Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема под 12 са и двете,нови [re: зoя]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:35



дори са под 10 - няма и да ги призоват в съда да имат глас за каквото и да е. Горките.
Няма да сменя бравата. Останалото - опичам си акъла - каквото стане.



Тема Добър съвет,нови [re: XXL]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:38



но само в случай че можеш да се "спазариш". Моят не е такъв - опитах и преди, и след като видях предварителното споразумение. Знам за помията - и не ми допада. Но се налага - жена ми изцяло разчиташе да не се разбере за магаретиите и (не беше споменала и на собствената си адвокатка).



Тема Re: под 12 са и двете,нови [re: jamie]  
Автор lusa (изчезващ)
Публикувано27.08.06 23:41



жена ти няма да се откаже от децата.сещай се сам защо!тя си е направила разчет, че ще връзва двата края с издръжката, която ще й даваш....
затова, според мен, на този "терен" ще има война.ще й объркаш сметките, ако вземеш децата...
а иначе като те чета - не са й първа необходимост.по-скоро застраховка.
за съжаление...





Тема Както вече казах,нови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:43



всеки опит за пазарене от моя страна бе отвърлен. Опитах. Да се надяваме в бъдеще да има повече разум - но засега е така.

ПП: От днес на тази жена не и искам уважението, нито да съжалява - за какво ми е ? Нито искам да се връща - бих я търпял заради децата ама за нея няма да е живот това.
Ако си взема децата - ще ми е достатъчно. Тогава проблеми като настройване срещу родител и времена за свиждане няма да имам - а и смятам че мога да им дам по-добро бъдеще. Това са ми основанията.



Тема По законнови [re: lusa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:46



максималния размер издръжка (дори удвоен) няма да и стига. Не мисля че ще се откаже от децата - ако ги присъдят на мен, ще е против волята и. Гадно ми е и когато го пиша - до 18:20 днес все още се надявах на по-добро развитие на нещата за всички у дома.



Тема Това е логически издържанонови [re: ariel$$]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:46



но ще побърка малките.



Тема Основанията ти са добри,нови [re: jamie]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.08.06 23:47



но са си само твои.
Има много вода /и кал и кръв/ да изтече преди да станат основания и на съда.

Сторед мен, бившата ти жена си има план - има нещо, което още не знаеш и тя си е приготвила задна вратичка.
Извинявай ,че пак ще попитам но има ли заведено дело в момента и от кого?!

Non nova, sed nove.


Тема Делонови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано27.08.06 23:56



доколкото аз знам - няма.
Не вярвам някой съд да работи в събота и неделя - затова. Последните събития с адвокати се разиграха в петък, последните домашни изпълнения - в неделя.
Плана беше аз да приема споразумение и всичко да мине набързо. Надявам се други простотии да няма - изхождам от желанието и на всяка цена да потули историята с другия мъж.



Тема Re: Ъпдейт.нови [re: Hell]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 00:07



Как ли пък винаги всичко сте обмислили. Предварително!
Джейми, явно си го очаквал.



Тема Не, [re: XAXO]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано28.08.06 00:12



не го очаквах. Таях надежда да се разберем.
Инак знаех за връзката и от 2 години но я оставих да се наиграе - и аз съм бил на нейните години и съм правил доста глупости. Е, наигра се. Взе детето кибрит - та подпали къщата. Грешка - 2 къщи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.