Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Много вероятно...нови [re: MamaNetty]  
Автор elii (объркана)
Публикувано28.08.06 20:32



Абе,не ща 55 годишен,колкото и умения да има и да е привлекателен икономически.





Тема Мръсничкинови [re: MamaNetty]  
Автор koм (новак)
Публикувано28.08.06 20:35



Ей, само за секс мислите, бре.


После - мъжете сме били полигамни - ами - какво да ви правим - нали сме свикнали да ви угаждаме...



Тема Lotty, 'бсолютно...нови [re: Lotty]  
Авторlsa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:36



Аз съм на 30. Гаджето ми е на 47. Разделихме се с мъжа ми не заради него, а заради /ако изобщо може да говорим за вина извън нашата двойка/ една 21 годишна девойка.

Ето ни сега 8 месеца след раздялата: Бившия вече е отсвирен от 21-годишната и лекичко подсмърча под прозореца ми.

Дали аз искам да си взема 30-тина годишния мъж и да оставя 50-тина годишния? Как мислите? - Дали искам неуверен в себе си, налагащ се, мрънкащ, врънкащ, желаещ да ходи за риба или гледа мачове всеки уйкенд, финасово нестабилен/без мен/, неоценяващ ме и вечно чувстваш се неоценен, неразбран, необслужен лигоч за - обичащ ме, чувставащ се незастрашен от мен, уверен в себе си, финасово стабилен, спокоен, мил, нежелаещ да му готвя, водещ ме уйкендите на почивка, вместо в кухнята, правещ фантастичен секс МЪЖ?

Айде мола ви се...



Тема Re: Isa, така енови [re: lsa]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано28.08.06 21:46



Но според мен въпросът не опира само до възрастта, а до човека, до неговото можене и до искането му най-вече. Аз си дондурках един вечно хленчещ лигльо 10 години. Той е 17 години по-голям от мен, но това не му пречеше изобщо да хленчи. Въпрос на характер и самовъзприятие.
Така че нито осъждам, нито оправдавам авторката на темата, но от личен опит знам, че възрастта не е пречка. Има много други условия. Отношението не ми харесва.



Тема Заблудена съм си и това е!нови [re: Lotty]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано28.08.06 21:48



Пиша едновременно по две теми.
Да ме извинява ХАХО





Тема абе то това...нови [re: lsa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано28.08.06 21:49



от възрастта не зависи, вЕрвай ми :)

Един човек може да е с бъдеще и на 30, и на 50, и на 70 години

. А може да се превърне в такъв, който само в миналото си се взира, защото друго няма... и на 25.

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема и двете сте прави...нови [re: Hell]  
Авторlsa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:54



... не зависи от възрастта.

Но съм забелязала, че мъжете /поне някои от тях/ рязко се променят около 35.

А целта ми беше да дам контрапукнт на основната тема 50-годишен - няма какво да му харесаш освен парите. Щото ми е писнало да слушам как някой мрънка по темата за мъжете с пари на 50, дето нищо друго не им било хубаво. Ми имат и други хубави неща - от мен да знаете - парите изобщо даже не ги слагам в класацията.



Тема аз май имам някакви подозрениянови [re: lsa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано28.08.06 22:15



защо се променят хората около 40-те.

Докато си млад, животът е пред теб. Ще сбъркаш веднъж, ще сбъркаш дваж, това не го умееш много, ама нали още се учиш. Има време да станеш кадърен, има време да станеш богат, има време да си подсигуриш децата, старините и т.н.

Когато започнеш да наближаваш 40 и започнеш да подозираш, че далеч не си толкова кадърен... по-скоро посредствен, че всичко постигнато досега е или благодарение на родителите ти или чист късмет или просто си успял "да завъртиш една далавера"... да, ама късметът и предложенията за далавери не валят всеки божи ден, а родителите повече за даване нямат...

Когато започнеш да растеш на шкембе и да намаляваш откъм коса (или да растеш откъм дупе и шкембе и да увеличаваш количеството козметика, за да не плашиш хората)... тогава осъзнаваш, че времето ти изтича. И започваш да обвиняваш човекът до теб - че не ти е осигурил шансове или ти е попречил да реализираш шансовете си... и тогава се превръщаш в това, което си описала.

А не е вярно, че времето ти изтича - нали още си жив? Можеш да направиш голямото си откритие и на 50, можеш да се замогнеш и на 60 - важното е само да не се отказваш. Ама къде по-лесно е да обвиниш човека до теб.

btw аз не познавам много 50 годишни с пари... не знам Хахо-то от къде е изкарал тази статистика :)) Виждам доста пенсионери, на които се налага да работят, за да не мизерстват... ако бяха богати, нямаше да им се налага, нали?
Повечето реализирани и относително заможни хора, които познавам, са на моята възраст - между 30 и 40.

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.


Тема Re: аз май имам някакви подозрениянови [re: Hell]  
Авторlsa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:27



Аз познавам и на 30 и на 50 заможни хора.

Имах друг вид мъж предвид. Блъскал се на 30, изневерявал на жена си, пил, ял, хойкал... Около 40-те се събудил все по-сам и все по-богат. И изведнъж се замисля "Ха, дали само в парите е щастието или има и друго?"

В последно време срещам вече няколко мъже в късни 40, които изведнъж са проумели, че щастието е в семейството, в това да си щастлив с човека до теб, в спокойствието и хармонията... Нещо, което на един 30 - годишен ненаживал се, ненапечелил се и прочие не... мъж не му и минава през главата.

На 50 не са пенсионери още, Хел





Тема май...нови [re: lsa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано28.08.06 23:25



май всеки бяга от това, от което се е парил



Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.