Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Продължениенови  
Авторфeминa2 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 17:18



Въпреки N-тя шанс,който се поиска от мен и който дадох за запазване на семейството пак не се получава..Аз ли съм карък или това се случва и при другите.Кажете това с шансовете може ли да продължава до безкрайност,има ли смисъл въобще и това ли е редно да се прави.Вече се обърках за понятията"редно" и "нередно".
Имам чувството,че колкото повече отстъпвам толкова повече се озовавам в неизгодна позиция.Направо в някои случаи имам чувството,че ще полудиея от лутане в мислите си и предпочетам да заспя.Ужас.



Тема Разкажинови [re: фeминa2]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано04.09.06 17:20



какво стана ?
Предната ти тема е съвсем скорошна.



Тема Re: Продължениенови [re: фeминa2]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 19:46



единственото правилно и редно е това, което ще те накара да се чувстваш ако не добре то поне поносимо. според мен , гледай да съхраниш себе си.



Тема Твоите оплаквания вече ги чухменови [re: фeминa2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано05.09.06 09:33



Аз не можах да схвана ясно, точно, с факти и цитати от проблемния ти семеен живот, в какво точно го обвиняваш? Никакво намерение нямам да съм му адвокат, ама да слушаме само едната страна да обвинява зад гърба другата... Някак си не е демократично.

Би ли обяснила с думи прости какви са му провиненията? Както ще искат в съда. Там никой няма да те чака да се обясняваш дни и нощи! Там искат нещо такова:

Той пие, той бие, той ходи по чужди жени, той не носи нищо в къщи, той не ме разбира, той не е мил с мен, той не ми обръща внимание, той е студен човек, той е с тежък характер... Затова искам развод!

Съвсем сериозно ти говоря! Подготви си още отсега две-три такива изречения за пред съда. Повече няма да има кой да ти чете.

--------------

Ако си достатъчно смела - кажи му на твоя мъж, че си споделила публично за проблемите си и му дай думата в някоя от твоите теми. Що да не чуем и неговото мнение?

Само за сведение. На мойта бившата отдааавна й казах, че пиша в този клуб, казах й ник-а си, даже й го написах и й рекох, че преспокойно може да ми опонира и да ме разобличава, когато лъжа.

--------------

Ай, успех!

--------------

Уаууууууууу, дир-а все още ми дава възможност да се допълня. Ми, най-важното в обвиненията съм забравил, беее!

Извинявам се госпожи и господа съдии, ама него хич го няма в секса!

Редактирано от ASSASSlN на 05.09.06 14:15.



Тема Re: Твоите оплаквания вече ги чухменови [re: ASSASSlN]  
Автор AlBundi (непознат)
Публикувано05.09.06 09:53



"да влезне подсъдимия".а защо да не си викнем и свидетели тука в форума



Тема Re: Твоите оплаквания вече ги чухменови [re: ASSASSlN]  
Авторфeминa2 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 09:59



Като не ти се слушат или четат моите оплаквания просто не ги чети.Не те задължавам.А какво ще разкрия тук от моят семеен живот си е мой избор.Иначе относно причините,които изброи по-долу почти позна,може би от личен опит.Ще поясня само,че пие,но не се алкохолизира.Така,че това не го изтъквам като причина.Не обяснявам с подробности причинитеза желанито ми за развод както казах още в самото начало,защото не съм от хората,които ще тръгнат да се оплакват,жалват или злословят срещу партньора си.Важното е ,че има проблем и аз обяснявам достатъчно ясно какъв е.След като не ти е приятно да четеш постингите ми не ги чети.Но на мен не ми е приятно да споря с теб или да си разменяме хапливи реплики.А за пред съда......не се притеснявай.Знам какво да правя,ако се стигне до там.Благодаря за съвета все пак въпреки,че ми беше излишен.
Успех ти желая!



Тема Благодаря за отговоранови [re: фeминa2]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано05.09.06 10:25



Успешен развод ти желая!



Тема Re: Благодаря за отговоранови [re: ASSASSlN]  
Авторфeминa2 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 11:22



Благодаря,на теб желая успешен следбрачен живот.





Тема Да, да но все пак,нови [re: фeминa2]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.09.06 11:33



е добре да споделиш, дори без каквито и да е подробности какъв шанс си дала и при какви условия този шанс е бил отхвърлен - няма нужда навсяка цена " да плюеш" по партньора , за да разберем ситуацията между вас.

Защото иначе коментарите на клубарите няма да са адекватни, нито полезни, разбери го!

Примерно - ако ПАК си го хванала да изневерява за Н-ти път, въпреки поредния опит за спасяване на връзката ви, повечето ще ти кажат, че казусът е пердута.

От друга страна, ако за Н-ти път той си е замълчал вечер, след работа и не ти е обърнал внимание, когато си искала това от него - тази ситуация все още крие доста неизчерпани възможности за действие.

И междиния / примерен/ вариант - когато за Н-ти път не се е получил сексът между вас. Тук пък важното е не само да решиш, дали да спреш с опитите си за спасяване на връзката ви, но и да разбереш защо и как става така между вас, за да не си повториш грешката и при следващия партньор.

А иначе , ако си ВЕЧЕ решена на развод - провължавай с нова тема:
" Направих го. Пуснах молба. Какво оттук нататък?"

Non nova, sed nove.


Тема Re: Да, да но все пак,нови [re: MamaNetty]  
Авторфeминa2 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 12:01



Ок,така ще направя следващият път.
Желая на всички ви късмет и ви благодаря за отношениато по моят проблем.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.