Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема мечтая да спася семейството синови  
АвторCтaмaт (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 16:43



Разберете ме бе хора не съм пияница или дон Жуан на 36г но преди 2г полуяих много сериозен инфаркт което много ме стрстна а жена ми е на трйсет и за мен е най-красивата и добра на Земята що се отнася до майка ми просто в годините от 94г-2000г бяхме на нейна издръжка а почти винаги е така че който плаща той поръчва музиката а и вживота всеки някога греши иначе с жена ми винаги сме живяли завдно развода беше по документи обръщам се към Вас като хора врвли и кипели в казана на живота някой от Вас са успели други не но всеки има своя опит изатова ви моля поне за мнение!!! ТОВА НЕ Е БЪЗИК!!!



Тема Абенови [re: Cтaмaт]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано25.08.06 16:47



щом не е бъзик - спри да пускаш тема след тема, по-старите са писани неграмотно - ако пиеш, спри пиенето и посрещни реалността лице в лице. Отлагането само вреди.



Тема Re: мечтая да спася семейството синови [re: Cтaмaт]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано25.08.06 17:06



Ако не е бъзик послушай съвета на jamie. Друго не може да се каже в момента. С това реване, пиене и отношение към поръчващия музиката.... брррр не бих посъветвала никоя жена да си "заздравява" брака...



Тема Re: мечтая да спася семейството синови [re: Cтaмaт]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 17:18



Доколкото мога да смятам:
сега си на 36, а жена ти на 30. Получил си инфаркт преди две години на 34. Майка ти ви е издържала в периода 94-2000, т.е. преди ти да получиш инфаркт и когато сте били ти на 24-30, а жена ти на 18-24. Ако мога да си обясня защо човек на 18-24 години може да бъде на чужда издръжка, разбира се ако учи и е трудно да се съчетае следването със сериозна и доходна работа, ти какво си правил, та мама да те издържа дърт мъж???
Колкото до това, че в живота всеки някога греши - прав си. Ама твоите грешки идват повечко и поне две от тях ми се струват да не кажа непростими, но много, много трудно простими. И то само при условие, че всичко друго ти е на 6. А то май не е. Как може да удариш жена си от ревност, при положение, че самия ти си изневерявал... Е това не мога да го разбера, ама ако ти прости тази наглост ще е много тъпо от нейна страна. Тя би ли те като разбра за твойта изневяра?



Тема Оооох ! [re: Пчeличka]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано25.08.06 17:21



"Как може да удариш жена си от ревност, при положение, че самия ти си изневерявал... Е това не мога да го разбера, ама ако ти прости тази наглост ще е много тъпо от нейна страна. Тя би ли те като разбра за твойта изневяра?"

Никога не става номера да се сложи знак на равенство. Ако им разменим ролите - пак няма смисъл да се разчита на принципа "както единия - така и другия". Допуснах вече грешката да оставя същата свобода на жена си - каквато аз самия имах. Резултата - четете ме тук, засега все още семеен човек





Тема Re: Оооох ! [re: jamie]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 17:52



"Допуснах вече грешката да оставя същата свобода на жена си - каквато аз самия имах. Резултата - четете ме тук, засега все още семеен човек "

Ами сигурно иначе щяхме да я четем нея. Според мене за да е честен човек пред портньора и пред себе си, трябва ако не поставя знак за равенство, поне да се постави на мястото на другия. Винаги съм се възмущавала от хора, които правят нещо и мислят, че имат пълното право на това, но ако и половинката им го направи - ужас. Ами какво - аз да обикалям по кафета с приятелки по 2-3 часа на ден, а да правя проблем на мъжа си за един час закъснение, защото е отишъл да изпие една била??? Познавам лично едни такива. Ами не ми харесват тези работи! Това не е партньорство, поне не равнопоставено. Виж, ако на човека не му харесва да прави това, което и аз, няма да го карам насила





Тема Re: Оооох ! [re: jamie]  
Автор bubble ()
Публикувано25.08.06 18:01



недей да се самообвиняваш и да обвиняваш, понякога нещата просто се случват.... гадно е, но е така. Отдавна съм спряла да търся логика, а свободата не може да бъде давана и отнемана-тя е лична, въпроса доколко е осъзната и да не се бърка със свободия.



Тема Re: мечтая да спася семейството си [re: Cтaмaт]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано25.08.06 19:02



Престани да пълниш клуба с едни и същи теми. Пуснал си вече една тема, пиши в нея ако имаш какво да кажеш. Като пуснеш 5 теми нито ставаш по-интересен, нито ще ти отговорят повече хора. А ако просто си нямаш работа, не си губи времето тук, не губи и нашето!

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Re: Оооох ! [re: jamie]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 19:23



Допуснах вече грешката да оставя същата свобода на жена си - каквато аз самия имах.-Направо ме разби с тази си мисъл ,драги jamie- старо куче
До момента ,в който се изживяваш като някой, който има право да дарява свобода или да я отнема , нямаш много шансове да се откъснеш от типичния българо -ориенталски модел на мъж господар и владетел на тялото и душата на съпругата и децата си
Понякога човек се мисли за много свободомислещ и съвременен и ето такива изтървани мисли разкриват реалните му представи и умствени нагласи
за съжаление не си единствен такъв ,по -скоро влизаш в 95 -те процента мъже в Бг с подобен манталитет



Тема Х-е, [re: XXL]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано26.08.06 10:02



прочети бъбъл за свободата и слободията - дано ти светне.
Господар и владетел - тоя модел не върви тук отдавна. Обаче когато човек създава семейство - не може да си развява задника както когато е бил волен студент. Т.е. може но за сметка на семейството си. Който разбрал - разбрал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.