Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 04.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема за или против развода  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 12:27



Събуждам се една сутрин и поглеждам през прозореца.не за да видя какво е времето,а дали колата ми е още отпред.живота ми е сив и скучен.все ми е тая какъв ден и дата сме днес.дори и времето слънчево или не,все е лошо.”няма нищо по хубаво от лошото време”сивото време,сивото ежедневие.с нетърпение очаквам коледа за да усетя и малкото,което е останало от семейният дух от надеждите,заради които преди време с такова нетърпение казах ”да”...снегът и коледният дух,семейната трапеза отрупана с какво ли не и онова тъй дълго очаквано радостно позвъняване от родата,която сякаш само тогава се сеща за нас”но сега едва април е и денят е тъй хладен,поглеждам телефона в дълбок сън заспал,а край него жици,жици...контактът изваден”
Един ден в чата срещам готина мацка.освен това умна да му се невиди,че и хубава "Каква чудно-вата бърканица - мислеше си той – от жена,дете и дявол и как всичко и прилича; каже нещо - умно е,направи нещо - хубаво е!"и от приказка на приказка,пламва онази искра в сърцето,която взривява душата ми.чувствата почват да се стичат по нея и да я изгарят като огнена лава.онова забравено чувство от пубертета се завръща.иде ми да крещя от щастие.а когато нея я няма усещам онова смесено чуваство в сърдечната област,което неможе да се опише с думи.усещаш едновременно нещо като парене,тежест,напрежение.имаш чувството,че сърцето ти е изгубено и се рее в безтегловност в необятният космос и само силното туптене те подсеща,че то си е там където му е мястото.въздуха нестига дори,когато си поемеш дълбоко дъх.но на следващият ден тя отново е с мен и срещата ни ме кара да се чувствам все едно съм намерил “изгубеото съкровище на ордена на тамлиерите”
Срещаме се и тогава вече всичко си идва по местата.сексът с нея е страхотен и като почнат едни смс,едни разговори,една любов...обаче жена ми нещо ме гледа на криво в последно време.ех тази женска интуиция.пак не съм бил по работа извън града,тоя русия косъм не бил от нейната коса.аз пак и обяснявам,че е останал от по миналата година там,когато беше с руса коса.вече задълженията и семейният живот не ми се виждат скучни,ами направо дразнещи
.....малко по късно ще довърша,че работата не чака.Мамицата и...(последното не се отнася за жена ми)



Тема Повечето женени и разведени ще ти кажат,нови [re: Johnny]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано02.09.06 12:32



че в една авантюра няма нищо лошо... Предполагам, такъв е в крайна сметка семейния живот - понякога вълнуващ, понякога скучен... или мислиш, че със жената, с която разговорите и секса СЕГА са СУПЕР след ХХХХ ГОДИНИ няма да са същия сив пейзаж???... замисли се, преди ххх години хубаво ли ти беше със жена ти? каква е гаранцията, че няма да се случи същото и с тази, която те кара да летиш сега? Какво искаш всъщност?



Тема Re: Повечето женени и разведени ще ти кажат,нови [re: parvaty]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 12:48



разбира се.ако уважението се опази,то запазва и любовта и може да се гледате влюбено и да се държите за ръка и в дълбока старост дори



Тема За такова нещо само съм слушала... [re: Johnny]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано02.09.06 12:55



Но пък звучи добре...



Тема Re: За такова нещо само съм слушала... [re: parvaty]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 13:01



"те такова животно нема,а":))))) има скъпа ми приятелко.както в онази реклама с бабата с кабриото и дядото с Харлея.Всичко е възможно стига човек да го иска силно и от сърце



Тема Re: за или против развода [re: Johnny]  
Авторбpи (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 13:29



Не разбрах нищо от постинга ти-какво искаш всъщност-да си с тая мома от която ти хвърчат искри ,но да останеш със жена си, да се разведеш и да намериш някоя друга,или нещо друго.Скука във съвместния живот рано или късно настъпва,но защо не се опиташ да промениш това вместо да изневеряваш.Един въпрос-уважаваш ли жена си и ако е така-защо я унижаваш като я лъготиш по такъв начин ?Но сигурно аз нещо не съм разбрала-ти си мн.духовен човек,който се "задушава"във брака,жена ти не те разбира,тя е такава и такава ,а онази другата-е тя е върха-но докога?



Тема Ама, това са измислени герои! [re: Johnny]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано02.09.06 13:40



За бабата и дядото говоря

Що се отнася за Любовта до края на дните ... не съм толкова сигурна... Да ти призная честно, напоследък не съм сигурна дали изобщо някога съм обичала истински... Но, темата не е за мен. Ти, драги приятелю, след като вярваш в това, имаш проблем, защото не мислиш, че този човек е законната ти съпруга, или проблема е друг? В смисъл, какъв беше глагола в темата ти? Не довърши...



Тема Re: за или против развода [re: бpи]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 13:42



ne dovur6ih naro4no.sega po temata...moje6 da vsee6 vedur duh v edna neopetnena vruzka.no ako vsi4ko e susipano nqma smisul.lo6ata duma ne se zabravq,kato v onazi prikazka s me4kata.nali se se6ta6.osven tova otdavna ve4e ne luja jena si.vsu6tnost tq ve4e dori ne mi e jena



Тема Re: Ама, това са измислени герои! [re: parvaty]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 13:47



pravilno si shvanala





Тема Re: Ама, това са измислени герои! [re: parvaty]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 13:54



a nima tova 4e sa izmisleni geroi ne ozna4ava,4e ne mojem i nie da budem kato tqh.nima zaradi "Leonardo the code" trqbva da se otre4em ot svoqt Bog i da priemem bibliqta edinstveno kato nai prodavaniqt bestselar na vsi4ki vremena.te ni pravqt samo po dobri.na kogo pre4at...su6toto e i s izmislenite geroi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.