Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема hora kakvo da praviaнови  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 16:34



Здравейте на всички приятели.Срещнах съпругата си преди 6 години.Беше преживяла тежка катастрофа и беше много травмирана емоционално.Месец преди катастрофата родителите и я бяха изгонили от домът им.Още помня усмивката и когато ме погледна за първи път.Тя е страхотен човек.Много е добра и винаги е готова да помогне на човек в беда.Когато види някой от онези просяци,винаги им дава монети.След месец се оженихме.Баба ми ни даде пари и си купихме апартамент и форд пума чисто нов.Освен това остана някой лев и за море.Изтеглих и някой лев заем и си купих и лада нива за мен и изобщо с парите никога не сме имали проблем.но се виждахме рядко.Тя отсъстваше често по работа извън града.Трябваше често да гледам детето и вземах болнични.Накрая шефа на цеха ме извика и ми каза,че ако не престана,ще ме изгони.Преди няколко месеца поиска развод.Каза ми,че е срещнала истинската любов и че така и не съм успял да и дам това от което има нужда и че иска да сe изнеса.както и да е.Не съм я удрял,не съм я обиждал никога.А комшията всеки ден се кара с жена си,удря я,нарича я каква ли не и дори когато искаха да го арестуват,тя избяга с него в Белгия. И тя каза,че ако не се съглася да се разведем по взаимно съгласие няма да видя детето.Развода приключи за по малко от месец.Сега разбрах,че продава апартамента и пумата и ще заминават за София да живеят.А аз плача постоянно,като Миро от BB.Кажете ми как да си върна семейството бе хора



Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.09.06 18:19



Ти тепърва осъзнаваш, какво ти се е случило, нали?
Аз нямам съвет, за това, как да си върнеш семейството, защото според мен няма да успееш.
Мисля, че тук ще можем поне да ти помогнем да преминеш през изпитанието. Просто говори.

Не знам, защо ме разтрои твоята простичко разказана и не съвсем пълна история. Едно нещо тотално ме размаза...описанието на жена ти. Ти си добро същество!

Сега говори! Говори, макар и да плачеш! Има период на самосъжаление, но ще излезеш от него. Повярвай ми, човек е така устроен, че да ЖИВЕЕ с всякакви загуби.

Толкова от мен за сега....




Carpe diem!

Редактирано от mirror_ на 02.09.06 18:52.



Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано02.09.06 18:23



А защо я бяха изгонили от дома й?



Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
АвторDidi (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 21:10



И аз когато се омъжих съпругът ми беше "почти" изгонен. Първите 5-6 години беше мъжът мечта. Всички ми завиждаха. По-нататък историята е като твоята. От това няма връщане назад , и след време ще видиш, че си извадил късмет с развода. Може да ти се стори че съм груба, но просто сега е мн.рано да го осъзнаеш. Жалко е ако не се пребориш за детето си.
За да бъде някой изгонен от семейството си ...
Късмет и кураж!



Тема Първо се успокой малко!нови [re: ivo]  
Автор glasnaglarus (seabird)
Публикувано02.09.06 22:42



И после се опитай да разсъждаваш малко по-консервативно. Всяко нещо има край - и да си беше останал женен - любовта ти към момичето един ден щеше да свърши. Тя малко те е поизпреварила. Можеше и на теб да се случи да се влюбиш в друга и да хукнеш подир фустата й. Това е причината поне за 50% от разводите (някои дори и след 25 год. брак).
Любовта твори - тя и разваля. Затова е любов - има си и прекрасната, има си и мръсната страна. Зависи за кого и как.
Целуни ръка на баба си и си подхващай живота отново. Никой не си пада по ревливи мъже - сам ти ще се намразиш някой ден заради това.
Пък и не зная защо, но ми се струва, че ти тепърва ще срещнеш твоята истинска любов - мъжете я срещат някъдето около 32-35 год. Ти на колко си, синко?




Love should be everything or not at all...

Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 02:12



Ами не го връщай. И забрави за всички материални неща, а помисли за детенце как ще се виждате, въпреки, че като е толкова малко...намаш шанс приятелю....тъпо е, но е така.
И най-важното, колкото и да ти е тежко сега за изгубените ти надажди, помисли за себе си!
Сигурно ще ти дават разни слъзливи съвети но... ще си по-полезен за детенце като един щастлив и дай-боже осигурен човек, отколкото като плачещ неудачник.
Знам, че звучи нелицеприятно, но това е горчивата истина!
Преглътни, върви напред и се бори за щастието си!
Успех!



Тема Добре ни заварил.нови [re: ivo]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано03.09.06 02:14



Потупвам те по рамото. Не реви , брат. Файда йок. Пък в София или в Париж ,да знаеш ,лайната си миришат и мухите кацат на тях. Забрави тая муха. Тя там с другите мухи има да си скубе космите по краката ,докато не дойде по голяма муха от нея. Виж да си наредиш твоите неща. Да цъфнеш та да вържеш така да се каже. И помисли по въпроса за пчеличките.
Пак си ерген ,макар и втора ръка. Това е хубавата новина. Аре покажи некой кариес и не го мисли толко. Опааа , не се хили така грозно ,бе!? Коя ш'те ареса с тия дупки в устата?



Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 02:18



Чакай, че се ядосах чак!
Първо спри да плачеш! И второ, разведени или не, тя няма право да извежда детето извън България без твое съгласие и без нотариално заверено пълномощно. Даже и паспорта не може се получи без подписите на двамата родители. Консултирай се с адвокат.



Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано03.09.06 09:15



Няма начин да си го върнеш. Просто престани да плачеш, и се опитай да погледнеш напред.Затвори страницата и автоматично се отваря нова.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: hora kakvo da praviaнови [re: ivo]  
АвторKoмшиeвa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 20:03



За тоя сополив латиносценарий дали ще ти дадат и две стотинки, ако решиш да го шитнеш?
Я пробвай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.