Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Джейми...нови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:14



Не си права. Мойта бившата вече ме замени. Просто си нямаш на идея какъв е гот детето ти да те нарече с името на новия любовник на майка си.
А за разсъжденията за децата - също не съм изненадан. Защогто те пречат на професионалния живот

.
Все пак има го и момента, че след време същите тези деца могат да зададат въпроса " Тате, защо ни изостави?". Въпрос на подходяща обработка.



Тема Re: Делонови [re: jamie]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:25



Като иска споразумение - да се съгласи с твоите условия. Много ви е лесно това със "взаимното съгласие" на жените. И стига с великите приказки за това колко важни са децата. от др. тема излезе друго.

ПП. Само някой ден да не съжаляваш за "взаимното съгласие".



Тема Хайде сега пък...нови [re: XAXO]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.08.06 00:25



стига си преувеличавал!
Не може дете, с което си живял години да те замени така лесно, ако ти си поддържаш контакта с него и не се отказваш.
Е, зависи и какъв татко си бил през това време, нали?
Ако е много малко детенце / под 4 годинки-/ да... естествено е дори и да не те помни, но от теб си зависи да направиш нещо по въпроса, че да те запомни следващия път!

Разбери - детето не може да те замени, ако ти не го оставиш... иначе в ежедневен, битов план - животът всички ни прави заменими .
Пък и къде е казано че в сърцето на детето ти няма да има място и за двама татковци - единият биологичен, другият - този с който живее мама.
Повярвай ми - детското сърце е голямо - само му дай любовта си!
Никакви професионални ангажименти не могат да попречат на това.
Има си начин да се запазят отношенията и от хиляди километри...

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 28.08.06 00:29.



Тема ми сам помислинови [re: XAXO]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано28.08.06 00:26



човек ще си търси ли квартира, ако не е решил да се нанася тем? Или поне ако не обмисля някакви такива варианти.

Ти пък, чак толкова тъпи хора, които си вземат торбичката багаж вечерта и тепърва тръгват да се занимават с агенции за недвижими имоти... е дори и сред жените няма

.

Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.

Тема Re: Хайде сега пък...нови [re: MamaNetty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:30



За двама може и да има, ама за доста повече от двама - не знам.
И, въобще не преувеличавам. А това за връзката и т.н. можеш да го кажеш на някой, който не знае за какво става на въпрос. Мен точно не ме убеждавай в, че нещо, което съм изпитал, не е вярно.



Тема Re: Не,нови [re: jamie]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:32



Този нейния, да не би да е някой "приятел" от работата

.



Тема Възможно,нови [re: XAXO]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано28.08.06 00:34



ще разбера (случайно имам и служебия му телефон).



Тема Има уловка -нови [re: Hell]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано28.08.06 00:35



и в момента живеем под наем - искахме да наемем по-голямо жилище. Така че търсене на квартира има и от моя, и от нейна страна. Е, оказа се че търсим различни неща накрая...



Тема Ей пич !нови [re: XAXO]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано28.08.06 00:37



Забравяш че до днес аз бях "лошия" !





Тема Re: ми сам помисли [re: Hell]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:39



друго имах предвид, ама ще се направя и този път, че не съм разбрал
Всъшност винаги предварително всичко сте обмислили. Колко пари да поискате за издръжка, какво да получите при развода, колко пъти да си вижгдаме децата и т.н. Това разбира се е обсъдено с въпросния "приятел", който пък предварително вече е решил кога да се настани в бившото семейно жилище. Даже и как да го подреди по негов вкус. И др. неща обмисляте с "приятелите" си, ама вината си е наша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.