Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: аз май имам някакви подозрениянови [re: lsa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано28.08.06 23:35



Много ги идеализирате нещата,

уж сте се парили... Ами има ги всякакви. Хората са различни и така си е редно. На едни им харесват 50 годишни, на други 35 годишни. Някои исат пък само 19 годишни. Някъде Мама нети вметна , че човек трябва да е дорасъл. Много е точно да знаете! И не само в този смисъл, ами и доколкото си дорасъл дотолкова ти стига. Сега 50 годишните били по-добри, пък 30 годишните били по-добри... глупости на търкалета. Късмет братче и въпрос на израстване. За парите е друга тема. Ако е за пари възрастта няма значение Сега ако погледнем строго биологически 50 годишния има по-слаби възможности от всякъде, ама е най-вероятно е да познайва повечко. Та всяка жена си решава за себе си. Мен цял живот ме изненадват жените. Уж все типични случаи, пък изведнъж така те извъртат, че...Уф! Та думата беше за 50 годишните. Аз с 50 годишна жена не съм спал още, що пък само мъжете сте се заели да обсъждате....

Avatarx

Тема Всеки си иманови [re: elii]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.08.06 02:12



предпочитания за възрастта на сексуалния партньор.
Но темата не е за това, макар, привидно да изглежда фокусирана, върху някаква си възраст.

Non nova, sed nove.


Тема Е, те това искахнови [re: lsa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.08.06 02:14



да кажа и аз!
Ама ти го каза по-добре от мен!



А целта ми беше да дам контрапукнт на основната тема 50-годишен - няма какво да му харесаш освен парите. Щото ми е писнало да слушам как някой мрънка по темата за мъжете с пари на 50, дето нищо друго не им било хубаво. Ми имат и други хубави неща - от мен да знаете - парите изобщо даже не ги слагам в класацията.

Non nova, sed nove.

Тема Хм !нови [re: lsa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано29.08.06 13:30



"В последно време срещам вече няколко мъже в късни 40, които изведнъж са проумели, че щастието е в семейството, в това да си щастлив с човека до теб, в спокойствието и хармонията... Нещо, което на един 30 - годишен ненаживал се, ненапечелил се и прочие не... мъж не му и минава през главата. "

Мога да оспоря извода за 30 годишните (макар че и аз съм попрехвърлил)





Тема Re: Анкетанови [re: LG]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 21:21



Ами защото не знаете какво искате. Питал съм се и съм си отговорил. А от чичко Фройд и др. неща ми идват на ум





Тема Re: Що ли тъйнови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 21:29



А аз се сещам само за едно - ако мъжа не ви зареже, в крайна сметка вие го правите. Ако ви изпревари, почвате да пишете тук колко са лоши мъжете.
Като лекар би трябвало дасе сетиш и за други причини въпросният 50 + годишен да търси 25-30 г.

Дано се сетиш все пак.



Тема Re: Анкетанови [re: XAXO]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 21:46



В заключение мога само да кажа, че в крайна сметка изводите, които съм си направил през последната година, са верни. Ако жената зареже мъжа, то тя излиза с приказките за правото на "щастие", кариера и др. подобни глупости. Ако мъжът зареже жената - оправданията са същите.
Прага на търпимост на жената по отношение на мъжа се определя основно от финансовото състоние на въпросния.
В крайна сметка всичко опира до това кой е по-голям егоист. А по мое мнение любов и егоизъм са две несъвместими понятия. Не могат да съществуват едновременно.
Има и много др. изводи, но спирам да досаждам. ХАХО изчезва от този клуб.





Тема А, защо всяка втора тема в този клуб е отнови [re: LG]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано30.08.06 13:44



жена, оплакваща се, че мъжа й й изневерявал?

А вие защо не се запитате ЗАЩО? мъжът е тръгнал да се оглежда за друга, ако сте тооолкова прекрасни съпруги и пъртньорки, а?



Тема Ей гад !нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано30.08.06 15:34



Остави ги бе - все пак те са нежния пол





Тема Смърт на цървулаанови [re: XAXO]  
Автор Лoшko ()
Публикувано30.08.06 16:54



Дали е 50+ или 40+, няма значение. Характеризира се с едно- маса нахален, щото е отчаян, щото е обикновено проваляч, щото живота го е наритал и като помияр не може да реагира по друг начин освен и той да хапе. Характеризира се още с навици на пиявица- няма отръскване от него. В обикновения случай разбира само от средни телесни повреди. Може и по-тежки, причината е че се възприема много романтично, кефи се на себе си, изживява се трагично- най-малко като Тристан или Ромео, а може и като двамата взети заедно.
До известна степен може да бъде разглеждан като зимен грипен вирус- с остро протичащи симптоми, доста заразен, но сезонен. Обичайната му жертва е отегчената дама на 5-7 години брак, с кариера в застой и безхаберен съпруг. Тези имат най-слаб имунитет и затова тях удря. Както вече казах той диша, яде и пие романтичност, така че не е трудно уязвимите дами да припознаят в него Лео ди Каприо на борда на Титаник. Цялата му мърлява особа крещи: спаси ме, спасиии мее! И заразените дами далдисват след него. Следва обичайното меню от проблеми и хРазвот.
Минава време, оказва се че сульото не е Леонардо. Така мърляча тръгва да търси друга жертва, по възможност без имунитет, на която отново да замъгли зрението. Освобождавайки от присъствието си боледувалата невръстеничка, то тя го преболедува и придобива хубавичък имунитет. За съжаление душицата й загрубява и често става цинична. Междувременно е загубила благоверния си и се опитва да огледа сивата действителност. Мда- Хирошима и Нагасаки! Но понеже има провициална душичка (като повечето българки), никоя манджа няма да е готова без тревица за подправка, а именно окончателното дефиниране кой е виновен за споходилото я нещастие. Леонардо е история, на него вече не му пука за старата Жулиета, така че е неудобна цел. Най-близко се оказва бившия. И ето как той става виновен за глада в Сомалия и урагана Ернесто.

Какъв е изводът уважаеми читатели? Много ясно! Ако би начупил зъбите на Леонардо/Тристан/Ромео навреме, не би се оказал в небрано лозе. Туйто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.