната отидохме на вечеря и там като удари едн абира се разприказва за връзката си от 8 години с женен мъж. Тя е разведена от 10г. с големи деца. Самата тя е на 47г. , а той е на 48г. Обясняваше ми как се срещат в нейното жилище, когато жена му е на работа/тя е мед.сестра/ или когато тя пътува при сина им , който е в Лондон. /Апропо н амоята позната щерката също живее в Англия от 3г./ Последното нещо, което я разтресло е било , когато са изпращали дъщеря и жена му за Англия преди 10 дни. Той и казал че на връщане от летището ще се приберат заедно до Пловдив. Щерката си влязла за обработка на документи и прочие, сбогували се. А познатата ми стояла още 30мин. да го наблюдава как не можел да се раздели с жена си в другият край на салона и как и държал през цялото време ръката! Когато накрая влязла за пътуването , а пича се запътил към позната ми за да си тръгват, тя го попитала защо толкова не могат да се разделят като любовници? Той и казал, защото това е жена ми!))) Позната ми се примирява с този факт и разправя /уж/, че не искала да има човек до себе си, така и било по-удобно, а и той и бил казал, че няма никога да се разведе, жена му бил авярна, готвела, работела, децата имали нужда от майка! Не я обичал вече и му било хубаво с познатата ми, но за развод не му минавало и мисъл)) Забележи, преди нея имал друга любовница за около 5 години)) Жена му знае, че той ходи при някаква "руса" жена, но се примирявала, защото той е стабилен финансово и му казала да прави каквото ще, за нея децата и къщата били преди всичко! представяш ли си? Всъщност след една възраст май човек наистина претръпва, знам ли?
Та на познатата ми хем и е гадно, хем е така заради изгодата си и физиология си кара с него и я чувствам как и е кеф че мъти водата на ближният си))
Той пък, какво да ти кажа, мъжка му работа...ако може и у дом ада е наред и навън да има игри и закачки)) Та и твоята натам отива! Направо яко те сапунисва...човек не се отказва лесно от мечтите и романтиката си)) Но си е преценил, ч енакрая ще остане гладен и жаден , и бос)), та е избрал по-малкото зло!))
Използвай сег ада ремонтира поне цялата къща и го юркай като капиталист)) А поизпоти го малко, като е вс езает ще има по-малко време за глупости))
Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.