Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Съгласен съм, ченови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано13.09.06 10:41



писанието е мъжко, само, че ти изпадаш в същата крайност като писателя на писмото - само, че с обратен знак. Всъщност - има много истини в това писмо. Може и още много да се добави, ама ако питаш мен е абсолютно излишно





Тема Re: Съгласен съм, ченови [re: koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано13.09.06 10:58



Изпадам крайност, защото писанието е тенденциозно. Такъв един мъж, на който трябва да му се радваме просто защото съществува, мо-о-оля, мога да го подаря на всяка една силно желаеща го мързелив, неумит, беден и т.н. любовница.



Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Разконспирираннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторkapea (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 12:27



"Повярвайте, няма нужда в най-сюблимния момент да го питате дали е измил малкия си приятел? Нали той не ви пита, дали сте си мила зъбите, преди да ви целуне?"
Това ме впечатли най- много. Само мъж може да постави знак на равенство между тия две неща. Защо зъбите, бе приятел? Жените не заслужават ли френски ласки?



ПOЛУидиoтчeтo, както винаги си права.




Тема Никъде не е казано "без претенции"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано13.09.06 13:22



Никъде.
Просто е добре да се знае, че секс като част от сделка мъжете могат да получат и на далеч по-изгодна цена.



Тема Re: Писмото на любовницатанови [re: maia_754]  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 14:11



Преобладаващ е и случай омъжена с женен.И тогава много кореспонденция трябва да пада.



Тема Както и жените, всъщностнови [re: 1984]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано13.09.06 18:44



Сексът в 21-ви век е твърде евтина стока, така че не виждам изобщо защо трябва да се коментира.

А понякога евтиното излиза скъпо, щото любовниците само в началото са толкова отзивчиви и невзискателни, а някои и в началото не са.
Като се замислиш, идеята натова послание е доста абсурдна, щото едва ли не заплашва жените колко лошо ще стане, ако те са такива недоволни и мрънкащи и т.н. Само че аз не разбирам кое е толкова лошото- ако наистина става дума за мързелив, беден, мръсен и глупав мъж, а за да го каже една жена, вероятно има някакво основание, макар и да сме склонни да преувеличаваме, тогава каква пък ще е тази сериозна загуба като го пуснем на любовницата, докато през това време се утешаваме с някой, който поне на пръв поглед е по-читав? М?

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 13.09.06 18:48.



Тема Нямах предвид тованови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано13.09.06 20:48



Автора защитава тезата, че мъжа няма да си намери любовница ако жена му е идеална, а ти защитаваш тезата, че мъжа няма да си намери любовница ако той е... идеален?!?! И двете тези са крайни и нямат нищо общо с действителността.
И все пак - писмото е написано като съвет към жените, а твоето прилича на клетва - "няма пък да му се радваме - да си търси любовница" - ами - то така и става





Тема Re: Писмото на любовницатанови [re: maia_754]  
Авторминka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 22:24



Написаното в това писмо вероятно е истина за автора му. Всеки може да разбере такава гледна точка, но тя не е единствената.
Всеки един мъж, който е решил да създаде семейство е нормално да е наясно, че съпругата не е само любовница, че със сигурност освен добре облечена, ще има възможност да я вижда и с престилка, и в домашни дрехи, не чак толкова привлекателни, но пък удобни за носене и почивка, че ще я вижда и усмихната и уморена, че тя ще бъде и грижовна майка и трудолюбива жена, и ще остарява и ....и....т.н. Изобщо нивото на взаимоотношения между съпруг -съпруга е съвсем различно от нивото на взаимоотношения между мъж- жена и по точно мъж-любовница за забавление. А и има много жени, които добре успяват да влязат в ролята на "десерт", но аз лично се съмнявам, че един пълноценен мъж може да кара дълго на такава "диета".
Позицията от писмото на любовницата може и да е вярна до известна степен, но в такива моменти се замислям защо тогава се случват изневери и в Холивуд. Щото там жените не отговарят на тези критерии, които описва любовницата в писмото.

Майа, аз лично не мисля, че в повечето случаи това е действотелно причината за изнеявяра на мъжете. Често подобни обяснения биват предствяни като извинение за изневяра, но нали се сещаш, че на много хора им е по-лесно да прехвърлят вина за собствените си действия или бездействия върху други, щото така е по-лесно, отколкото да поемат отговорността върху себе си.

А моето обяснение за изневярата на мъжете е доста просто - случва се мъжете да изневеряват, защото са мъже, имам предвид мъжки индивиди, чиито мозъци са устроени по съвсем различен начин от мозъците на жените. Често се случва мъжете да изневерявят чисто физически, без това да има нещо общо със съпругата или нейното отношение.



Тема Интереснонови [re: минka]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано13.09.06 22:41



А женските мозъци как са устроени? И защо се случва и жените да изневеряват? Дори и в Холивуд





Тема Re: Писмото на любовницатанови [re: минka]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:02



Мъжете изневеряват ,защото са мъже
Жените изневеряват ,защото са жени
Ако мъжете бяха жени и жените мъже,пак щяха да изневеряват


Все пак не всички го правят ,затова имам въпрос -трябва ли тези които не изневеряват ,да минават на задължителни прегледи на мозъка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.